זמן מקומי
מגזין מקוון לתיירות בארץ ובחו״ל

מבחן הביקורת: נוף 10 צימרים, קצה גבול הרומנטיקה

צימר נוף 10 באמירים

כשאתם יושבים בתוך ג׳קוזי שפונה לכנרת ובמטבח מחכים לכם פינוקים כמו גרנולה, ריבה, חלב, יוגורט, פירות שוקולד ויין אין ספק שהחופשה הזוגית שלכם הולכת לכיוון הנכון. גיתית וערן המארחים של נוף 10 צימרים מציעים בקתת צימר וגם דירת פנטהאוז שנמצאים במיקום מושלם מבחינת הנוף וגם דואגים שיהיה לכם את כל השקט והפרטיות שדרושים לכם בזמן החופשה. 

השירותיות של השניים מתבטאת למשל גם בקלסר שבו תוכלו למצוא רשימת מסעדות קרובות כולל פרטים אודות כל מסעדה, כמה זמן לוקח להגיע ומה יש שם לאכול. יש גם ספרים בצימר ומשחקי חשיבה, מערכת קולנוע ביתית מלאה וכמובן אינטרנט אלחוטי חינם ומטבח מאובזר עם מכונת אספרסו טובה. עוד מבחינת האבזור, נספר לכם שהמזגן חזק מספיק בשביל לא לאכזב אתכם גם באמצע הקיץ.

תוכלו ליהנות מהצמחייה שתקיף אתכם מכל עבר אבל כאמור, זה תמיד הנוף של הכנרת שמושך את הפוקוס. היחידה הגדולה יותר היא דירת פנטהאוז מאובזרת המתאימה לארבעה אנשים והקטנה מתאימה לזוג בלבד. שתי האופציות זוכות לציון טוב מאוד ואפשר בהחלט לומר על הצימרים של נוף 10 באמירים שהם מסוג המקומות שגורמים לאורחים לשקול הגעה חוזרת או להפוך אותם לצימר הבית בצפון.

כדאי לזכור שאמירים הוא כפר צמחוני ובתוכו תמצאו מסעדות צמחוניות בלבד, אבל מחוץ לאמירים במרחק לא רב, גם מסעדות שיגישו לכם בשר. 

וכמה זה יעלה לכם? חדר הסטנדרט הזוגי מושכר במחיר של החל מ- 600 ש״ח ללילה עם אופציה לארוחת בוקר ב- 65 ש״ח. דירת הפנטהאוז מושכרת במחיר של החל מ- 1,250 ש״ח והיא מתאימה לארבעה אורחים.

לבדיקת זמינות של נוף 10 צימרים באתר בוקינג

נוף 10, דירת הפנטהאוז
נוף 10, דירת הפנטהאוז
השאר תגובה