סיור לתיירים שיוצא מתל אביב יחשוף את ההיילייטס של ירושלים, כולל מגדל דוד

טיול לירושלים באנגלית

ברוכים הבאים לתל אביב. העיר הלחה והתוססת בוודאי מצליחה להרשים אתכם בצבעוניות שלה ומגוון האנשים שחיים בה, אבל רעיון לא רע בכלל הוא לצאת דווקא לכיוון ירושלים. אופציה אחת כזאת היא סיור שיוצא בשש וחצי בבוקר מתל אביב ומתחיל למעשה בירושלים. סיור ההליכה נמשך קצת יותר משלוש שעות ומעבר לו ניתן להמשיך לזמן חופשי במתחם מגדל דוד.

בסיור שמשווק על ידי חברת Tiqets ומבוצע על ידי חברת טיולים מקומית ומוכרת יוכלו המשתתפים לגלות את הרובעים השונים של העיר העתיקה כמו הרובע היהודי, הנוצרי, הארמני והמוסלמי וכמובן ללמוד על ההיסטוריה של המקומות האלה. גם ביקור בכותל המערבי מובטח בטיול כמו גם כניסה לכנסיית הקבר, מקום צליבתו, קבורתו ותחייתו של ישו על פי מרבית המסורות הנוצריות.

הסיור נמשך רק שלוש שעות אבל בזמן הזה תוכלו לגלות 3,000 שנות היסטוריה של ירושלים וזאת גם בזכות הביקור במגדל דוד המשמש כמוזיאון. במקום מוצגים דגמים וקטעי מולטימדיה שיעזרו לכם להתמצא במבוך ההיסטוריה. מלמד כנסיית הקבר, יוכלו המטיילים גם להתחקות אחר ארבע התחנות האחרונות של הויה דולורוזה.

את הכרטיסים ניתן לרכוש דרך הטלפון והם יסופקו מייד. המדריך של הסיור דובר את השפה האנגלית וזאת גם השפה שבה הסיור נערך. מחיר הכניסה 45 אירו (51 דולר) והוא כולל גם כניסה למגדל דוד, איסוף מתל אביב, אבל לא כולל את החזרה לשם. ניתן לבטל עד 24 שעות לפני המועד.

אם אתם כבר בירושלים תוכלו לנסות סיור נוסף שמוצע על ידי Tiqets ונקרא Jerusalem City Morning Tour & Tower of David. למי שמעוניין לצאת מירושלים עצמה לטיול יום מציעה החברה טיול לבית לחם וים המלח.

לפרטים ורכישה

השאירו תגובה