5 מועדונים בבנגקוק שבלעדיהם זאת לא תהיה אותה עיר

בנגקוק בלילה

Fake Club The Next Gen

במועדון הזה הדלתות נפתחות כל ערב משמונה בערב עד שתיים בלילה. אומרים עליו שהוא גיי פרנדלי ומלא באנרגיות. קרני לייזר זה חלק מהתפאורה כאן. יש תשלום בכניסה. רוב מי שמגיע, מקומי.

ממש ליד הכניסה יש עוד מועדון שנקרא בלנד 285 עם הופעות חיות אחרי 23:30 כך שאתם יכולים לעבור בין שני המקומות. בימי שבת מעט עמוס. מוזיקה עכשווית ויש גם הופעות עם רקדנים אירוטיים. אוירה טובה בסך הכל. לכאורה, לא הכי מתאים לזרים אבל אם אתם ממש מרגישים בבית בבנגקוק, הנה לכם אופציה. 

אתר

Route 66 Club

נפתח כל יום מהשעה 21:00 עד 2:00 בלילה. במה גדולה יחסית להופעות חיות, יש קומה להיפ הופ וגם למוזיקה תאילנדית. משקאות לא יקרים מידי וגם האוכל במחיר סביר. פופקורן חינם. 

בעיה עם דמי הכניסה שנגבים רק מזרים בעוד מקומיים לא משלמים, כך לפחות במקרים מסוימים. קצת קשה להמליץ על מקום כזה אבל אם תסתדרו עם העניין, מקום נחמד בסך הכל, גדול, עם איזורים נפרדים שכל אחד מהם יכול לשמש מועדון בפני עצמו.

אתר

Beam

עוד מועדון שמקבל הרבה חוות דעת חיוביות הוא מועדון Beam שפתוח מ-21:00 עד 2:00 אבל סגור בימי ראשון ושני. מקום שאפשר לבלות בו בין שעה לשלוש שעות, שירות טוב, מוזיקה טובה ולא עמוס. במת ריקודים גדולה, אלכוהול לא זול, מוזיקת היפ הופ. כניסה ללא תשלום. קצת בעיה בתחום האיזון בין נשים וגברים אבל זה תלוי בערב שבו אתם מגיעים. אל תתבלבלו עם מועדון ה- Beans.

אתר

‏Levels club

מבטיח אירועים בינלאומיים שבעה ימים בשבוע, רקדנים מקצועיים ועוד. מועדון רציני למדי, בימי שישי מסיבה מיוחדת ובמהלך השבוע מסיבה בשם 50 גוונים של בייבס. תרגמו את זה איך שאתם רוצים… 

המועדון חוגג את השנה השביעית עם מופעים מיוחדים. למעלה מ- 140,000 איש עשו צ'ק אין בדף הפייסבוק של ה- Levels, בהחלט אופציה מעניינת.

אתר

מועדון Levels, בנגקוק
מועדון Levels, בנגקוק

די ג'יי סטיישן

המועדון הבא ברשימה נפתח גם הוא כל יום ב 21:00 ופועל עד 2:00 בלילה. זה מקום פופולרי לקהילה הגאה עם ברים, מסכי מולטימדיה ורחבת ריקודים פעילה. מוזיקה טובה וצוות ידידותי. תאורה ברמה גבוהה. יש תעריפי כניסה והמחירים בפנים די יקרים. קחו בחשבון שבשעה שתיים בלילה יש מצב שמוזיקה פשוט תיכבה ותתבקשו לעזוב את המועדון. בשעה 23:00 יש מופע. בשבת בלילה עשוי להיות עמוס מידי.

קצת מזכיר רצף של ברים מסוגים שונים עם רחבת ריקודים. יש גם קומה שנייה ונועזת יותר אם אתם רוצים לרקוד שם.

אתר

וכמה יעלה לכם לילה בבנגקוק?

השאירו תגובה