מבחן הביקורת: מלון פאלאס דאונטאון דובאי. בזכות יחסי שכנות טובה עם בורג׳ ח׳ליפה

מלון ליד בורג׳ ח׳ליפה

במבנה שאפשר לקרוא לו ותיק נמצא מלון פאלאס דאון טאון דובאי, המלון הזה מתגאה לפני הכל במיקום המבוקש ביותר, עם נוף שמשקיף למגדל בורג׳ ח׳ליפה המפורסם של דובאי והגבוה ביותר בעולם. חלק מהחדרים פונים למזרקה ואחרים לאגם. החדרים למזרקה מעט יקרים יותר, אבל מן הסתם זוכים לביקוש.

גם קניון דובאי נמצא ממש במרחק הליכה, לא יותר מחמש דקות וכשהנוף שנשקף מהחלון שלכם או מהמרפסת הוא של המזרקה ושל מגדל בורג׳ ח׳ליפה, ההרגשה היא ללא ספק של שהות במקום מיוחד.

ניהול טוב של המלון ושירות אדיב הם שני יתרונות נוספים ולצדם גם תפריט האוכל המציע שפע של אפשרויות וזה כולל גם מסעדה תאילנדית. מלבד המסעדה התאילנדית, ישנן עוד שלוש מסעדות שפועלות לאורך היום ומציעות מאכלים החל מבשר ארגנטיני ועד למטבח ים תיכוני.

החדרים נקיים ובנוסף פועל גם חדר כושר שבו אפשר לשכור מאמן אישי. עיצוב המלון כולו בסגנון מזרח תיכוני, קל לעיכול לתייר הישראלי. בכל החדרים טלוויזיות חכמות. יש גם בריכה חיצונית עם דקלים המקיפים אותה וספא עם חמאם.

כאמור, קרוב מאוד לקניון דובאי. מלון מועדף על כל סוגי התיירים אבל בעיקר על זוגות שנותנים לו ציון של שלמות.

מבחינת מחירים, חדר דלוקס עם נוף לאגם, החל מ- 1000 שקלים ללילה. אפשר להוסיף ארוחת בוקר ב- 140 שקלים. אותו חדר דלוקס עם נוף למזרקה מתחיל ב- 1300 שקלים ללילה או 1460 כולל ארוחת בוקר. החדרים הללו בגודל של 50 מטר רבוע.

חדרים מסוג פאלאס החל מ- 1500 שקלים, סוויטות החל מ- 1,700 שקלים, תלוי בנוף. תקרת המחירים מגיעה לשלושת אלפים שקלים עבור סוויטת רויאל בגודל 100 מטר רבוע עם כל הפינוקים, כולל ארוחת בוקר.

לבדיקת זמינות חדרים

השאירו תגובה