17 חברות שכדאי לצאת איתן לטיול מאורגן, לא חשוב לאן

טיול מאורגן למכסיקו

חברות שמופיעות בסקירה זאת: החברה הגיאוגרפית, עולם אחר, מיי טריפ + יוניק וייטנאם, יעדים, איילה גיאוגרפית, טריפולוג׳י, , דרכים, סורנגה, נתור, סולו איטליה, מסעות, לגעת בהודו, פגסוס, אקו טיולי שטח, אופיר טורס, טור ראדאר, קונטיקי

החברה הגיאוגרפית

החברה הגיאוגרפית היא חברת טיולים עם מבט שונה בעיניים. הם פחות מחפשים את האטרקציות הודאיות ויותר רוצים ליצור גשר בין קבוצות המטיילים שהם מוציאים לתרבויות בעולם.

מסלולים לדוגמה של החברה הגיאוגרפית הם שייט בין נופי הקרח היפים בעולם, ספארי שמונה ימים בטנזניה וזנזיבר או טיול לאינדונזיה ממקדשי ג׳אווה לשבטי הטורג׳ה והקסם של באלי. תמצאו גם טיולים ייחודיים ביוון ההררית, חצי האי אנטארקטיקה, טיולי שייט בעקבות הפינגווין המלכותי, טיולים לאקוודור ואיי גלפגוס בין הג׳ונגל האמזוני לאיים המכושפים ובצד המעודן יותר גם טיול ספרותי לוינה, תשעה ימים בפרובנס והריביירה הצרפתית או סמינר באוסטריה בנושא מאה שנים להתפרקות האימפריה האוסטרו-הונגרית.

בנוסף לטיולי תרבות או שמורות ותופעות טבע יוצאות דופן, מדי פעם מוציאים שם גם פרויקטים מיוחדים כמו למשל סוף שבוע בעקבות לאונרד כהן באי הידרה היווני והבלתי מתוייר. ניכר שצוות החברה עמל כל העת למצוא את הרעיון המקורי והמעניין הבא שאף חברת טיולים מאורגנים ישראלית אחרת עדיין לא מציעה. 

טיול של החברה הגיאוכרפית
טיול של החברה הגיאוגרפית

לסיכום, טיולים חווייתיים ואפילו ״בוטיקיים״ עם הרבה מאוד תגובות חיוביות וקהל לקוחות גדול.

לפרטים והרשמה לטיולי החברה הגיאוגרפית

טיולים מעניינים של הגיאוגרפית שיוצאים בחודשים הקרובים

אין אירועים

לטיולים נוספים של החברה הגיאוגרפית

עולם אחר

חברת עולם אחר גיאוגרפי פעילה משנת 1995 והיא בחירה פופולרית וידועה בקרב מטיילים ישראלים בזכות קאדר הדרכה רחב וצוות אופרטיבי מצטיין. החברה הוקמה על ידי שלמה כרמל חבר קיבוץ משמר הנגב ומדריך טיולים ותיק ותמצאו בה מדריכים מוכרים כמו אלי חוטר, ענבל בריקנר בראון, אהרוני אמיתי, דוקטור דניאל אפיק, דוקטור מירי רוזנבאום, חגית פרויד, רוני ינובסקי ומדריכים רבים נוספים.

מרבית יעדי הטיול של החברה הינם לאיזורים מחוץ למסלול הקלאסי. כך תוכלו להצטרף לטיול לטנזניה עם חוויית ספארי מיוחדת, טיול ספארי בקניה, טיול באוגנדה או במדגסקר ויש גם טיולים לאינדונזיה, מונגוליה, קירגיסטן, נופש בזנזיבר, הרפתקאה באיסלנד ושלל יעדים נוספים, רובם המוחלט כאמור, בכיוון הגיאוגרפי ייחודי. פה ושם תמצאו גם יעדיים קלאסיים בכל זאת כמו הדנובה (בתמונה מתחת).

טיול מאורגן של חברת עולם אחר, לדנובה

עוד מציעה חברת עולם אחר סדנאות צילום בכל רחבי העולם בהדרכת דורון הורוביץ. כך למשל מוצעת סדנת צילום בפירנאים הכוללת פסטיבל צוענים סוסי פרא ושוורי בר, סדנת צילום באלסקה וכאן סדנאות צילום באיי סיישל, רומניה וסין לתקופות של שבוע עד שבועיים.

מידי שבוע נערכות הרצאות בזום ובהן תוכלו לשמוע ולקבל רעיונות לטיולים ליעדים כמו יפן, בוטסואנה, ויאטנם, צילה, ארגנטינה וכמעט כל מקום על פני האדמה. כל ההרצאות מועברות על ידי מדריכי החברה וניתן למצוא אותן ביוטיוב. גם הרצאה על יוליה, כלבת הים הנזירית ים-תיכונית שנצפתה על חופינו נכנסה למאגר. ההרצאות ללא תשלום ובהרשמה מבעוד מועד.

בין הנישות המרכזיות של טיולי החברה מצאנו טיולי שייט גיאוגרפי, פסטיבלים באסיה, טיולי משפחות אקטיביים, טיולים לשומרי מסורת וגם טיולי תמריץ לעובדים.

לפרטים והרשמה לטיולי עולם אחר

טיולים מעניינים של עולם אחר שיוצאים בחודשים הקרובים

אין אירועים

My Trip (יוניק וייטנאם + טנזניה טריפ + מיי טריפ)

קבוצת התיירות הישראלית My Trip (אינה קשורה למנוע חיפוש הטיסות השוודי mytrip.com) שהוקמה על ידי טל קופרמן, ליאור פארקר לוי ורועי חזות התחילה את דרכה בדירה צנועה בחולון וכיום חולשת על היצע טיולים מאורגנים מרשים למדי ליעדים רבים בעולם עם דגש על האקזוטי והייחודי. בין חברות הבת תמצאו את מיי טריפ עצמה, טנזניה טריפ, יוניק ויאטנם וכן את חברת הבת ג’יפ אנד טריפ.

ב-MY TRIP  קיימת מחלקה מיוחדת המתמחה אך ורק בטיולים למדינות המזרח הרחוק כשכל צוות מתמחה בטיולים ליעד אחר במזרח. שיטה זהה מופעלת גם לנושא טיולים לדרום ומרכז אמריקה וכן לטיולים מאורגנים לאפריקה.

בנוסף לטיולים מאורגנים מציעה מיי טריפ גם טיולים בהתאמה אישית (Tailor Made) לפי הצרכים שלכם ולפי והתקציב המבוקש כולל אופציה למסלול מותאם לבעלי מוגבלויות פיזיות וכיוצא באלה.

טיול של My Trip
טיול של My Trip

טיולים מעניינים של My Trip שיוצאים בחודשים הקרובים

אין אירועים

לרשימה הטיולים המאורגנים של My Trip

יעדים

חברת יעדים מציעה טיולים גיאוגרפיים שאפשר להמליץ עליהם בזכות מגוון מסקרן של יעדים וצוות הדרכה עם הרבה ידע וניסיון. בין הטיולים הקרובים שמציעים שם, טיול עשרה ימים לקירגיזסטן, טיול לצפון פולין, טיול מקיף לאזרבייגאן, טיול לדרום אפריקה של חמישה עשר ימים, טיול עשרה ימים לרומניה וכן טיולים לאוזבקיסטן, בהוטן ונפאל, דרום הודו ומרוקו.

אחד הטיולים המסקרנים שצפויים בסתיו הקרוב הוא טיול ליפן – 16 יום – עם ליהי קאמורה, ישראלית שגדלה ביפן עד גיל הנעורים ותדריך את המסע מאוסקה דרך הירושימה, קיוטו, טאקיאמה, מטסומוטו, האקונה ועד טוקיו.

עוד בין מדריכי החברה, שמות מוכרים כמו שמעון דיגה, זאב רגב, דוקטור אבי שפיר, עופר צבי, שלום ינקלביץ ואלון ויינר. 

בנוסף, החברה מציעה שירותי טיול מאורגן למטייל העצמאי. הרעיון הוא שהם יצרו קשר עם הספקים השונים עבורכם ויאפשרו לכם להתנייד מנקודה לנקודה ולהתאכסן במלונות מבלי להתאמץ ולתכנן בעצמכם את מסלולי הטיול. 

טיול של יעדים
טיול של יעדים

ליעדים גם התמחות בטרקים וטיולי משפחות.

על הדרך נמליץ לכם להציץ בבלוג שלהם שבו תוכלו לקרוא טקסטים על יעדי טיול שכתבו מדריכי החברה מייד לאחר סיום אותם טיולים. היתרון בבלוג שאתם סופגים את האווירה של הטיול, מבינים היטב מה צפוי לכם, לומדים להכיר את המדריך דרך הכתיבה שלו ועל הדרך גם לומדים דבר חדש או שניים על היעד שאליו אתם רוצים להגיע.

לפרטים והרשמה לטיולי יעדים

טיולים מעניינים של יעדים טיולי תרבות וטבע שכדאי לבדוק

אין אירועים

איילה גיאוגרפית

לא קשורה לחברה הגיאוגרפית. חברה מקצועית ביותר עם מבחר מדריכים מומחים. את הביוגרפיה המתומצתות שלהם תוכלו לפגוש כאן בעמוד הזה וביניהם כפי שתראו הרבה אנשי אקדמיה לצד אנשי שטח ומדריכים מנוסים.

בין המדריכים מצאנו את יגאל צור הסופר והעיתונאי שגם מגיש תוכניות טלוויזיה ומתמחה בנורבגיה, ארצות מזרח אסיה ודרום אמריקה, יהודה דגן דוקטור לארכיאולוגיה, דוקטור זאב לוין המתמחה ברפובליקות המוסלמיות של מרכז אסיה, גילי חסקין המדריך המוכר והמבוקש שכבר עשרות שנים מוביל טיולים מאורגנים בארץ ובעולם וגם כותב יפה על כך בבלוג שלו ולפעמים גם אצלנו ועוד הרבה שמות מכובדים.

ההתמחות של החברה במה שמכנים שם “טיולי עומק גיאוגרפיים” כמו גם טיולי ג׳יפים וטרקים עם דגש על יעדים מיוחדים (כלומר, לא פריז או לונדון הקלאסית…)

בוקי נאה בטיול של איילה גיאוגרפית
בוקי נאה בטיול של איילה גיאוגרפית

בתפריט הטיולים מצאנו: טיולי טבע להוקאידו ביפן, טיול עומק למונטנגרו עם דגש על שמורות טבע, טיול למרוקו משולב עם מארקש, אסאוירה, קזבלנקה ועוד, טיול מאורגן לאזרבייגאן וגם כאן קרוב, טיול מאורגן למצרים עם קרוז לחמישה ימים. עוד מוצעים: טיול לקווקז הרוסי, האי מדירה בפורטוגל וגם קובה, פנמה וקוסטה ריקה ושלל יעדים מעניינים ופחות מוכרים, יחסית. לאיילה נסיעות, חברת האם גם טיול מיוחד לסציליה בעקבות המאפיה עם עיתונאי הפלילים לשעבר, בוקי נאה. 

לפני שאתם בוחרים יעד, כדאי לנסות את אחת ההרצאות שהחברה מציעה כמעט מידי יום או מספר ימים. 

קבלו פרטים על טיולי איילה

טיולים מעניינים של איילה גיאוגרפית שכדאי לבדוק

אין אירועים

טריפולוג׳י

חברת טריפולוגי פונה למטיילים שמחפשים להתרגש תוך כדי נסיעה ברכב ארבע על ארבע. באופן טבעי איזורי הטיול הנבחרים אינם היעדים הקלאסיים בסגנון אוסטריה, גרמניה או צרפת אלא דווקא מקומות עם תנאי שטח ומרחבים שקורצים לאנשי הג׳יפים כמו יוון, מונטנגרו, קירגיסטן, מרוקו, אלבניה או גאורגיה.

