לטייל בגליל עם כל המשפחה

חברת גלילאה אטרקציות ונופש

תדמיתה של הכנרת הולכת ומתחזקת בשנים האחרונות בקרב המטיילים הישראלים. בחורף האחרון, עם עליית מפלס הכנרת וכמויות הגשמים הגדולות, ישנן יותר ויותר משפחות ישראליות שבאות לבקר בעיר טבריה בפרט ובאזור הכנרת בכלל. חברת גלילאה אטרקציות ונופש היא חברה ישראלית שמוציאה טיולים מיוחדים באזור הכנרת ומאפשרת לכם לבלות בחיק הטבע הישראלי המיוחד.

מבקרים בכינרת המלאה

במשך שנים רבות נחשב אזור הגליל לריאה הירוקה של ישראל. עם שטחים ירוקים רבים, מקורות מים ומסלולים שמתאימים לכל המשפחה הגליל היה אזור בילוי מועדף. בחודשים האחרונים הגליל חווה תנופת תיירות חדשה בגלל כמות גדולה של אטרקציות באזור הכנרת, שמושכות תיירים ישראלים וזרים כאחד.

מסלולים סובבי כנרת

אם אתם רוצים ליהנות כל המשפחה מסבב טיולים בכנרת, אתם יכולים לבנות לעצמכם מסלול שעובר בכל הנקודות המרכזיות באזור. החל מהעיר טבריה והטיילת היפיפייה שלה, דרך חופי המים הקרירים והצוננים של הכינרת ועד לקיבוצים והמושבים שנמצאים מסביב לכנרת. כמו כן, ניתן לבחור מועדים לטיול בהם מתרחשים אירועים מיוחדים, כמו מרוץ סובב כנרת, שהופכים את האזור לפורה ומרגש עוד יותר. לא משנה מתי אתם רוצים לנסוע לכנרת, העיקר שתבואו לבקר בה. במיוחד עכשיו, כאשר מפלס המים עולה וכיף יותר להיכנס ולבלות במים הקרירים של הימה הקטנה של ארצנו.

שייט מרגיע על ים כנרת

אחת הדרכים המיוחדות ביותר לגלות את היופי של הגליל בכלל, והכנרת בפרט, היא על ידי יציאה לשייט בימה. ישנם מסלולי שייט מגוונים שפועלים בכנרת, והם מתאימים למגוון רחב של תיירים. אם אתם מגיעים עם ילדים או אם אתם מגיעים כקבוצה של בוגרים אתם יכולים לעלות לסירה ולקבל סיור מודרך על הטבע, הנוף וההיסטוריה של הכנרת והגליל. כך או כך, בכל הנוגע לטיול שייט בכנרת טבריה היא העיר שלכם. מרבית נקודות היציאה לשיט נמצאות בעיר טבריה, ולכן מומלץ להתחיל את הטיול שלכם באזור. אם אתם לא בטוחים איך לבנות את הטיול שלכם אתם תמיד יכולים להסתייע במדריך מקצועי שמכיר את האזור.

חברת גלילאה אטרקציות ונופש היא חברת טיולים ישראלית ומקצועית, אשר פועלת באזור הגליל, ובפרט בכנרת. אנו ניצור עבורכם טיול חווייתי, ישראלי ומיוחד שמתאים לכל המשפחה. המדריכים שלנו מכירים את ההיסטוריה של הכנרת, את המבנה האקולוגי שלה ואת הסיפורים הכי מעניינים שיש לספר על הימה שלנו. לפרטים נוספים ולקביעת תאריך – 0504344001

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם