4 מועדונים בפריז שבלעדיהם זאת לא תהיה אותה העיר

מועדונים בפריז

Nuites Fauves

מועדון חדש בהיסטוריה של הלילות הפריזאים, Nuites Fauves (לילות פרועים, בצרפתית) על פי עדות המייסדים הוא חתרני, תת קרקעי, כהה, פראי, אינטימי, גולמי, מוזר וחשמלי. מגרש משחקים בסגנון ניאו-פאנק. המקום משתרע על שטח של 700 מטרים רבועים, מעוצבים על ידי סטודיו BALD – ניר רן וגם על ידי ז'אן אנדרה.

המועדון פתוח בימי שישי ושבת בין 23:00 ל-06:00

אתר

Batofar

על המזח ועל המים, מקום שבו אפשר גם לאכול ארוחה טובה במשך היום, להתרענן בשעות הצהריים ואז לקראת לילה לבוא ולגלות את המסעדה שלכם בצורה של מועדון לילה. הרבה מאוד אירועים במהלך השנה וחוויה מסקרנת למדי.

Queen Club

פעם זה היה מועדון של סצינת הגייז המקומית אבל היום זה מוסד ידוע שבו בכל יום יש מסיבה. גם הדי ג'ייז כאן הם מהמובחרים ביותר. היום החזק ביותר בשבוע הוא יום שני ובימי רביעי כניסה חינם לנשים (יש להתעדכן, עשוי להשתנות). פתוח מתשע בערב ועד שש בבוקר.

אתר

La Bellevillise

בצפון מזרח הטרנדי של פריז מוצעת לכם חלופה בסגנון אינדי אלטרנטיבי. המקום הוא למעשה האתר של הקואופרטיב העובד הראשון של פריז ונחשב לציון דרך תרבותי חשוב מאז 1877. המועדון פתוח מיום רביעי עד יום ראשון ואם תבחרו לבוא לכאן תוכלו ליהנות משתי קומות, מרפסת והרבה ספות נוחות שאפשר להימרח עליהן עם החברים.

פתוח בימי רביעי וחמישי, בין השעות שבע בערב לאחת בלילה, בימי שישי משבע עד שתיים בלילה, בשבת, מאחת עשרה בבוקר עד שתיים בלילה ובימים ראשון מאחת עשרה וחצי.

אתר