בדרך כלל משולבים המסעות גם בחוויות משלימות לאוהבי הריגושים כמו כדור פורח, טרקטורונים, שייט בסירות ושאר הפתעות. גם בכל מה שקשור בבחירת המסעדות והאוכל הנטייה הטבעית בחברה היא יותר לכיוון האותנטי והמקומי.

אנשי החברה מנסים להצמיד לחוויה הפיזית גם ידע היסטורי, מיתולוגי ואפילו אקטואלי כדי להעשיר את המטיילים תוך כדי המסלול. גם יצירתיות מסייעת לטיול טוב וכך באמצע ערבות קירגיזסטן  הוקם כפר לינה ייחודי שמיועד רק למטיילי החברה הנמצאים באיזור.

אם אין לכם בעיה להעביר שעות בנסיעת ג׳יפ ולסיים את היום באוהל או אם כל זה דווקא נשמע לכם מרגש ועושה לכם חשק לצאת לטיול כבר מחר, אולי זאץ החברה הראשונה שתרצו לפנות אליה.

טיול של טריפולוג׳י. לאוהבי הריגושים הפראיים
טיול של טריפולוג׳י. לאוהבי הריגושים הפראיים

בין המדריכים של החברה: אבי גל-אור, אורן חנוכה, אסף גורן, ארז הירש, גליה אלינסקי, חנן אוחנה, ירדן חסקין ומדריכים רבים נוספים – כולם נראים מחוספסים למדי וכאלה שעברו כמה מסעות משמעותיים בחייהם לפני שנבחרו להיות חלק מצוות החברה הפעיל.

יש גם טיולים לשומרי מסורת, לנוסע העצמאי ובכל זאת גם טרקים באירופה למי שרוצה להישאר קרוב אבל להרגיש פייטר.

טיולים מעניינים של טריפולוג׳י טיולי ג׳יפים שכדאי לבדוק

אין אירועים

דרכים

היעדים של חברת דרכים וגם הסגנון קצת מזכירים לנו את אלה של ״הגיאוגרפיות״ עם לא מעט טיולים ליעדים אקזוטיים כמו כמו טנזניה, אתיופיה, מרוקו, איסלנד, מונטנגרו, הודו, סרי לנקה ויפן והרבה פחות מהיעדים הקלאסיים. אם אתם מחפשים יעדים “רגילים יותר” כמו איטליה למשל לא תקבלו מגוון רחב במיוחד (מצאנו רק טיול מאורגן אחד לסיציליה, לשומרי מסורת…)

טיול מאורגן עם חברת דרכים
טיול מאורגן עם חברת דרכים

אבל להרפתקנים שבכם שרוצים להגיע לכל קצוות העולם, לדרכים בהחלט יש מה להציע, חברה מקצועית שיודעת לספק את הסחורה למטיילים שרוצים לטעום כמה שיותר מהטבע הפראי ומחוויית טיול פחות סטרילית או בורגנית.

קבלו פרטים על טיולי דרכים

בית החוויות של סורנגה

שם החברה הבאה ברשימה שלנו נשמע בעצמו כמו סיפור מעניין. בעבר נקראה החברה אסטה וסורנגה. הרעיון מאחורי המיזם הוא פשוט אבל מבריק, טיול שבו כל המשתתפים הן משתתפות. המסע שאמנם יוצא ליעדים מעניינים זוכה למשמעות נוספת בזכות המסע הקבוצתי הנשי. אם תרצו טיול בתוך טיול.

הטיולים של החברה מרגישים כמו טיולי בוטיק עם הקפדה על הפרטים הקטנים. בסורנגה מתגאים ב- 20 שנות פעילות כשמתחילת הדרך היתה נטייה לחבר בין הגיאוגרפי לאנתרופולוגי, כלומר לייצר במהלך הטיולים מפגשים עם אנשים מקומיים ובעיקר, על פי הקונטקסט של החברה, עם נשים חזקות ומעצימות.

גם כאן כמו בטיולים גיאוגרפים של חברות אחרות יש הקפדה על שילוב מסעדות מקומיות ואותנטיות במהלך המסע ופחות מאלה התיירותיות. גם רמת המלונות משמרת רמה גבוהה. צוות המדריכים כולל למשל את רז שרבליס המדריך ליפן (כן, יש גם מדריכים גברים) שירה לבל המדריכה לספרד, צילה טשרניחובסקי להודו ובנוסף תמצאו מדריכות לנאפולי, צרפת, יוון, הודו, מרוקו ויעדים נוספים.

סורנגה. חוויות וטיולי נשים
סורנגה. חוויות וטיולי נשים

אם אתן מתעניינות להפגיש בין נופי טבע לנוף האנושי ורוצות להתחבר לעולם הגדול בעזרת חוויות רוחניות ואנתרופולוגיות במפגשים בלתי אמצעיים עם נשים בעולם, זוהי חברה שתרצו לבדוק את רשימת הטיולים שלה.

בין הטיולים הקרובים: טיול נשים למרקש, לרג׳סטאן בצפון הודו וגם טיול נשים לגואטמלה. יש גם טיולים בארץ כמו הקסם של רמת הגולן או נשים יוצרות מדבר ואפילו טיול בשם נשים גדולות בכנרת.

טיולים מעניינים של בית החוויות של סורנגה שכדאי לבדוק

אין אירועים

קונטיקי

‏חברת קונטיקי פונה בעיקר לקהל צעיר, בשנות העשרים והשלושים ומציעה מגוון מאוד רחב של טיולים מאורגנים, למשל עשרה ימים לאירופה, שלושה ימים של צלילות ומים בפורטוגל, טיול מרומא לברצלונה ברכבת, טיול עם פעילות יוגה בניס, צרפת ועוד.

הטיולים של קונטיקי מוצעים כפעילות פרופר שאינה כוללת את הטיסות ויוצאת מנקודת מפגש שאליה יש להגיע עצמאית. למי שחושש להתארגן לבד על טיסה, יש אפשרות גם להזמין את הטיסה דרך החברה.

איך זה עובד? אחרי שתבחרו את הטיול שמעניין אתכם, תתבקשו לשלם עד 200$ הפקדה כדי להבטיח את המקום שלכם. התשלום המלא יידרש רק 45 יום לפני מועד היציאה. קהל צעיר נוטה אולי להתחרט בקלות ובקונטיקי אומרים שאפשר להחליף את תאריכי הטיול ואפילו את יעד הטיול ללא עלות נוספת.

קונטיקי
קונטיקי. תמונת יחסי ציבורלסיכום, מסגרת טובה להכיר מקומות חדשים אבל לא פחות חשוב, ואולי יותר, לעשות הרבה חברים על הדרך.

פרטים על טיולי קונטיקי

לגעת בהודו

לגעת בהודו מתרכזים ביעד אחד, אם כי במקרה הזה היעד הינו עצום מבחינת המרחבים שלו וההבדלים בין אזור לאזור. כן יש להם גם נגיעה בנפאל אבל הודו היא המנה העיקרית. דורון בן חיים הוא מקים החברה והיה מהראשונים שהוציאו טיולים מאורגנים להודו.

החברה מציגה בגאווה ניסיון וידע מעמיקים ומתמחה בהובלת קבוצות של ישראלים לטיול מאורגן בהודו עם דגש על מקומות שאליהם ככל הנראה לא הייתם מגיעים לבד. בטיולים שלהם מבטיחים גם מפגש ייחודי עם תושבי המקום ועם התרבות שלהם.

