9 חברות שמציעות טיול מאורגן ליפן

יפן

ארץ השמש העולה היא אמנם לא בין היעדים הזולים מבחינת טיול, אבל ללא ספק אחד הנחשקים והמסקרנים ביותר בעולם. תרבות שהיא לא בדיוק מערב ולא לגמרי מזרח. הנה מספר הצעות לטיול מאורגן ליפן ו… השורה התחתונה שלנו

חברות שמוזכרות בסקירה זאת: יעדים, סורנגה/החברה הגיאוגרפית, איילה גיאוגרפית, אקו טיולי שטח, אדמה, דרכים, מסעות, מיי טריפ, פגסוס.

יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול סתיו ליפן שמתרכז בצבעים המרהיבים שיש לעונה הזאת להציע צפוי במהלך אוקטובר. הטיול בהדרכת ליהי קאמורה – מדריכת חברת יעדים ילידת יפן שגדלה שם עד גיל 16 לפני שהגיעה לארץ.

תחילת הטיול בטיסה ליפן דרך דובאי ונחיתה באוסקה. בהמשך יציאה לכיוון נארה – מרכז בודהיסטי חשוב ומשם אל הר קויה. בהמשך הירושימה.

המשך המסע ביום הרביעי של הטיול כולל השכמה מוקדמת על מנת לצפות בטקסי הבוקר של הנזירים הבודהיסטים במנזר ובהמשך נסיעה חזרה לאוסקה וממנה ברכבת המהירה היפנית אל הירושימה עם ההיסטוריה הטעונה שלה.ביום החמישי ביקור באתר ההנצחה בפארק השלום, היכן שהיה המרכז המסחרי של הירושימה לפני ההפצצה. משם ממשיכים אל העיר קורשיקי עם המורשת האדריכלית המיוחדת שלה ובהמשך הגעה לקיוטו.

ימים שש ושבע של הטיול יוקדשו לעיר קיוטו ולסביבתה. קיוטו הייתה הבירה העתיקה של יפן והיום היא המרכז התרבותי עם מאות מקדשים, סמטאות יפות וגנים יפנים נהדרים. ביום השמיני של הטיול ביקור במקדש השינטו בעל מאות שערי שינטו כתומים ומשם צפונה אל העיר קאנזאווה הלא היא קיוטו הקטנה. בין היתר מתוכנן ביקור בבית משפחת סמוראים כדי להכיר את חיי היומיום של הלוחמים המפורסמים.

יפן בסתיו
הר פוג׳י ביפן

עוד בתוכנית, העיירה טאקאיאמה ממש בלב האלפים, טירת מטסומוטו העתיקה – היא טירת העורביקור במבשלת מיסו והעיירה האקונה, ליד הר פוג׳י הביישן.

סיום המסע בטוקיו. בין היתר תבקר הקבוצה גר בשכונת גינזה עם אזור הקניות היוקרתי וגם באי המלאכותי שנמצא שם. 

ביום האחרון של הטיול, שכונת שיבויה וגם קפיצה להראג׳ו׳ו –  מרכז הבילוי של צעירי טוקיו ובהמשך אל שדה התעופה של טוקיו ומדובאי חזרה לארץ.

עלות הטיול, $6,980 למשתתף.

לפרטים

סורנגה מבית החברה הגיאוגרפית (טיול נשים)

חברת סורנגה מבית החברה הגיאוגרפית המתמקדת בטיולי נשים בלבד מציעה טיול של חמישה עשר ימים לארץ השמש העולה. 

הטיול בהדרכת דורית גבאי, מדריכת טיולים וצלמת, מתחיל באוסקה – שער כניסה פופולרי ליפן וממשיך אל הירושימה עם ההיסטוריה המשמעותית שלה. בהמשך מגיעה קיוטו עם מסורת המקדשים, הארמונות, הגנים היפים והמבנים ההיסטוריים. משם תתקדם הקבוצה לעבר האלפים היפנים לטקיאמה עם אומני העץ שירשימו את חברי הקבוצה בייכולות שלהם.

בהמשך מחכה האקונה עם המעיינות הידועים שלה ובסיום המסע הנשי המשותף, העיר טוקיו עם כל הארכיטקטורה, החידושים, האורות, הצבעים והאלקטרוניקה. חגיגה של קניות, חיי לילה, מוזיאונים, שווקים, סושי וגם איך לא, קריוקי יפני מקומי.

בחברת סורנגה מבטיחים לשלב מפגשים מיוחדים במהלך הטיול עם אנשים מעניינים ולגעת בנושאים של יופי, אמהות, זוגיות, ניהול נשי ואהבה בחיי האישה היפנית והתרבות היפנית. כדי להכיר את העיר מקרוב דרך הרגליים ולא רק דרך אוטובוס התיירים, צפויים גם ימי סיור וטיול ברגל תוך שימוש במערכת הרכבות התחתיות המקומית. 

נשים ביפן
נשים ביפן

מה עוד בתוכנית? יוגה, סדנאות קליגרפיה, הייקו ומדיטציה, סיור טעימות, התרשמות מחיי הלילה של יפן, ארוחות חווייתיות, סדנת סידור פרחים, ביקור במבשלת סאקה, מפגש עם בני קהילת שלום, נסיעה ברכבת המהירה השינקנסן ובסך הכל הצצה מקרוב עם הרבה עניין וסקרנות בעם היפני המרתק.

היציאה לטיול מותנית במינימום של 15 משתתפות. מחיר הטיול, כמעט 7,000$ למשתתפת והוא מיועד לצאת בסתיו, בסוף חודש נובמבר אך כדאי ליצור קשר ולבדוק גם מועדים נוספים. מדריכה יפנית דוברת אנגלית לאורך הטיול לצד המדריכה הישראלית.

שורה תחתונה: שילוב של שתי חוויות, טיול נשים עם אוצר התרבות היפני. ֿתוכנית הטיול נראית מבטיחה.

לתוכנית הטיול המלאה ולפרטים

טיולים קרובים ליפן – לוח מתעדכן – חברות שונות

אין אירועים

איילה גיאוגרפית

איילה גיאוגרפית מוציאה טיולים ליפן (שפירוש השם שלה ביפנית הוא מקור השמש). הטיול למעצמה הכלכלית הזאת שעדיין השומרת בגאווה על המסורת המכובדת שלה זוכה לכמה גירסאות. טיול אחד של איילה נקרא טיול מאורגן ליפן הקלאסית. זהו טיול של 14 ימים שיוצא באפריל וגם בנובמבר. מחיר הטיול הזה 5500 דולר והטיסות הן עם חברת קתאי פסיפיק. תוכלו לטייל עם סתיו קמינסקי, ספי פרנק או דקלה ברלינסקי. בטיול הזה צפוי גם ביקור בעמק קיסו והקונה, ביקור בקיוטו והמעיינות החמים ועוד.

טיול הנוסף של איילה גיאוגרפית נקרא טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיקה של יפן. זהו טיול באורך 17 ימים. המחיר שלו מעט גבוה יותר, 6600 דולר בקירוב ואם תבחרו בו, תוכלו לצאת יחד עם המדריכים מוטי אפשטיין או עירית להב לביקור שמתחקה אחר חיי היומיום ביפן.

בטיול המקיף והמעמיק הזה נפגשים המטיילים עם יפנים, טועמים מפילוסופיית החיים המודרנית וגם המסורתית מאידך. גם בודהיזם, שינטו, היסטוריה קדומה ועכשווית ואפילו סיפורי סמוראים ונינג’ה נכנסים לתוך הטיול וזאת לצד גנים, מקדשים עתיקים, אדריכלות עכשווית, פינות שלוות של טבע וכמובן מרכזים אורבניים.

במהלך הטיול תיערך גם לינה במלונות מסורתיים ליד מעיינות חמים וזאת תכלול גם ארוחת ערב ובוקר בסגנון יפני. הנסיעות בטיול הזה ייערכו בעזרת אוטובוס פרטי אבל גם הרכבת המהירה המפורסמת של יפן תשמש את המטיילים ואפילו מוניות וגם תחבורה ציבורית.

