ביקורת מלון: אבבא, ברלין

מלון אבבא, ברלין

מלון ABBA הוא אחד המלונות הפופולריים ביותר עבור ישראלים בברלין. המלון ממוקם בצד המערבי של העיר, 250 מטרים מרחוב הקודאם – רחוב קניות מרשים ומפורסם. סך הכל מדובר במלון נגיש כשתחנת הרכבת התחתית הקרובה נמצאת במרחק של כ-5 דקות. לאוטובוסים תצטרכו ללכת קצת יותר, עד כ-10 דקות.

מבחינת הסביבה, מדובר בסביבה שקטה ובטוחה. לא מדובר באזור בעייתי של ברלין וישראלים מוצאים לנכון לציין זאת בביקורות שלהם.

המלון עצמו ברמה של 4 כוכבים מציע חדרים גדולים ומרווחים באופן יחסי. גם מבחינת השקט והניקיון המלון מגיע זוכה לקבל ציון משביע רצון ואפילו מעבר לזה. צוות המלון זוכה אף הוא לציונים גבוהים על אדיבות ושירות.

מה שנעדר מהחדרים היא ערכה להכנת קפה ותה ועבור ישראלים רבים מדובר בחיסרון בלתי נסלח. אז קומקום בחדרים אין אבל שני סופרים נמצאים ממש בקרבת המלון, סופר EDEKA וסופר לידל ובשניהם אפשר להצטייד במוצרים נחוצים ומחירים של ברלין.

עוד בסביבת המלון גם גן החיות הגדול של העיר שקיים כבר יותר ממאה שנה. המיקום של המלון במערב העיר הוא גם חיסרון עבור מי שרוצה להרגיש קרוב למרכז העניינים והאטרקציות שנמצא מזרחה משם.

ארוחת הבוקר עשירה ומספקת ביותר אבל התפריט קצת סטטי ולא ממש משתנה מיום ליום. מה שמוריד את הציון של ארוחת הבוקר זה המחיר, 14 יורו בזמן כתיבת שורות אלה. מחיר שרוב הישראלים יחשיבו לגבוה מדי.

במלון מספר סוגי חדרים, חדר סטנדרט זוגי, חדר סטנדרט טווין, חדר סטנדרט טריפל, חדר משפחתי, חדר אקזקיוטיב זוגי, חדר אקזקיוטיב טווין וסוויטת ג׳וניור. צ'ק אין בשעה שלוש וצ'ק אאוט עד השעה שתיים עשרה.

שדה התעופה הקרוב הוא נמל התעופה טגל ברלין שעדיין פועל ונמצא כשישה קילומטרים וחצי מהמקום. שער ברנדנבורג – האטרקציה המובילה של ברלין כארבעה קילומטרים וחצי מהמקום, צ׳ק צ׳ק פוינט צ׳ארלי כחמישה קילומטרים מהמקום, מגדל הטלוויזיה המפורסם של ברלין כשישה קילומטרים וחצי מהמקום וכך גם אלכסנדרפלאץ.

קרוב מאוד למלון כאמור קורפורסטנדאם הוא רחוב הקודאם, כ-300 מטרים וגן החיות הממוקם כקילומטר וחצי מפתח המלון.

בדקו זמינות חדרים