לגעת בהודו
לגעת בהודו

רוני גורופי החמודה מדריכה בחברה הזאת וכותבת גם אצלנו באתר, אז איך לא נמליץ עליה?

קבלו פרטים על טיולי לגעת בהודו

נתור

חברת נתור היא שחקן מוביל וידוע בתחום הטיולים המאורגנים כמו גם תחום חבילות הנופש והטיסות. נתון מציעה פתרון של הכל תחת קורת גג אחת בהיותה חלק מחברת התיירות IDB שכוללת גם את חברת ישראייר. 

בין הטיולים המאורגנים של החברה תמצאו יותר יעדים ״צפויים״ וקרובים כמו למשל טיול מקיף לדרום איטליה, רומא ודרומה או טיול לורונה בצפון איטליה. גם מדריד, סלובניה, קרואטיה, פראג ובודפשט הם יעדים טבעיים של נתור לטיולים מאורגנים וכך גם בטומי ובאקו. 

זה לא אומר שאין יעדים אקזוטיים בלוח הטיולים של נתור. כך למשל תוכלו להצטרף לטיול לאיסלנד ואי הקרחונים או טיול לרואנדה, אבל כאמור חלק הארי של הטיולים מכוון לאירופה, חצי האי האיברי, מדינות סקנדינביה, המדינות הבלטיות, מדינות הבלקן ורוסיה.

יש גם טיולים מאורגנים למשפחות, טיולים לדוברי רוסית, לשומרי מסורת, טיולי תמריץ וטיולי בר מצווה וגם טיולי לואו קוסט. החברה מפעילה מחלקת הדרכה שנועדה להכשיר מדריכי טיולים. מצטייני הקורסים משתלבים בתור מדריכי החברה החברה.

נתור פעילה כבר יותר מ-35 שנה ויש לה ניסיון של הרבה מאוד תיירים ישראלים שנסעו דרכה כך שתוכלו להרגיש בטוחים לפני הזמנת כל טיול לכל יעד.

לאתר החברה

אקו טיולי שטח

חברת אקו טיולי שטח מתמחה במסעות גיאוגרפיים, טרקים וטיולי תרבות וטבע. בין הטיולים המתוכננים לשנה הקרובה, טרק במונטנגרו, טרק בקירגיזסטן (13 ימים), שמונה ימים בגיאורגיה בדרך אל הרי הקווקז ומחוז סוונטי, טיול לחצי האי קמצ׳טקה, טיול תרבות וטבע לנמיביה, בוצוואנה ומפלי ויקטוריה (טיול ארוך של 22 יום), טיול לקניה עם מדריכה אתי דיין בזמן עונת הנדידה הגדולה בשמורות הטבע, טיול שייט בסיישל, טיול שטח מיוחד לצפון קניה בעקבות שבטים נידחים ועוד.

מלבד מגוון של טיולי ג׳יפים, הרפרטואר של החברה כולל גם טיולי משפחות, טיולי רכבות, טיולים מיוחדים כמו טיולי צילום, טיולים למטייל העצמאי ומבחר נוסף.

אקו טיולי שטח. יצירתיים ומנוסים

באקו החלו גם במסורת של הרצאות זום שמזמינות אתכם לטייל בעולם מהספה בבית.

בסך הכול זהי חברה ותיקה ומנוסה שמשתדלת להציע חבילות הוגנות עם תמורה טובה למחיר, למרות שגם שם מודים שהמחיר עשוי להיות מעט גבוה, לעיתים. בחברה מתגאים ביצירתיות בכל מה שנוגע לבחירת יעדים חדשים ובהתאמת המסלולים לדרישות המטיילים שלהם. 

משרדי החברה ממוקמים ברחוב שונצינו 13 בתל אביב. 

לאתר החברה

פגסוס

פגסוס היא חברת טיולים מאורגנים עם הרבה מאוד גאוות יחידה פגסוסית כמו שקוראים לזה שם. בחברה מדגישים את העובדה שהתכנון והציפייה לטיול הם חלק בלתי נפרד מהמסע ומקפידים על תכנון מדוקדק כמו גם על טיולים שבהם רמת המקצועיות שהחברה דורשת מעצמה היא גבוהה במיוחד.

בין הטיולים הקרובים לעונת ההתאוששות מהקורונה, טיול לאי קורפו שבו מלבד חופים יפים והרבה שמחת חיים, גם אתרי טבע ייחודיים ואתרים היסטוריים. טיול למרוקו עם כל התרבות, הצבעים והטעמים של קזבלנקה, אסוואירה, מרקש וערים נוספות, טיול מאורגן ליוון כולל סלוניקי ומטאורה וגם טיול לשוודיה עם הפיורדים, ההרים הנישאים והטבע הפראי. עוד מתוכננים טיולים מאורגנים ליפן וכן מספר טיולים מאורגנים בארץ. 

את החברה מנהל ראובן ניר והיא פעילה כבר 23 שנים עם כיסוי מיטבי של כל אזורי הגלובוס ותפישה המבקשת לצרף את הלימוד המעמיק וידיעת המקום לכל טיול יוצא.

לאתר החברה

מסעות

חברת מסעות היא חברה טבריינית מבית אמסלם תיירות המתמחה בין היתר בקרוזים, טיולים גיאוגרפיים בכל היבשות, טיולי 4 על 4, טיולי אמנות, טיולי יין גורמה וגם טיולים לקבוצות סגורות. צוות המדריכים של החברה עשיר ורחב ובין השמות תוכלו למצוא את שייקה רונן, לינה וסטפריד, דוקטור יהודה דגן, חן אליעז, עדה לוי, ערן אפרת, יעלה טבנקין, זוהר השכר ורנן הורקני.

מסעות טיולים מאורגנים
טיול של מסעות טיולים מאורגנים

במחסנית לתקופה הקרובה, טיול מאורגן ליוון הקלאסית וצפון יוון, טיול מאורגן לארמניה, לאיים האזריים וכן טיול מאורגן לגיאורגיה. בכל שני ורביעי בשעה 18:00 החברה משתפת בזום הרצאות איכות עם מיטב המדריכים שלה. ניתן להתקשר למספר חינם 1-800-777-555 כדי לקבל פרטים על הטיולים או לשלוח הודעה דרך האתר. 

לאתר החברה

אופיר טורס

ללא ספק אחת הותיקות והגדולות ביותר בתחום הטיולים המאורגנים עם כמעט שבעה עשורים של פעילות. החברה מציעה שירותים מגוונים בתחום התיירות ומשמשת גם כקמעונאית וגם כסיטונאית של כל אותם שירותים. באופיר טורס מתגאים בציונים לשבח וזכיות בסקרים ודוחות אמון הציבור, אם בנוגע לאיכות לטיולים או להתנהלות הצרכנית של החברה.

החברה מעסיקה כ- 100 מדריכי טיולים ונהנית מקשרים והסכמים יחודיים עם מלונות וחברות תיירות. עוד בתחום ההתמחות של החברים באופיר טורס, טיולי תמריץ לחברות. לא פחות מ- 35 סניפים לאופיר טורס בארץ ואליהם מצטרף מרכז הזמנות טלפוני מתקדם, כמו גם אתר אינטרנט שבו מירב המידע ואפשרות להזמין אונליין.

פרט טריוויה מעניין, כשאתם נכנסים לחנות ריקושט לקנות ציוד לטיול המאורגן הבא שלכם, כדאי לדעת שאתם כבר עושים עסקים עם אופיר טורס שכן הרשת על כל סניפיה שייכת לחברה.

מבחינת יעדי טיולי מאורגנים, אפשר למצוא באת החברה נכון לעכשיו דילים לפוקט, ליוון ולמגוון מדינות ירוקות. טיולים מאורגנים מובילים של של החברה הם לדובאי, תאילנד, סין, מרוקו, רוסיה, יוון, אוסטריה וארצות הברית.

