ואלה הן עשר הפיצות הטובות בברלין

פיצה בברלין

העיתון ברלינר מורגנפוסט שאל את קוראיו איפה אפשר לאכול את הפיצה הכי טובה בברלין וקיבל את התשובות הבאות. הנה עשר הפיצריות שמגישות על פי המקומיים פיצה ששווה לצאת מהבית בשבילה, (לפחות אם אתם גרים בסביבה).

1. פיצה Zia Maria בפרנצלאוארברג

לאיטלקים יש עניין עם דודים ודודות בכל מה שקשור לתפריטים. בעוד פיצה לעולם לא תהיה קרויה על שם סבתא, הדודות והדודים דווקא זוכים לכבוד. Zia Maria או דודה מריה ממוקמת בפרנצלאוארברג ואהובה במיוחד, על פי הברלינר מורגנפוסט על משפחות. משולש פיצה עולה יורו וחצי ופיצה שלמה 25 יורו.

אתר אינטרנט

2. Trattoria del Corso ב-פרידנדאו

בפער ניכר מהמקום הראשון נוחתת הטרטוריה שמציעה קצת יותר מרק פיצה. במקום יש גינה לימי הקיץ ומרתף למי שרוצה להתכנס עם הפיצה שלו בימי החורף. מחיר: עשרה יורו.

אתר אינטרנט

3. Zwölf Apostel בשרלוטנבורג

תנור אבן, אווירה יחודית, ציורים על הקירות ומוטיבים תנ"כיים. רק המחיר קצת גבוה, 10-15 יורו לפיצה מבצק דק וקריספי. לא מדובר בתגלית חדשה אלא בפיצריה ותיקה ומוכרת.

אתר אינטרנט

4. Trattoria Libau בפרידריכסהיין

מקום קטן אבל עם פיצה טעימה. מחירים בין 5 ל-18.5 יורו לפיצה. פתוחה מארבע עד חצות.

אתר אינטרנט

פיצה בברלין

5. Standard בפרנצלאואר ברג

המקום מציע "פיצה רצינית" שמתיימרת להיות הדבר הכי קרוב לטעם הנפוליטני האמיתי. גם הפיציולו (מכין הפיצות, באיטלקית) מגיע מהאיזור ואם תשלמו 8.5 עד 13.8 יורו תוכלו להתפעל גם אתם מרוטב עגבניות שהוכן בשיטה המסורתית ומבצק אליפות.

6. טרטוריה סוסקנה בגרונוואלד

החל מ-4.90 יורו לפיצה שמבקשת להזכיר לכם את טוסקנה. הברלינר מורגנפוסט מזהיר שאם תבואו לפיצריה ביום ראשון בערב ככל הנראה תקבלו תזכורת שאתם ממש לא בטוסקנה שכן כל השכונה נוהגת לבוא לפיצריה בשעות אלה.

אתר אינטרנט

7. De Noantri בקרויצברג

כאוטית, חברותית ועם אוכל טעים, כך מגדירים בעיתון הגרמני המקומי את המסעדה האיטלקית האופיינית. את כל אלה תוכלו למצוא בקרויצברג ב-דה נואנטרי. מחירים: 6.5 עד 10.5 יורו.

אתר אינטרנט

פיצה בברלין

8. Fratelli La Bionda בקרויצברג

מצד אחד מרעיפים בברלינר מורגנפוסט שבחים על האיטלקיה הזאת, מצד שני רק 28 מצביעים חשבו שבמקום מגישים את הפיצה הכי טובה בעיר. 8-12 יורו לפיצה ואם הטעם לא משכנע אתכם, תוכלו להתנחם בדי ג'יי שמגיע כל ערב.

אתר אינטרנט

9. מסעדת קמינטו בפרידריכסהיין

פיצות דקות וטעימות מתנור אבן אמיתי, ומנגד עומס של תיירים. מחירים 4.50 עד 12 יורו. חוץ מפיצה יש כאן שלל מנות שנראות מאוד טעימות ויש גם עוגת טירמיסו תמורת 3.5 יורו לחתיכה.

אתר אינטרנט

10. Eierschale ב-דאלם

ללא ספק הפיצריה עם השם הכי לא איטלקי. "קליפת ביצה" היא המשמעות בגרמנית וגם האווירה במקום (שאנדלירים מזכוכית) היא לא בדיוק כוס האספרסו של רומא, אבל הפיצות עצמן מבטיחות להיות בדיוק כמו באיטליה.

אתר אינטרנט

ומה אתם אומרים? כתבו לנו איפה נמצאת הפיצה הכי טובה בברלין לדעתכם

השאירו תגובה