4 חברות שמציעות טיול מאורגן לפורטוגל

טיול מאורגן לפורטוגל

החברה הגיאוגרפית

החברה הגיאוגרפית מציעה שלושה סוגי טיולים לפורטוגל. הראשון נקרא  11 יום לפורטוגל הקלאסית בטיול עומק. הטיול הזה נפתח בטיסה ישירה לליסבון ולמחרת נסיעה אל העיירה איבורה – עיר מורית מוקפת חומה שבה גם מקדש רומאי. ביום השלישי נסיעה ל- קסטלו דה וידה לסיור ברובע היהודי שבעיירה ובבית הכנסת וגם ביקור בשמורת טבע מקומית. היום הרביעי כולל נסיעה לעיירה ששימשה מקום מפלט ליהודי ספרד שברחו מהאינקוויזיציה. המטיילים יוכלו לראות את בתי האנוסים ואת סימנים המיוחדים בחזיתות הבתים. אחר הצהריים מתוכנן המשך אל העיר פורטו.

בימים הבאים של הטיול של החברה הגיאוגרפית לפורטוגל צפויים סיורים בפורטו ובאיזור כולל ביקור ביקבים, בערים עתיקות, בפארקים לאומיים, הליכה בשבילים מיוחדים, ביער עתיק עם מגוון בוטני מרשים, באוניברסיטה הראשונה של פורטוגל ועוד.

ביום השמיני יציאה אל עיירת הדייגים נאזארה שפירוש שמה נצרת והיא נמצאת על חוף האוקיינוס האטלנטי. ביום התשיעי סיור בעיירות ציוריות מוקפות חומה וביום העשירי שוב בירת פורטוגל ליסבון וביקור ב- אלפמה הרובע העתיק ביותר בעיר, הליכה בסימטאות ועוד.

פורטוגל

הטיול בהדרכתו של דוקטור עודד ציון או אילן אברהמי מוצע במחיר של 2,700 אירו בקירוב לאדם בחדר זוגי. טיול נוסף של החברה הגאוגרפית לפורטוגל באורך 8 ימים נקרא עבר ועתיד בתרבות הנושקת לאוקיינוס האטלנטי וישנו עוד טיול באורך 11 יום בשם פורטוגל הקלאסית כולל האי מדירה – בטיסה ישירה לפורטוגל. 

שורה תחתונה: לא כל הטיולים כוללים טיסה ישירה, באלה שכן מוצעת טיסה ישירה מדובר ביתרון

לפרטים והרשמה

טיולים קרובים לפורטוגל – חברות שונות

אין אירועים

דרכים

חברת דרכים מציעה שני טיולים לפורטוגל, אחד במסלול גיאוגרפי מקיף באורך תשעה ימים והשני כולל גם את האי מדירה באורך 12 ימים ובהדרכת דני אשכרי. הטיול הארוך יוצא בחודש ספטמבר, בעלות של 2,600 אירו בקרוב למשתתף. תוכלו למצוא כאן את תוכנית הטיול המלאה.

נספר לכם כי המסלול כולל טיסה דרך יעד ביניים לליסבון, שם מתחיל המסע. ביום השני רובע ‘בלם’ וכנסיית סן ג’רונימו וגם ביקור בנקודה המערבית ביותר באירופה – כף הסלע. ביום השלישי עיירות החוף האטלנטי אובידוס ונאזרה כמו גם עיירות ימי ביניים מעניינות. ביום הרביעי ביקור בשרידים היהודיים של העיירה תומר כולל בית הכנסת מהמאה ה-15 על שמו של רבי אברהם זכות שעסק גם בפיתוח של מכשירי ניווט עבור מסעותיהם של מגדלי הארצות הפורטוגלים.

יער בוסאקו ביום החמישי של הטיול, אחד היערות העתיקים באירופה שניטע על ידי יורדי ים ומגלי ארצות שהביאו זרעים של עצים טרופיים מכל רחבי המושבות הפורטוגזיות.

ביום השישי, כפרי האנוסים, ביום השביעי שייט לאורך נהר הדואורו, ביום השמיני סיור בפורטו, ביום התשיעי הרמה המרכזית וצפון מערב האי מדרה הירוק והשופע מים שנוצר מפעילות וולקנית ומרוחק 860 קילומטר מליסבון.

בהמשך הטיול ביקור בעיירה קאמשה עם עבודות מלאכה מקומית, סיור בתעלות הלבדאס ביום ה-11 וביום ה 12 חזרה מליסבון לתל אביב.

טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לפורטוגל

המחיר של הטיול של חברת דרכים כולל טיסות בינלאומיות, טיסות פנים למדירה וחזרה, אוטובוס תיירים ממוזג חצי פנסיון, מדריך ישראלי מנוסה של החברה וגם צ’ופרים ופינוקים מובטחים למטיילים במסגרת הטיול הזה.

המחיר כולל גם ביקורים וכניסות לאתרים המפורטים בטיול כמו למשל מופע פולקלור פאדו, ביקור ביקב טיפוסי, הפלגה על נהר הדואורו ועוד. מה לא כלול במחיר? ביטוח נוסעים, שירותי סבלות במלונות והוצאות ושירותים אישיים. 

קבלו מידע על טיולים קרובים של חברת דרכים

מסעות

גם חברת מסעות מוציאה טיולים לפורטוגל והטיול שלהם נקרא בפשטות טיול מאורגן לפורטוגל. לא פחות משמונה מדריכים שונים מובילים את הטיול הזה, כל אחד במועד אחר, כמובן. חלק מהטיולים הם בטיסות ישירות וחלק מציעים טיסה לליסבון וחזרה מפורטו.

הטיול המקיף של חברת מסעות, למשל זה שמתוכנן לצאת בסוכות, כולל תצפית מגן אדוארד השביעי, גשר ואסקו דה גאמה – הארוך ביותר באירופה, כנסיית מנזר הירונימוס, אנדרטת המגלים, רחוב היהודים באל פאמה, כיכר רוסיו, האנדרטה לזכר היהודים שנטבחו בשנת 1506. כל זה בעיר ליסבון.

בעיר פורטו יוכלו המטיילים להתרשם משדרות בואה וישטה, שדרות ברזיליה, האוקיינוס והמצודות והמבצרים ששומרים על העיר.

בעיר קוימברה צפוי סיור מודרך שיכלול תצפית על העיר, ביקור באוניברסיטה ואירועים וביקורים מיוחדים. עוד בתכנון של מסעות שייט על נהר הדואורו, סיור מודרך וטעימות ביקב בפורטו, שייט בתעלות אביירו, אתרים יהודיים כמו בלמונטה והמוזיאון היהודי או טרנקוזו ובית הכנסת החדש, גם בית הכנסת העתיק בטומאר – העתיק ביותר בפורטוגל.

עוד בטיול, ביקור בעיירת דייגים רומנטית ובעיירה אחרת שבנויה על סלע בתוך סלע ומתחתיו. קאבו דה רוקה הנקודה המערבית ביותר של פורטוגל, אביירו הלא היא ונציה של פורטוגל, יער בוסאקו וגם אובידוש עיירה שבמסעות מכנים בונבוניירה.

מלבד טיסות ישירות לליסבון בחלק מהטיולים כל הטיולים כוללים גם אוזניות שמע,, בתי מלון 4 כוכבים כלכלה חצי פנסיון, תוכנית מלאה ללא ימים חופשיים ו… “מסלולים בעלי אופי גיאוגרפי שמשלבים תרבות ופולקלור.” למטיילים גם מוצע להצטרף ללא תוספת תשלום לטיולי ערב עם המדריך. גודל הקבוצה המקסימלי על פי מסעות, 33 מטיילים. המחיר, בין 1750 ל- 1950 אירו. 

שורה תחתונה: מסלול שעושה חשק לשמוע עוד, מחיר סביר 

מצאו טיולים קרובים לפורטוגל של מסעות

איילה גיאוגרפית

בחברת איילה גיאוגרפית מזכירים לנו שפורטוגל היא ארץ התגליות ממנה יצא וסקו דה גמה – חוקר הארצות שהגיע להודו כבר ב 1498 וכמובן גם מגלן שעמד בראש המשלחת הראשונה שנשלחה במסע להקיף את כדור הארץ כבר ב 1519. הפורטוגלים עזרו לגלות לא מעט מהעולם אבל כיום המוניטין שלהם מגיע בעיקר בזכות העם הפורטוגזי מסביר הפנים, הערים, המבצרים, היערות ובתי המלוכה שפזורים ברחבי המדינה. גם האי הטרופי מדירה עם החופים היפים הוא חלק מהחבילה הפורטוגלית ובסך הכל, גם אם פורטוגל כבר לא אותה אימפריה שהייתה במאה ה-16 ואינה השער של אירופה למזרח הרחוק עדיין מדובר במקום מרתק לחובבי הטיולים.

הטיולים של איילה גיאוגרפית לפורטוגל באים בכמה גירסאות למשל טיול לשמונה ימים שכולו לאי מדירה – אי האביב הנצחי השוכן באוקיינוס מול חופי אפריקה בכלל. ביקור בגן העדן הזה יעלה לכם 1,850 אירו עם מועדים ביוני וביולי.

לאיילה גאוגרפית טיול מיוחד שמתחקה אחר פסטיבל הכתרים בטומאר – פסטיבל צבעוני ופרחוני שמתקיים רק אחת לארבע שנים ומושך מאות אלפים מכל העולם עם תהלוכות ברחובות, זיקוקים ופרחים. טיול זה נמשך 12 ימים והוא יוצא השנה ב 2019 בחודש יולי במחיר של 2,400 אירו בקירוב עם המדריכה תמי פורטיס.

טיול נוסף שלא תצטרכו לחכות ארבע שנים עד למועד הבא הוא הטיול לפורטוגל עם שמורת ג’רש וגני בומברל. הטיול הזה יוצא  בחודשים אפריל, מאי, יוני, יולי וגם אוגוסט עם מדריכים שונים של החברה הגיאוגרפית ובמהלכו תאכלו לבקר בעיר אבורה למשל שפרחה במאות ה-14 עד ה-16 והיתה חביבת בית המלוכה כמו גם בעמק הדואורו, כנסיית מריה של הניצחון, מבצר סנט ג׳ורג, רובע אלפמה, רכס הרי סינטרה, העיר פורטו היושבת על שפך נהר הדואורו בדרכו לאוקיינוס האטלנטי, בלמונטה עירם של אנוסי פורטוגל ושם המוזיאון היהודי ובית הכנסת ואתרים רבים נוספים. 

שורה תחתונה: למי שחשוב לו להוסיף את האי מדירה לטיול ולחובבי טיולי העומק של החברה

קבלו ומידע על טיולים קרובים של חברת איילה גיאוגרפית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *