טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

טיול לויאטנם וקמבודיה – 17 יום – קיסרות הדרקון הקטן וקיסרות מסתורית בג'ונגל

אפריל 10

|אירוע חוזר (צפייה בכל התאריכים של אירוע זה)

One event on 21 באפריל 2019 at 0:00

One event on 4 באוקטובר 2019 at 0:00

One event on 11 באוקטובר 2019 at 0:00

One event on 22 בנובמבר 2019 at 0:00

$4480
טיול מאורגן לוייטנאם

החברה הגיאוגרפית כמובן לא פוסחת על יעד מעניין ומסקרן כמו ויאטנם. החברה מתמחה באתרים אקזוטיים כמו פפואה ניו גיני, מונגוליה, בורמה, נפאל, טאיוואן, באוטן, אינדונזיה, סרי לנקה ואחרים. ויאטנם משתלבת בקלות בין כל אלה. כמו שאומרים בחברה הגיאוגרפית זוהי אסיה במיטבה, טרסות האורז היפות, המרחבים הירוקים, הג׳ונגלים העבותים – פסיפס של מראות, ריחות, טעמים ואנשים שאי אפשר להישאר אדיש אליו וכל זאת בתוספת התרבות העתיקה, המקדשים וההשפעה הצרפתית שעדיין מורגשת היטב במדינה.

הטיולים של החברה הגיאוגרפית לויאטנם מתחילים בסייגון ומיד אחריה יוצאים לביקור בשבטים של אזור הצפון (סאפה) ולטיולים באזור הדלתה וגם למפרץ האלונג – אתר הנוף המפורסם ביותר בויאטנם.

גם הטיול הזה כולל ביקורים במדינות השכנות, קמבודיה ולאוס שמוסיפות עוד נדבך למפגש עם האזור המעניין של דרום מזרח אסיה. בחברה הגאוגרפית מאפשרים גם טיולים עצמאיים לויאטנם שנתפרים על פי הדרישות שלכם.

עוד הם מדגישים כי יש להם ניסיון של 40 שנה בהוצאת טיולים לויאטנם וכי המדריכים ואנשי הצוות שלהם מכירים את המדינה מקרוב. בנוסף הטיולים יוצאים בקבוצות קטנות.

מועדי הטיולים המאורגנים לויאטנם הם בחודשים אפריל, אוקטובר, נובמבר ודצמבר כשהטיסות הן לסירוגין של אל על או קתאי פסיפיק. אורך הטיול של החברה הגיאוגרפית לויאטנם הוא 17 ימים והמחירים באיזור 4500 דולר, כולל מיסי נמל.טיול מאוטיול מאורגן

פרטים

תאריך:
אפריל 10
עלות
$4480
אירוע קטגוריה:

המארגנ/ת

החברה הגיאוגרפית
טלפון
03-5639000
דוא״ל
info@geotours.com
אתר
https://www.geotours.co.il/

כללי

קהל יעד
ללא סיווג מסוים
סוג האירוע
טיול מאורגן
מדריך
עילי גולן, גל אזואלי, מונטי רוסמן קים
סטטוס האירוע
בהרשמה
אופי האירוע
שייט, אוכל וטעימות, תרבותי, לימודי, טבע, צילום

מקום

ויאטנם
Viet Nam + מפת גוגל

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם