מזמינים חופשה בארץ? אלו האזורים שמומלץ ללון בהם

נתחיל בכך שתמיד טוב לראות את הארץ וליהנות ממה שיש לה להציע. כשמבקרים ביעד תיירותי מסוים, וגם אם הוא בתחום המדינה שאתם גרים בה – תמיד חשוב לבחור מלון בעל מיקום אסטרטגי מבחינה תיירותית. מלון שהגישה אליו נוחה ושהוא מאפשר גישה נוחה לאטרקציות רבות ככל האפשר. מלון שיחסוך לכם זמן וכסף על ניידות בין פעילות אחת לשנייה. מלון שהאווירה מסביבו טובה ושהוא נמצא בלב ההתרחשות. מלון שיאפשר לכם לחוות את העיר ואת מה שהיא מציעה באופן הטוב, הקל והיעיל ביותר. הכתבה הבאה תעזור לכם להחליט היכן ללון בכמה מהערים התיירותיות ביותר בישראל. 

אילת – קרוב לים ולטיילת

יש לא מעט מלונות באילת, אך קשה להתחרות עם המלונות שמציעים מיקום טוב ברצועת החוף הצפונית של העיר. מדובר באזור השוקק והבולט ביותר מבחינה תיירותית. אטרקציות רבות של העיר ממוקמות בתחומו או ממש בסמוך אליו, וכמו כן גם מרכזי בידור, קניות ובילוי רבים. בגלל הביקוש הרב, כמות המבקרים הגדולה ומגוון האוכלוסיות שמגיעות לעיר מכל העולם, רצועת החוף הצפונית מציעה מגוון רחב מאוד של מלונות מסוגים שונים, כך שכל אדם או קבוצה ימצאו היכן ללון. אם אתם רוצים לעסוק בפעילויות ספורט ימי, לטייל בטיילות הצבעוניות ולהשתכשך בים סוף – זהו המיקום הטוב ביותר לעשות זאת, וזה בהחלט נוח שבית המלון נמצא ממש בסמוך למגוון הפעילויות. 

דן אילת
Credit: @yehudasharoni10 חופשה באילת, חשוב המיקום.

מרכז תל אביב – תרתי משמע

יש הרבה דרכים להתנייד בתחומי תל אביב, והרבה מה לעשות במיקומים שונים בעיר. בכל הנוגע לבחירת מלון בתל אביב, המלצה אפשרית אחת היא שהייה במלון שנמצא ממש על הטיילת וחוף הים, אך האופציה החכמה ביותר היא ללון במרכז העיר. כך ניתן להישאר במרחק טוב מאטרקציות רבות שהיא מציעה, ולחוות את הפסיפס האנושי, ההיסטורי והתרבותי שלה בצורה היעילה ביותר. המרכז עצמו מחולק ל-4 אזורים שונים, שכוללים בתוכם את מתחם הבימה, נמל תל אביב, כיכרות מרכזיים, שדרות רוטשילד, מרכז עזריאלי ומתחם שרונה – ועוד מרכזים תרבותיים ותיירותיים רבים ומגוונים. ישנם מספר מלונות בתל אביב שנמצאים במרכז העיר, ויכולים לספק לכם גישה נוחה גם לרחובות וצירים מרכזיים בתחומי המרכז וגם לחלקים נוספים של העיר באמצעות שימוש באמצעי התחבורה השונים. 

דן תל אביב
להיות קרוב לים. חופשה בתל אביב

ירושלים – בסמוך לעיר העתיקה

גם בחלקים המודרניים יותר של ירושלים יש קשת של דברים לראות, לחוות ולעשות, אבל כאשר בכל זאת צריך לבחור מיקום אחד ללון בו בזמן השהות והחופשה בעיר – בהחלט כדאי לבחור במיקום שסמוך לעיר העתיקה. לא קל למצוא מלון ממש בתוך העיר העתיקה, והעסק גם עשוי להתברר כיקר יחסית. לרוב זה יותר פשוט ויותר משתלם ללון במרחק הליכה קצר מהחומות. מלון שממוקם בסמוך לאחד מהשערים יאפשר לכם גישה נוחה לכותל המערבי, לשוק העיר העתיקה, לכנסיית הקבר, לעיר דוד ולרבעים השונים של העיר העתיקה ומה שמעניין אתכם בהם. אז כל עוד אתם מתכננים לחרוש את החלק העתיק של העיר – זהו בלי כל צל של ספק המיקום הטוב ביותר עבורכם. 

קינג דייויד ירושלים
קרוב לעיר העתיקה, חופשה בירושלים

סוף חופשה במחשבה תחילה

לפני החופשה הבאה שלכם, כדאי להשקיע מעט זמן במחקר מקדים, על מנת לבדוק מהם המלונות הטובים ביותר – שממוקמים במיקום הטוב והיעיל ביותר באותה עיר או באותו אזור גיאוגרפי. זוהי דרך מצוינת לתכנן חופשה מוצלחת ומהנה, בה אתם חוסכים זמן, כסף ומאמץ היכן שאפשר – ומשקיעים אותם היכן שכדאי.   

השאירו תגובה