5 חברות שמציעות טיול מאורגן לדרום אמריקה (ואיזו מהן הכי מתאימה לכם…)

טיול מאורגן לברזיל

ברזיל, ארגנטינה, צ'ילה, קולומוביה? הנה כמה הצעות של טיולים לדרום אמריקה והגרסאות השונות שמוצעות למטיילים.

**

בשביל הזהב

חברת בשביל הזהב מציעה טיול מאורגן לברזיל יחד עם צילה, ארגנטינה ואורוגוואי – סך הכל 24 ימים, כולל 15 לילות של קרוז באוניית פאר. הטיול הזה מתחיל בהמראה מתל אביב למדריד וממדריד לסנטיאגו דה צילה בטיסה שעורכת 13 שעות וחצי. את הדרך חזרה יעשו המשתתפים מריו דה ז'ניירו למדריד ומשם לתל אביב.

התוכנית של חברת בשביל הזהב לברזיל, ארגנטינה, צילה ואורוגוואי היא תוכנית מלאה ללא טיולי אופציה. יש ניצול מלא של סיורי החוף בנמלי העגינה. עוד מבטיחים שם ביקור בשמורת הפינגווין המגלני פונטה טומבו, מופע פולקלור מרהיב עם ארוחת ערב במפלי האיגואסו וסיור חווייתי אל מאחורי הקלעים של ההכנות לקרנבל ומפגשים קבוצתיים והרצאות של מדריך הטיול בזמן ההפלגה.

לפני הטיול היה נערך מפגש קבוצה על קפה ועוגה ובדרך הזאת ניתן יהיה להכיר את המשתתפים האחרים וגם לקבל את כל המידע הדרוש לטובת ההכנה. עוד צ'ופר של חברת בשביל הזהב היא חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול וגם מפה שתחולק במפגש הקבוצה.

הטיול יוצא בפברואר, נובמבר, דצמבר וינואר כשהמסלול הארוך ביותר הוא בנובמבר (26 ימים) והכי פחות ארוך בפברואר (רק 22 ימים). הטיסות עם חברת איבריה.

ניתן לבטל עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב, אחר כך תשלום של 55%, 70% או 85% ממחיר הטיול על פי מועד הביטול. פחות משבוע ימים לפני היציאה חלים דמי ביטול מלאים.

לגבי האוניה שבה נערך חלק גדול מהטיול, מדובר באוניית קרוז בשם סלבריטי אינפיניטי שמבטיחה אולם כניסה מרשים בגובה 11 מפלסים, עיצוב חדרים יוקרתי ועוד פינוקים.

שורה תחתונה: כדאי לנסות את המפגש הקבוצתי ולבדוק עד כמה הקבוצה ואתם מתחברים…

לדף הטיולים לברזיל של בשביל הזהב

החברה הגיאוגרפית

החברה הגיאוגרפית מציעה טיול לברזיל, ארגנטינה וצי'לה שנמשך 19 ונושא את כותרת המשנה: הנופים הפראיים של פטגוניה. הטיול הזה מתחיל בטיסה מתל אביב אל ריו דה זניירו, דרך אירופה ולינה בעיר הססגונית הזאת על קו החוף בשכונת קופה קובנה.

כבר בבוקר הראשון, יציאה אל התצפית המפורסמת ביותר של העיר, פסל ישו שעל הר הקורקובדו. ביום הרביעי צפויה למשתתפים טיסה אל מפלי האיגואסו שנמצאים על משולש הגבולות של ברזיל, ארגנטינה ופרגוואי. ביום החמישי טיול בצד הארגנטינאי של המפלים וסיור בשמורה עם צמחיה טרופית והרבה פרפרים צבעוניים. היום השישי יביא את המטיילים אל בואנוס איירס – פריז של דרום אמריקה עם הארמון הנשיאותי בעל החזות הורודה.

טיסה פנימית נוספת תיקח את משתתפי הטיול המאורגן לדרום אמריקה של החברה הגיאוגרפית אל ברילוצה מרכז אזור האגמים הארגנטינאי. זוהי עיירת נופש הררית שמזכירה את שוויצריה וכדי להמשיך את ההקבלה, גם יש לה תעשיית שוקולד מפורסמת. כל זה ביום השביעי.

ביום השמיני, פארק טרונדור ובו מתוכננים טיולי הליכה קצרים וצפייה בתופעות טבע מיוחדות, כמו הקרחון השחור. חציית האגמים ביום התשיעי וטיולים סביב אגם יאניקווה ביום העשירי. הגעה לעיר הדרומית ביותר של צי'לה צפויה ביום ה-11 של הטיול.

ביום ה- 12 יגיעו המשתתפים אל שמורת מגדלי הפיינה בנוף של הרי האנדים ובהמשך חזרה לארגנטינה. עוד מתוכנן, ביקור בקרחון המתנפץ ולקראת סוף הטיול ביום השבעה-עשר חזרה לבואנוס איירס וסיור בשכונות הצבעוניות כמו שכונת לה בוקה שבה רוקדים טנגו ברחובות. חזרה לתל אביב בימים 18 ו- 19 של הטיול הזה שעלותו 8,300 דולר בקירוב והוא יוצא באוקטובר, בהדרכת ורד ארביב.

החברה הגיאוגרפית היא בין יחידות שמציעה טיול ייחודי לברזיל בלבד ללא שותפות כמו ארגנטינה וצ'ילה, למשל. הטיול הזה נקרא ברזיל שלא הכרתם, אורכו 17 ימים והוא מיועד לסוף חודש מאי. יש גם טיול לארגנטינה וברזיל, 16 ימים, בשם חגיגות השנה החדשה בריו וגם טיול לדרום היבשת בחגיגות היאמנג'ה של 20 יום. עוד הצעות של הגיאוגרפית הן טיול של 19 ימים בשם מקרחוני פטגוניה אל ריו דה ז'ניירו וטיול של 20 יום בשם נופי בראשית בקצה העולם כולל מצעד המנצחות. עוד מצאנו אצלם, טיול מקיף לדרום אמריקה ממאצ'ו פיצ'ו לפטגוניה במצעד המנצחות, 26 יום של פרו, ארגנטינה, צ'ילה וברזיל.

שורה תחתונה: מסלול מנצח, הצעה טובה, נשאר רק לבדוק אם זה בתקציב שלכם

לדף הטיולים לברזיל של החברה הגיאגרפית

טיול מאורגן לברזיל
טיול מאורגן לברזיל. ריו דה ז'ניירו

מילניום

חברת מילניום טיולים מציעה לכם גם היא את ברזיל וגם אצלה מדובר במספר יעדים שמצוותים יחד. למשל טיול 15 ימים לארגנטינה וברזיל כולל שמורת טורס דל פיינה. הטיול הזה כולל ביקורים בבואנוס איירס, שייט וגם טיול מיוחד ברכב שטח ארבע על ארבע על קרחון אופסלה. גם מפלי איגואסו בצד הארגנטינאי והברזילאי מחכים לכם וכמובן מה שהם מכנים המיוחדת מכולם ריו דה זניירו. הטיול יוצא באפריל ומחירו 5,500 דולר בקירוב.

עוד טיול של מילניום הוא טיול ל- 34 ימים, הארוך ביותר שמצאנו במסגרת הטיולים המאורגנים לדרום אמריקה. בטיול הזה מצפות לכם לא פחות מחמש מדינות ואלו הן: פרו, בוליביה, צ'ילה, ארגנטינה וברזיל. הטיול כולל את הג׳ונגל האמזוני. מבחינת החברה מדובר בהזדמנות של פעם בחיים לחוות חוויה תרבותית ייחודית ומרתקת מלאה בהרפתקאות, ריחות, טעמים, תמונות צבעים וצלילים.

עוד טיול שהוא כמעט רק ברזיל, בעצם ברזיל וקולומביה הוא טיול בדגש תרבות וטבע. 16 ימים כולל חגיגות הקרנבל בברנקיה, קולומביה, ריו דה ז'ניירו ומפלי האיגואסו. גם כרטיס למצעד המנצחות מחכה לכם בטיול. כל זה על בסיס חצי פנסיון.

עוד במילניום, הטיול המקיף ארגנטינה וברזיל כולל ברילוצ׳ה, מעבר האנדים וטורס דל פיינה, 16 ימים. הטיול הזה יוצא באפריל ומחירו 5,900 דולר בקירוב.

שורה תחתונה: 34 יום בדרום אמריקה…. רק לנו זה נשמע מפתה?

לדף הטיולים לברזיל של מילניום

כרמל תיירות

אם 34 יום בדרום אמריקה נשמע לכם הרבה יותר מידי זמן ונראה לכם ששבוע ביבשת הרחוקה יספיק, אתם יכולים לנסות את הטיולים של כרמל תיירות. בכרמל מציעים טיולי שבעה לילות לברזיל וארגנטינה והעלות של הטיול הזה עשויה להתאים הרבה יותר למטיילים בתקציב, רק 2,200$.

בתוכנית של הטיול הזה הגעה לסאו פאולו ביום הראשון, ביום השני סיור בסן פאולו ואז טיסה לריו דה ז'ניירו. ביום השלישי טיול ג׳יפים ביער וביום רביעי טיסה למפלי האיגואסו. את מפלי האיגואסו בצד הברזילאי והארגנטינאי תחוו ביום החמישי וביום השישי שוב טיסה פנימית, הפעם לבואנוס איירס ואז יום כיף בעיר. ביום השביעי בבואנוס איירס תוכלו להיפגש עם שכונות כמו לה בוקה. עוד יום אחד בבואנוס איירס ואז טיסה חזרה לישראל נחיתה בתל אביב ימים בימים 9-10. הטיול הזה יוצא בחודשים יוני, יולי ואוגוסט. טיסות דרך איסטנבול עם טורקיש איירליינס.

שורה תחתונה: אם מספיק לכם קוויקי בדרום אמריקה.

לדף הטיולים לברזיל של כרמל תיירות

איילה גיאוגרפית

באיילה גיאוגרפית מציעים לנו את דרום אמריקה במלוא הדרה עם מספר גירסאות של טיולים, למשל טיול 23 ימים לדרום אמריקה קרטרה אוסטרל – טיול של נסיעות והליכות בשטח במטרה לגלות מקרוב את הקרחונים, הנחלים, האגמים והלגונות של פטגוניה. בטיול הזה מתוכננת הגעה לשבעת האגמים עד ברילוצה ומשם ירידה דרומה לאורך כביש הקרטרה אוסטרל הנחשב ליפה ביותר בעולם. עוד במסלול, שמורת טורס דל פיינה, שייט לקרחונים ועלייה לברזיל שם מחכים מפלי האיגואסו. הטיול הזה לא זול, 9,100 ואפילו 9,550 דולרים, לגרסה שמסיימת במצעד המנצחות בקרנבל בריו. מועדי הטיול: ינואר ופברואר, בהדרכת אשחר יופה.

טיול שעולה הרבה פחות, רק 6500 דולר בקירוב הוא טיול 17 ימים המביא לכם את פניני פטגוניה, ארגנטינה, צילה וברזיל. הטיול משלב בתוכו את כל המקומות היפים ביותר שיש ליבשת המרוחקת להציע, מבטיחים באיילה גיאוגרפית, החל מבואנוס איירס, שער הכניסה לדרום אמריקה, דרך עיירת השוקולדים סן קרלוס דה ברילוצה, פיורדים ושמורות מרהיבות של פטגוניה וקינוח במפלי האיגואסו. כמובן שגם ריו דה זניירו מצפה לכם בסוף המסלול. מועדי הטיול בחודשים דצמבר, ינואר ופברואר.

שורה תחתונה: הטיול לקרטרה אוסטרל מפתה אבל לא לכל תקציב

לדף הטיולים לברזיל של איילה גיאוגרפית

השאירו תגובה