לאתר החברה

סולו איטליה

היתרון העצום של חברות שמרכזות את הפעילות שלהן ביעד אחד הוא שאתם, כלקוחות, מקבלים מגוון רחב מאוד של אפשרויות וזה כולל גם אפשרויות מיוחדות כמו למשל טיולים שמתרכזים באופנה, או באומנות או טיולים שבתוכם משולבים סמינרים. לסולו איטליה יש גם טיולי אוכל וטיולים בעקבות קרנבלים וכמובן התפריט הרגיל של טיולי משפחות, טיולים עצמאיים ועוד.

סולו מכסה בזכות העובדה שהיא מתרכזת רק באיטליה גם את האזורים הפחות פופולריים (יחסית) מבחינת ישראלים כמו חבל פיימונטה, אמיליה רומניה, סיציליה, פוליה, סרדיניה וקורסיקה ומקומות נוספים שהם לא רומא, ותיקן, ונציה וטוסקנה… 

תוכלו למשל להגיע בטיול מאורגן לפסטיבל השוקולד והאורות בטורינו, לטיול שווקי חג המולד ועוד שלל מוצרי נופש איטלקיים למהדרין ששומרים על השם הטוב של איטליה ושל סולו, כחברה שיודעת להוציא מהמדינה המקסימה הזאת את המיטב.

לאתר החברה

Tour Radar

כמו קונטיקי, גם חברת Tour Radar מאפשרת לכם לצאת לטיול מאורגן שאינו כולל טיסות וגם לא קורה בשפה העברית. אם אין לכם בעיה לארגן לעצמכם טיסה ולצאת לטיול מאורגן עם קבוצה בינלאומית (טיול שיערך בשפה האנגלית) מגוון האפשרויות שנפתח בפניכם רחב מאוד. תמצאו טיול לכל יעד שרק תחשבו עליו וגם ליעדים ולסוגי טיולים שלא דימיינתם. 

כתבנו קודם על איטליה, אז הנה לדוגמה, רק לוותיקן ברומא מצאנו Tour Radar יותר ממאתיים וחמישים חבילות שלהן כמעט 4,000 חוות דעת. אף חברת טיולים מאורגנים “רגילה” אינה יכולה להציג מגוון כל כך גדול כמו גם אפשרויות חיפוש וסינון הרלוונטיות לחלום החופשה שלכם. 

מכיוון שהטיול לא יוצא בעברית מבן גוריון, דרוש פיצוי כלשהו, ואותו תוכלו אולי למצוא בצורת חיסכון במחיר. בדף המבצעים אפשר לגלות טיולים מאורגנים בהנחות של עד 50 אחוזים. אנחנו למשל מצאנו טיול 22 יום, המיטב של אירופה שמוצע בהנחה של 25%.

פיצ’ר חשוב ויעיל שאהבנו זה שלכל אחד מהטיולים שמוצעים באתר אפשר להוריד את חוברת הטיול המלאה, בצורת קובץ פי די אף, למחשב שלכם. בחוברת בין היתר תמצאו את המסלול המפורט, מה המחיר כולל, מה הוא לא כולל וכל שאר המידע.

כל מה שנותר לכם לעשות זה רק למצוא טיסה זולה מישראל לנקודת המוצא וטיסה חזרה מנקודת הסיום (בלא מעט טיולים זאת לא אותה הנקודה). זה אולי נשמעת כמו אופרציה מסובכת אבל אחרי שתתנסו פעם אחת בסוג כזה של מהלך, יש סיכוי שתתמכרו לרעיון ותוכלו ליהנות מגוון הרחב ביותר של טיולים מאורגנים באירופה ובעולם וככל הנראה במחירים תחרותיים יותר.

החיסרון: אתם טסים לחו”ל לבד בלי המדריך והקבוצה וגם חוזרים לבד. אבל זה לא שלא עשיתם את זה עד היום… 

לאתר החברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *