טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

טיול לארץ המים, כפרי הדייגים וטחנות רוח

אפריל 15 - 9:00 - 17:00 CEST

|אירוע חוזר (צפייה בכל התאריכים של אירוע זה)

An event every week that begins at 9:00 on יום שני and יום חמישי, repeating until 31 באוקטובר 2019

€74
טיולים בהולנד

טיול של יום שלם לארץ המים, הנותן תמונה יפה של הולנד הכפרית. הסיור כולל הן אטרקציות תיירותיות והן כפרים קטנים, מקסימים ופחות מתויירים המוכרים למקומיים בלבד.

במהלך הטיול נבקר במספר כפרים קטנים וציוריים ונהנה מהרבה ירוק, יופי ושלווה. בדרך נעצור גם בחוות גבינות אוטנטית, נלמד מהמקומיות הלבושות בתלבושות מסורתיות איך מכינים גבינה הולנדית- ויש גם טעימות!

בהמשך נגיע למרקן, אי שליו ויפהפה עם נמל עתיק והיסטורי. עד לפני כ-40 שנה זה היה אי ותושביו חיו מדייג. ההולנדים בנו סכר באורך של 3 ק"מ וחיברו את האי הקטן עם היבשה. הכפר הוא מיוחד במינו ושמר על אופיו המיוחד. יש מעט חנויות ובתי קפה בנמל והמקום עדיין מאד פסטוראלי, נעים ושקט.

משם נגיע גם לכפר הדייגים המפורסם וולנדם, שהפך מיישוב קטן על גדת הים הדרומי למרכז שוקק המציע אטרקציות למבקרים באזור הנמל. ניקח קצת זמן לספוג את האווירה, לקנות מזכרות ולטעום את מעדני הדגים המקומיים. ולבסוף נגיע לכפר טחנות הרוח – זאנסה סכאנס.

האתר הממוקם על גדות נהר הזאאן (Zaan), הוא למעשה כפר משוחזר, הכולל אוסף של מבנים שהובאו ממקומות שונים בהולנד. כאן גם נמצא האוסף הגדול ביותר של טחנות הרוח בהולנד. הביקור בזאנסה סכאנס כולל לרוב ביקור במפעל חביב לקבקבי העץ, שם נקבל הדרכה והדגמה על כל תהליך הכנת הקבקבי ההולנדיות, סימן ההיכר הוא נעל עץ צהובה ענקית שרואים מרחוק, וכמובן שיהיה טיול עצמאי בין הבתים העתיקים וביקור בטחנות הרוח. טחנות הרוח מופעלות על-ידי מתנדבים והכניסה, למי שמעונין, היא בעלות של 4€ וניתן לקבל הסבר מודפס בעברית.

גם כטיול פרטי

ניתן לצאת לטיול באופן פרטי, המדריך יגיע לאסוף אתכם מהמלון ויוריד אתכם חזרה במלון או במרכז אמסטרדם לבקשתכם.

המחיר הינו לרכב של עד 8 אנשים ולא כולל עלות כניסה לאתרים במידה ויש. מועד ושעת היציאה יקבעו בהתאם לזמינות שלכם ושל המדריך. לקבוצות גדולות ו/או יציאה במיניבוס/אוטובוס, אנא פנו לנציג לקבלת הצעת מחיר.

נקודת המפגש לטיולי החברה

פרטים

תאריך:
אפריל 15
זמן:
עלות
€74
אירוע קטגוריות:
,
אירוע תגיות:
,
אתר
https://www.easyrider-amsterdam.co.il/zs-long-tour/

המארגנ/ת

איזי ריידר
טלפון
037639047
דוא״ל
info@easyrider-amsterdam.co.il
אתר
https://www.easyrider-amsterdam.co.il/

כללי

קהל יעד
ללא סיווג מסוים
סוג האירוע
סיור קבוצתי
מדריך
מדריך איזי ריידר
אופי האירוע
תרבותי, טבע, צילום, רגוע

מקום

אמסטרדם
amsterdam, Netherlands + מפת גוגל

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם