מגזין מקוון לתיירות בארץ ובחו"ל

החל לפעול קו הרכבת החדש משדה התעופה של בוקרשט

מאת יעל פרי

אז מה השתנה בבוקרשט בשנה האחרונה, בין סגר לסגר? למשל, תחנת הרכבת החדשה בשדה התעופה של בוקרשט, שמרחיבה את טווח האפשרויות התחבורתיות אל השדה וממנו. בתמונה למטה תוכלו למצוא זאת בתור הקו הוורוד (M6).

עלות הנסיעה בקו החדש 4 ליי ותדירות הרכבת כל 40 דקות. לוחות הזמנים לפניכם, בקישור הבא: https://did.li/WlMw5. ברגע שהתיירות לבוקרשט תתחדש כבעבר, סביר התדירות תהיה גבוהה יותר. הקו החדש לא מגיע ישירות למרכז בוקרשט ולכן נסיעה כזאת מחייבת החלפת רכבות בדרך. יצויין גם כי הרכבת היא רכבת עילית שמתחברת בהמשך לרכבת התחתית.

הרכבת מתאימה מאוד למי שרוצה לחסוך נסיעה במונית מהשדה לעיר שעולה בסביבות 40-50 ליי ומוכן להחליף כמה רכבות בדרך. חשוב להדגיש כי בתוך הרכבת התחתית של בוקרשט אפשר להחליף כמה תחנות שרוצים בעלות כרטיס נסיעה אחד. הרכבת מתאימה גם למי שנוחת בבוקרשט ומתכוון להמשיך ישירות ליעד אחר מחוץ לעיר ברכבת בינעירונית (קו M4 הירוק, תחנת Gara de Nord).

אני מאוד אוהבת לנסוע ברכבת תחתית, ועוד יותר ברכבת עילית, הקרונות החדשים, היעדר הפקקים והעצבים, לפעמים יש נוף, ובכלל זאת הזדמנות לפגוש את האוכלוסייה המקומית בדרך בלתי אמצעית.

להצטרפות לסיורים בעברית בבוקרשט עם יעל

מפת המטרו של בוקרשט

קו חדש בבוקרשט, משדה התעופה
זמן עולמי
השאר תגובה