16 חברות שמציעות סיור בברלין בעברית (ואיזו מהן הכי מתאימה לכם)

צילום: גיא גרוס

הסיור היהודי? המיטב של העיר? הקולינרי? פוטסדאם עיר הארמונות? רוב חברות הסיורים והמדריכים הישראלים הפועלים בברלין מציעים סיורים בעלי שמות דומים אלא שמבט קרוב יותר מגלה בכל זאת את ההבדלים ביניהם

1 >>

>>

ברלין עם אייל נחשון

אייל שמעיד על עצמו כבעל אהבה לאנשים ולהדרכה הוא בעל גלריה ברובע המיטה. הוא מציע סיורים פרטיים ומבטיח למי שיצטרף אליו לגלות את העיר בקצב ובהתאמה אישית. יש לו היכרות מעמיקה עם ברלין (הוא כבר הרבה שנים כאן), ניסיון חיים עשיר ובעיקר תשוקה להדריך ולהראות.

בחברה של אייל תוכלו לבחור מתוך כעשרה סיורים פרטיים – כולם מועברים בצורת דיאלוג. מעבר לסיורים הקלאסיים, הכוללים את אתרי החובה מוצעים לכם גם סיורים בדגש על אמנות, עיצוב ואדריכלות. גם אם אתם מטיילים עם ילד או נער או אדם מבוגר אייל אומר שהוא יודע להתאים את הטיול לכל גיל.

מי מכם שרוצה להיכנס לעומקה של ברלין (ולא פוחד מזה) ישנו גם הסיור הכפול שנמשך תשע שעות וכולל את סיור החובה ביחד עם הסיור היהודי.

אל תתביישו לבקש יעוץ והמלצות בכל נושא שקשור בברלין. הזכרנו שלאייל יש גלריה בעיר אז נציין גם שאפשר לבקש ממנו צילום של הסיורים. במקרה הזה הוא מתחייב לשלוח לכם את התמונות כבר באותו היום. אם כבר פינוק, שיהיה עד הסוף.

שורה תחתונה: למי שמעדיף להימנע מסיור בקבוצה גדולה ורוצה את האפשרות לשאול את המדריך הכול על הכול.

לאתר של אייל

או מלאו פרטים וקבלו מידע והצעת מחיר ממספר חברות במקביל (שירות בחינם)

אמיר בברלין – סיורים בדרך אחרת

ללא ספק, פנים מרעננות בעולם הטיולים של ברלין. אמיר הוא בוגר ביה”ס למשחק בית צבי ושחקן הבימה לשעבר והסיורים שהוא וחבריו מעבירים כוללים הרבה הומור ורגישות וגם מה שמכנים שם בחברה “מקצועיות גבוהה וישראליות ברוכה במטרה להעביר את התיירים חוויה”.

הסיורים המוצעים כל השנה הם: המיטב של ברלין, יהדות ברלין, פוטסדאם ווילה ואנזה, דרזדן והבסטאי, ברלין האלטרנטיבית, סיור קולינרי, סיור שווקים, סיור ברים ולאחרונה החלו להוציא בטיולים של אמיר בברלין גם סיור חדש למייסן – ממלכת הפורצלן.

מעבר לסיורים קבוצתיים שיוצאים בכל יום בעשר בבוקר אמיר מציע גם סיורים פרטיים באיסוף מהמלון ברכב, אופניים ואפילו סגווי.

לסיכום, אם אתם בעניין של להכיר את ברלין ועל הדרך גם לראות סטנד אפ טוב – אמיר בברלין הוא בחירה טבעית עבורכם. ביקשנו מאמיר תגובה אופיינית של אחד המשתתפים בסיורים והם חזרו אלינו עם הציטוט הבא: “תודה מעומק הלב לאמיר על הסיורים הנפלאים, על הצחוקים והיחס המופלא, כי סיורים עושים באהבה או שלא עושים בכלל.”

שורה תחתונה: למי שמחפש כישרון תיאטרלי אצל המדריך ורוצה לגלות את ברלין לא רק דרך הסברים יבשים.

אמיר בברלין סיורים בעברית
אמיר בברלין. היתרון התיאטרלי

למבצע של אמיר

או מלאו פרטים וקבלו מידע והצעת מחיר ממספר חברות במקביל (שירות בחינם)

ביקורות מטיילים על אמיר בברלין

הטיולים של אורן

בשביל אורן כהנוביץ’ הדרכה והקשר בין ישראל לגרמניה הם דרך חיים. כמורה דרך בארץ שמדריך גרמנים בישראל וישראלים בברלין, חי בגרמניה מעל 10 שנים ומגדל בה משפחה, אורן מסביר לא רק על ההיסטוריה אלא גם על הגרמנים היום, היחס שלהם לישראל והחיים בברלין.

אורן מוציא סיורים מנקודת המפגש הכי מוכרת בעיר, כיכר לאלכסנדרפלאץ. חמישה סוגי סיורים מוצעים בשלב זה: המיטב של העיר, הסיור היהודי, בין מזרח למערב, סיור קולינרי וסיור אופניים בפוטסדאם.

כדי להעניק יחס אישי הקבוצות מוגבלות ל-18 משתתפים בלבד ולכן כדאי להזמין מקומות מראש באתר. באתר ניתן גם למצוא את לוח הסיורים החודשי.

לאורן יש ערוץ יוטיוב עם עשרות סרטונים על ברלין – החל ממידע שימושי וטיפים ועד מידע על מקומות מיוחדים שמעטים מגיעים אליהם.

שורה תחתונה: למי שמחפש מדריך אהוב ומוכר עם קילומטרז’ מרשים ומעדיף בו בעת להימנע מסיורים בקבוצות גדולות מדי.

אורן כהנוביץ'
אורן כהנוביץ’. מאמין בקבוצות קטנות

לאתר של אורן

או מלאו פרטים וקבלו מידע והצעת מחיר ממספר חברות במקביל (שירות בחינם)

הסיורים הפרטיים של ירון בברלין

הסיורים של ירון בברלין הם עוד אופציה שרבים כבר מכירים. ירון נחשב למדריך שיודע להצחיק, מעניין וכזה המסוגל לרתק את הקהל שמטייל איתו.

בעברו, ירון היה מדריך טיולים בישראל ואת האהבה שלו למקצוע לקח איתו כשהגיע לברלין לפני ארבע שנים. הרעיון על פי עדותו הוא חוויה אישית ומותאמת לפי עניין הלקוח. “הדרך שבה אני מעביר את הסיורים היא בשילוב של המון הומור, דוגמאות וסיפור החיים האמיתי של ברלין, ” הוא מספר. “זאת ברלין שמעבר לחדשות ולסיפורי המילקי”.

ברלין על פי ירון היא עיר מרתקת ושואבת וזה לא מפליא אותו שהמון חוזרים אליה.

בנוסף לסיורים הקלאסיים בברלין, ירון חי ומדריך טיולי אומנות רחוב, גרפיטי, וסיורי אוכל. כאוהב טיולי טבע הוא מציע סיורים יחודיים לאיים מסביב לברלין ולפוטסדאם עיר הארמונות.

שורה תחתונה: אם בא לכם להכיר את ברלין וגם לצחוק ולהיסחף לחוויה בדרך.

סיורים בעברית בברלין עם ירון
סיורים בעברית בברלין עם ירון

לאתר של ירון

או מלאו פרטים וקבלו מידע והצעת מחיר ממספר חברות במקביל (שירות בחינם)

הטיולים של נדב

ותיק, מוכר ומבוקש. נדב גבלינגר מריץ מזה שני עשורים את חברת הטיולים שלו שנקראת הטיולים של נדב. החברה מציעה מלבד הסיורים הרגילים כגון ברלין היהודית, האלטרנטיבית, דרזדן, טיול טעמים והטיול “המיטב של ברלין” גם טיול בשם “החומה וברלין הקומוניסטית” וטיול ערב שמבטיח ביקור בשכונה הכי טרנדית בברלין ומשקה אלכוהולי חינם. לצדו של נדב גם אשתו תמר שמלבד שיתוף בענייני החברה והדרכה פעילה בשטח גם כותבת בלוג פופולרי על ברלין ולפעמים עוד נותר לה זמן כדי לכתוב אצלנו באתר.

החברה ידועה במחירים הנמוכים שהיא דורשת עבור הטיולים ולהנחות שהיא נותנת למשל, לפנסיונרים, סטודנטים וצעירים מתחת לגיל 26. לזה מתוספת האפשרות להנחה נוספת למחזיקי כרטיס ההטבות Berlin Welcome Card. נקודות זכות נוספות: טיולי החברה יוצאים גם כשלנקודת המפגש מגיע משתתף בודד כלומר הטיול שלכם אינו מותנה במספר המשתתפים הכולל.

לחברה יש גם גישה לקהל שומרי מסורת מה שמתבטא בטיול מיוחד לשומרי מסורת ולוחות זמנים שמתייחסים לחגי ישראל.

שורה תחתונה: למי שמחפש חברה מנוסה ומוכרת מאוד ובדרך רוצה גם לחסוך במחיר של הסיור

הטיולים של נדב בברלין
הטיולים של נדב בברלין

הרשמה מהירה לסיורים

או מלאו פרטים וקבלו מידע והצעת מחיר ממספר חברות במקביל (שירות בחינם)

איתי נוביק

הוא הגיע לברלין אחרי לימודים במילאנו, איטליה אבל מהר מאוד גילה שגם כאן בעיר יש מה לאכול. גילה ונשאר. כיום מציע איתי טיולי היסטוריה וקולינריה ואם תטיילו איתו תוכלו בוודאי לשמוע גם על עיסוקיו האחרים, למשל כמעצב אוכל, סטייליסט ושף בהפקות של צילומי אוכל.

אם אתם רוצים להכיר את ברלין דרך הטעמים שלה איתי הוא בהחלט האיש הנכון להדריך אתכם. בדף הפייסבוק שלו אפשר להתרשם באופן שוטף מהפעילות הקולינרית של איתי, מגילויים חדשים, מחוויות שנאספו בטיולים שלו בעיר ועוד.

איתי נוביק
איתי נוביק. לסייר בברלין עם מומחה בתחומו

אורך הסיור כארבע שעות והוא מלווה בהסברים תיאורטיים וטעימה של מאכלים מייצגים בחלק מהמקומות. מחנות גבינות ייחודית ועד השוק המקורה הותיק ביותר בעיר, דרך האוכל הטורקי ומאפיינים איזוריים יחודיים.

את המומחיות של איתי תוכלו לפגוש לא רק בשווקים או בין רחובות העיר אלא גם באתר שלנו. איתי הוא כותב קבוע במדור האוכל שלנו והכתבות שלו זוכות לפופולריות רבה ולמספר גדול של עוקבים.

שורה תחתונה: למי שנושא האוכל יקר ללבו ורוצה מדריך קולינרי שיודע על מה הוא מדבר

לדף הפייסבוק של איתי

או מלאו פרטים וקבלו מידע והצעת מחיר ממספר חברות במקביל (שירות בחינם)