עוד טיול שמציעה איילה גיאוגרפית הוא טיול בדגש טבע כפרים והאי שיקוקו. זהו מסלול מיוחד שמשלב את האתרים המפורסמים של טוקיו, קיוטו והירושימה אבל שם דגש על הליכות בטבע, ביקור במקדש השינטו המרכזי ומסלול עולי הרגל בקומנו. יש גם שייט במעבורת בים הפנימי לאי שיקוקו, ביקור בעמק נסתר והגעה למקומות שמתרחקים ממסלול התיירים הרגיל. עוד אופציה היא טיול לנוסע העצמאי, טיול בוטיק לפי הקצב שלכם ורמת שירותי הקרקע שאתם זקוקים לה.

שורה תחתונה: למי שרוצה לפתוח את ההיכרות שלו עם יפן בטיולי עומק או כבר היה ורוצה לקבל עוד מהיעד המיוחד הזה.

פנייה לקבלת פרטים

אקו טיולי שטח

גם חברת אקו טיולי שטח תשמח לקחת אתכם ליפן ומציעה טיולים של 15 ימים בלבד. אחת האפשרויות שלכם היא טיול לטאיוואן ואוקינאווה ביפן כולל פסטיבל המאצו הססגוני. בטיול הזה תגיעו קודם כל לטאיפיי דרך סיאול ומשם למרכז טייוואן. בהמשך, כאמור, ביקור בפסטיבל מאצו המשתנה כל שנה בהתאם לתחזיות הכוהנים והתייעצות עם האלים. זהו פסטיבל שנחגג על-ידי למעלה משני מיליון אנשים ברחבי טייוואן.

היום הרביעי של הטיול יביא אתכם לאגם השמש והירח – האגם המפורסם והטבעי היחיד בטאיוואן. משתתפי הקבוצה יצאו לשייט רגוע וגם יעלו ברכבל אל ההרים לתצפית. צפוי גם ביקור במקדשים הסמוכים.

היום החמישי מוקדש לטאיפיי עצמה בירת טייוואן וביום השישי ביקור באחד מקניוני טיוואן (ואין הכוונה כמובן למרכז קניות). ביום התשיעי מעבר לאי אוקינאווה ביפן. 

נבקר גם בפארק האננס, שם אפשר לטעום, לאכול ולשתות את מיטב המטעמים והמשקאות העשויים מפרי זה. האננס, שמוצאו מברזיל, הגיע לאוקינאווה כגידול עיקרי בשנות ה 30 והפך להיות הסמל המסחרי של האיים. עם ערב נשוב לנהה ונבקר בבודוקאן, מבנה מרשים בין 3 קומות, המשמש מרכז הקארטה האוקינאווי, הידוע בעולם כולו.

איריומוטה ואישיגקי מחכות בימים האחרונים של הטיול עם זרם מים המגיע מקו המשווה שהופך את הרחצה לנעימה אפילו בשיא עונת החורף. חול הים הלבן של חופי איריומוטה מורכב למעשה ממליארדי שלדים של יצורים מיקרוסקופיים דמויי כוכב הקרויים “חוררייות”.

לקראת סוף הטיול של אקו, ארץ הסמוראים והקמיקאזה, כפי שנקרא מחוז קגושימה. העיר עצמה שוכנת בסמוך להר הגעש הפעיל סאקורה-ג’ימה, או “פוג’י הקטן” ובסיום, טיסה מקגושימה לסיאול ובהמשך חזרה לארץ.

טיול נוסף של אקו טיולי שטח ליפן מפגיש אתכם עם יפן בתקופת השלכת. הטיול הזה יוצא כמובן בסתיו, בחודש נובמבר עם המדריכה אצויו – מדריכה יפנית שעוסקת בתכנון והדרכה של טיולים ליפן בחברת אקו טיולי שטח. יש גם טיול מאורגן ליפן בתקופת פריחת הדובדבן וחג הפסח. מחירי הטיולים קצת יותר מ- 7000 דולר למשתתף.

שורה תחתונה: מסלולים מעניינים ולא בהכרח שגרתיים. כניסה מעמיקה יחסית לעומק התרבות

לדף הטיולים ליפן של אקו טיולי שטח

טיול ליפן
גן יפני

מיי טריפ (My Trip)

לחברת מיי טריפ יש טיול אחד בלבד נכון לזמן כתיבת שורות אלה שיוצא ליפן וזה בזמן פריחת הדובדבן, כלומר חודשים מרץ אפריל. הטיול שלהם בהדרכת יוסי סרנגה יוצא לחמישה עשר ימים ושלושה עשר לילות ומבטיח טיול ביפן בשיאה של פריחת הדובדבן, נקודות תצפית מרהיבות, מקדשים וארמונות בטוקיו, שייט באגם אשינו שנמצא בהאקונה, ביקור באלפים היפנים מאטסומוטו ואזומינו, סיור בכפרים היסטוריים וגם הסמוראים הגיישות והגנים של קאנאזאווה.

עוד בתוכנית של מיי טריפ: קיוטו עם הארכיטקטורה ההיסטוריה והתרבות המקומית וגם ארוחת ערב באירוח מאיקו. בהמשך אותו טיול מאורגן ליפן של מיי טריפ הגעה לנארה וביקור במקדש העששיות ולמחרת פארק השלום בהירושימה.

בחברה מבטיחים מלונות ברמה גבוהה ופעילות חברתית או מודרכת בערבים ומזכירים שצריך לפנות למשרד הבריאות בקשר להנחיות על חיסונים נדרשים. הטיול מותנה ברישום של 18 משתתפים ובכל מקרה לא יירשמו יותר מ- 24 משתתפים בקבוצה.

כמה עולה יפן במיי טריפ? 6400 דולר בקירוב ויש תוספת של 1,650 דולר לחדר יחיד אבל קיימת אופציה להצטרף למטייל נוסף ואז לחסוך עלות זו. עוד מאפשרים בחברה לפרוש את המחיר עד 10 תשלומים.

לפני כל טיול נערך מפגש ייעוץ והכנה. הטיסות עם חברת קתאי פסיפיק וכוללות עצירת ביניים בהונג-קונג. הטיול על בסיס חצי פנסיון. כל משתתף מקבל ליטר מים מינרלים ליום וגם הנסיעה ברכבת הבולט טריין כלולה במחיר של הטיול. מה לא כלול בטיול? הוצאות אישיות וביטוחים, שתייה קלה במהלך הארוחות, טיפ למדריך ישראלי וכל מה שלא מוזכר אצלם בסעיף כולל.

שורה תחתונה: אין מגוון של טיולים לבחור מתוכו אבל אם הטיול היחיד המוצע מתאים לכם, שווה לבדוק…

לדף הטיולים ליפן של חברת מיי טריפ

יפן בעונת הפריחה
יפן בזמן פריחת הדובדבן

מסעות

חברת מסעות מוציאה טיולים ליפן לאורך כל השנה ועם צוות רחב של מדריכים (כל אחד במועד אחר, כמובן). בחברה מציינים שהם מלינים את המשתתפים רק במלונות של ארבעה כוכבים ולא פחות מכך וישתדלו למצוא תמיד את המלון הטוב ביותר.

במהלך הטיול שלהם ליפן ייפגשו המטיילים עם גיישה וילמדו על “אורח החיים של הגישות והאישיות המדהימה שלהם,” כך לדברי אנשי החברה. טקס שתעעת תה מתוכנן בקיוטו ובמסעות מדגישים שהמקום שהם בחרו לצורך כך ייחודי יותר ויוקרתי יותר מזה שבחרו חברות מתחרות. במסעות נבטיחים גם אפשרות העברה נפרדת למזוודות בלילות מסוימים כך שלא צריך לסחוב את המזוודה לכל בית מלון אלא רק תיק גב קטן.

התוכנית של החברה לטיול מאורגן ביפן כוללת גם שתי נסיעות ברכבת הבולט המהירה, שחוסכת שעות אוטובוס ומאפשרת לבקר ביותר אתרים. 

לפני היציאה מהארץ ייערך מפגש ובטיול עצמו כל מטייל יקבל ערכת שמע אישית שתעזור לו לעקוב אחרי הדברים של המדריך. אין ימים חופשיים בטיול הזה, כלומר ללא אופישיונאלס. בחברה ממליצים לעקוב במיוחד אחר טיולים שיוצאים באוקטובר ונובמבר – טיולי תקופת השלכת המבוקשת מאוד בטיולים מאורגנים ליפן.

הטיול הקלאסי של מסעות ליפן מתחיל בהמראה לכיוון טוקיו מנתב”ג עם עצירת ביניים. בהמשך טוקיו עם האתרים המיוחדים שלה, ניקו עיר משופעת במקדשים, רובע shinjuku שנמצא גם הוא בטוקיו הוא היעד הבא על גורדי בשחקים שבו וגם בניין עיריית טוקיו שעלות הקמתו נאמדה במיליארד דולר.

קאמאקורה והאקונהה הם שני היעדים הבאים למטיילים בטיול ליפן של מסעות. ביום השביעי מגיעים למאטוסומוטו – עיירה שבה גם מצודה מפורסמת – אחת הבודדות ששרדו את מלחמת העולם השנייה וכל זאת לצד נוף מהאלפים היפנים.

ביום השמיני עיר שנמצאת בין ההרים ונקראת טאקיאמה, ביום התשיעי יגיעו המטיילים לכפר שירקאווה גו בגובה 3000 מטר ויבקרו גם בבתי המקומיים – בתים בעלי גגות משופעים ומיוחדים. ביום העשירי מחכה ירושלים של יפן כך מכונה קיוטו הבירה הקיסרית העתיקה של יפן וביום ה- 11  ביקור במקדש הזהב – שריד ימי הביניים.

למחרת, הגעה אל נארה שאומרים עליה שהיא לא פחות מטוקיו והייתה בעבר בירת יפן. ביום ה- 13 יגיעו המטיילים לאוקיאמה ולהירושימה. ביום ה- 14 מחכה אוסקה ובהמשך הונג קונג ותל אביב.

המחיר של מסעות לטיול ליפן נע בין  7000  ל- 7650 דולר, תלוי כמה מוקדם אתם נרשמים. יש גם טיול שיוצא בסוכות וטיול שיוצא בראש השנה.

שורה תחתונה: צוות מדריכים רחב ומגוון מועדי טיולים לבחור מתוכם. מסלולים קלאסיים בעיקר.

לדף הטיולים ליפן של חברת מסעות

דרכים

חברת דרכים מציעה טיולים מאורגנים ליפן באביב או בסתיו. הטיולים של דרכים כוללים שיעור מדיטציה במנזר בודהיסטי, רחצה באונסן שזה מעיין חם מסורתי יפני וגם כמובן סיורים בערים המודרניות של יפן לצד ביקור בכפרים המסורתיים של האלפים היפנים.

בחברה המדגישים את התחושה הנעימה והנינוחה של מטיילים בטיולים שלהם ליפן במיוחד גם בגלל האסתטיקה היפנית הניבטת מכל עבר וגם בזכות תרבות האוכל והמנהגים הקשורים בה. בדרכים מבטיחים להוביל את הקבוצה לא רק בין האתרים והאטרקציות אלה גם בנבכי התרבות וההיסטוריה. המדריכים ככה מספרים בחברה כבר ביקרו ביפן עשרות פעמים כל אחד וחלק גם התגוררו בה ואף הספיקו להיטמע בתרבות המקומית כך שבהחלט מדובר בטיולים שמתאימים גם למי שכבר ביקר ביפן ורוצה לחזור אליה ולחוות עוד.

טיול הסתיו של חברת דרכים ליפן נקרא צבעי השלכת. טיול אחר שכולל את האלפים היפנים יוצא באביב וטיול נוסף בסתיו כולל את סיאול ונמשך 17 ימים. יש גם טיול מאורגן שלושה עשרה ימים לשומרי מסורת.

הטיול המקיף בהדרכת יובל ארד נמשך חמישה עשרה ימים. הוא מתחיל בטוקיו ומשם ברכבת הבולט להירושימה. בהמשך, מיאג’ימה, קוראשיקי, אוקיאמה, נארה, קיוטו, קאנאזאווה ומצומוטו שם יגיעו המטיילים לחוות וואסאבי וגם לפארק הקופים.

ביום העשירי מחכה העיירה ניקו הנמצאת 140 קילומטר צפונית לטוקיו ובה יערות, אגמים וגם מקדשים ובתי תפילה מרהיבים. ביום ה-12 הר פוג׳י, האקונה ושוב טוקיו וחזרה לתל אביב בימים 14 ו- 15. 

את כל תוכנית הטיול של חברת דרכים אפשר להוריד כמסמך פידיאף ולקרוא אודות כל האתרים שצפויים במסלול. קריאה בלבד במסמך הזה תעשה לכם חשק להצטרף לטיול שעלותו 5,300 דולר בקירוב, לנוסע, לפי חישוב של 25 נוסעים לפחות בטיול. במקרה שיש פחות מעשרים וחמישה נוסעים, תהיה תוספת של 190 דולר לאדם.

המחיר כולל טיסות בינלאומיות, מלונות מדרגת תיירות טובה, חצי פנסיון, צ’ופרים ופינוקים לאורך הדרך, מדריך ישראלי מנוסה, כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית, מערכת אוזניות שמע, מדריכים מקומיים באתרים, אוטובוס תיירים ממוזג, נסיעה ברכבות מהירות, שייט וגם דמי רישום בסך 150 ש”ח. הטיסות בחברות תעופה שונות.

שורה תחתונה: הצעה מפורטת, מקצועית ובעיקר תחושה של טיול ששווה להצטרף אליו. מחיר סביר ליפן

לקבלת פרטים על טיולי חברת דרכים Travel

הר פוג'י
הר פוג’י

אדמה

חברת אדמה מוציאה מגוון טיולים ליפן וביניהם גם טיול בתקופת השלכת, מה שאומר סוף חודש אוקטובר עם חזרה באמצע נובמבר. הטיול הזה עולה 7700 דולר בקירוב ונמשך 19 ימים. יש לאדמה טיולים מעט קצרים יותר, גם של 15 ו-16 ימים ליפן.

בטיול השלכת (הכי ארוך שלהם) יוצאים לאוסקה דרך הונג קונג בטיסה של חברת קתאי פסיפיק. כבר בשעות הערב יוכלו המטיילים לשוטט ברחובות של אוסקה. ביום השלישי והרביעי ביקור בנארה – הבירה הראשונה של יפן משנת 710. בין היתר יבקרו המטיילים במקדש שהוא גם בניין העץ הגדול בעולם ובו גם הבודהה הגדול ביותר ביפן.

גם הר קויה מחכה למטיילים ביומיים האלה – מרכז בודהיסטי גדול ומרכז עליה לרגל חשוב שנמצא בתוך יער. ביום החמישי ביקור בפארק ומוזיאון השלום בהירושימה וגם ביקור באי מיאג’ימה הנחשב ביפן לאחד המקומות היפים ביותר. באי מחכה למטיילים מקדש שינטו על החוף.

מחוז שימאנה בין רכס הרי גוקו לחוף ים יפן הצפוני הוא חלק מהתוכנית בימים 6 ו-7. ביום השמיני והתשיעי איי האמנות בים יפן הפנימי ואז החל מהיום העשירי למשך יומיים יגיעו המטיילים לקיוטו – העיר שנותרה בשלמותה ולא נהרסה בהפצצות של האמריקאים בזמן מלחמת העולם השנייה. בעיר אפשר למצוא ארכיטקטורה מסורתית מרשימה.

בהמשך הטיול של חברת אדמה העיר קאנאזאווה לחוף ים יפן שהיא מרכז לתעשיית המשי והקדרות. גם אחד הגנים שנחשב מהיפים ביותר ביפן הוא חלק מהתוכנית של ימים 12-14 וכך גם רובע הסמוראים, המוזיאון המקומי, השוק, הרי האלפים היפנים המתנשאים לגובה של יותר משלושה קילומטרים מעל פני הים (ועשירים בשמורות טבע פראיות).

עיירת הנופש האקונה ביום החמישה עשר ולקראת סוף הטיול צפויים להגיע מטיילי חברת אדמה לטוקיו שהייתה עיר-טירה קטנה עד המאה ה-16 אבל מאז זה השתנה כמו שאתם יודעים. בטיול הזה יכירו המטיילים את רובעי טוקיו השונים וגם יצאו בערבים לבלות בעיר. חזרה לתל אביב החל מהיום ה-18.

בחברת אדמה מדגישים שהחדרים ביפן קטנים לעומת מלונות במערב וחדרי היחיד אינם חדרים זוגיים לשימוש יחיד אלא חדרים קטנים עוד יותר. עוד מציינים שם כי תקופת הסתיו מבוקשת מאוד וקיים עומס בבתי המלון ביפן בכלל ובקיוטו בפרט.

שורה תחתונה: תוכנית מרשימה, תכנון מקורי והצעה שמעניין מאוד לבדוק

לדף הטיולים ליפן של חברת אדמה

פגסוס

חברת פגסוס מציעה מגוון טיולים ליפן. מצאנו למשל את הטיול המקיף שנמשך 13 או 14 ימים וכולל את הירושימה וקויאסן. טיול אחר כולל את הירושימה ובנוסף גם קוראשיקי נאושימה וקיושו. הטיול הזה ארוך יותר, 16 או 17 ימים. יש גם טיול ל- 12 או 13 ימים עם הירושימה ומיאג’ימה וגם טיול שמשלב את יפן עם סיאול וטיול בשם ישן וגם חדש באורך 12 ימים.

אנחנו התרשמנו מטיול בשם “הטיול השונה והמיוחד”. אז איך נראה המסלול? ביום הראשון טסים בטיסה של אליטליה, טורקיש איירליינס, לופטהנזה או אוסטריאן איירליינס דרך אירופה ונוחתים למחרת בטוקיו בשדה התעופה נריטה. ביום השני מתחילים את הטיול עם הסעה לטוקיו ופתיחה רשמית של הטיול במתחם הקיסרי. במשך היום הזה יועלו המשתתפים להתרשם גם מהפרלמנט היפני, מקדש אסאקוסה קאנון, מבזר מסורתי וגם מרובע שמתמחה בתצוגות מוצרי אלקטרוניקה.

ביום השלישי לטיול נסיעה מצפון לטוקיו לצפייה בהר געש כבוי, ביום הרביעי השכמה מוקדמת וביקור בשוק הדגים של טוקיו – השוק הגדול בעולם שבו מדי יום מכירה פומבית של דגי טונה ענקיים. בהמשך היום מחכה למשתתפים מקדש, פארק אולימפי, שדרת מייצבים וגם תצפית ממגדל טוקיו.

ביום החמישי יציאה לעיירת חוף וביקור במוזיאון פתוח שבו מציג גם פסל של תומרקין. ביום השישי מרכז המבקרים למרגלות ההר פוג’י, ביקור בטירה מתקופת הסמוראים ועוד. ביום השביעי שוב נסיעה דרך הרים ונופים כפריים וצפייה בבתי עץ שבנויים בסגנון ייחודי. היום השמיני עובר דרך קאנאזאווה העיר שהשתמרה בבידוד טופוגרפי בין הרים לים ובהמשך היום הגעה לקיוטו – מי שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים.

גם היום התשיעי יוקדש לעיר הזאת וביום העשירי נסיעה לנארה – בירת יפן במאה השמינית שבה האיילים נחשבים נחשבים לחיות קדושות. גם הבודהה הגדול ביותר ביפן נמצא שם.

בהמשך צפויה למטיילים נסיעה ברכבת הבולט – הרכבת היפנית המהירה והגעה לעיר נמל בשם קובה. בימים האחרונים חזרה אל שדה התעופה של אוסקה הממוקם על אי מלאכותי לטיסה בינלאומית דרך אירופה חזרה לישראל והגעה בבוקרו של היום ה-14 לטיול.

שורה תחתונה: מגוון מספק של טיולים וכיסוי מרשים של היעד היפני. מחירי הטיולים לא מפורסמים פומבית וחבל

לדף הטיולים ליפן של פגסוס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *