8 מסעדות מומלצות בסיגישווארה, רומניה

סיגישווארה רומניה

Medieval Cafe

לפני העליה לטירה על מנת להתחיל את הצעדה בכוחות נמרצים מומלץ לעצור לקפה ועוגת גזר מהמפורסמות באזור …לא לוותר על טעימה משפע המגדנות שבויטרינה…

Casa Cositorarului

בחפשכם מקום אוטנטי לאכול בשילוב נוף מיוחד,זהו המקןם .מרום טוב לארוחת ערב אינטימית ורגועה לאחר טיול היום באווירה נעימה חמה וימי ביינימית.

Casa Vlad Dracul

בית ולאד דרקול האיש והאגדה שנולד במקום זה. במרכז הטירה ליד מגדל השעון מרוהט מקושט ומעוצב בסגנון ימי ביניים אותנטי ומאופיין התפריט עשיר ומגוון ומאכלים מיוחדים כמו …מאכל הנסיך דרקולה המלווה בשיכר תוצרת בית .

הקירות בקומה הראשונה מכוסים בפרסקות ובבניין גם חדרו המקורי של הנסיך בו יחכו לכם הפתעות מבית היוצר של דרקולה.

Restaurant Concordia

נמצאת לרגלי הטירה ממש מתחת למגדל השעון ,ידועה במאכליה המעולים החל ב…פיצה וכלה במרק השועית המסורתי המוגש בתוך ככר לחם. זהו מקום שתיירים ומקומיים ממלאים אותו ויש תחושה שהמקום לא מתרוקן לעולם.

Casa Georgius Krauss

מקום אלגנטי ומעט יותר מתוחכם מבחינה גסטרונומית. ממליץ על מסעדה זו שנמצאת בבניין המלון הנושא שם זהה. פה בהחלט שווה לאכול אוכל מסורתי אך גם מומלץ לטעום מהמאכלים הבינלאומיים שמוגשים במקום. מרק תרד, מאכל קדרה ארדלני או חזה אווז, צלעות כבש ברוטב קפה או מחית מלון חובה לנסות.

Casa cu Cerb

מעבר לכך שהפנסיון ממוקם במרכז התרבות רומני גרמני , בבית שהוא אתר היסטורי, הרי שהעיצוב והתמונות המוראליות שבו הופכות את המקום לאחד מהבתים בהם חובה לבקר .

המקום נודע גם במסעדה המעולה שפועלת בו, אשר במחירים לא גבוהים במיולד מגישה מטעמים יחודיים המוגשים אל מול נוף הטירה המשתקף מכל עבר. קשה להמליץ על מאכל אחד אבל סטיק בקר ברוטב פלפל ירוק היה מעולה. במקום אוסף יינות מובחר.

Cafe Martini & Habermann

מאז 1842 בית הקפה הזה קיים לרגלי המצודה בצל העצים ליד הפארק המרכזי . הדגש בתחום האוכל המצוין לטעמי הוא על מאכלים טרנסילבניים אבל גם בינלאומיים. עוף פריך ברוטב גן עדן הוא מהידועים של המקום.

Josef T. Restaurant

בין המסעדות הטובות אם לא הטובה שבהם ומתאימה ל-4 הכוכבים של מלון סנטרל שבו היא מתארחת. מטבח אינטרנציונלי .

השאירו תגובה