לחזור לשורשים ולצאת למסע של פעם בחיים

בשנים האחרונות יותר ויותר קבוצות של מטיילים ישראלים בוחרות לצאת לטיול במרוקו. זהו טיול מיוחד במינו שמאגד בתוכו תרבות, היסטוריה וכמובן – שורשים יהודיים. מסלולי הטיול למרוקו, הם מסלולים מגוונים ורבים, אך כולם מתנהלים במתכונת של טיול מאורגן. חברת מרוקו תור הינה חברה מקצועית אשר מאפשרת לכל ישראלי לגלות את מרוקו על שלל גווניה.

בחירה ביעד שונה מכל מה שהכרתם

טיול מאורגן למרוקו הפך בשנים האחרונות לטיול מבוקש במיוחד בקרב ישראלים רבים. בין אם אתם מעוניינים לצאת לטיול באופן עצמאי ובין אם אתם רוצים לצאת כקבוצה, הטיול למרוקו הוא טיול ליעד שאינו דומה לאף יעד בו ביקרתם עד היום. מבחינת הישראלים, המגבלה היחידה על טיול למרוקו היא מגבלה של נסיעה כטיול מאורגן. עם זאת, בפועל אתם יכולים ללמוד להכיר את המדינה לעומקה דווקא בגלל שאתם נמצאים בחברתו של מדריך מנוסה.

מגלים ארץ חדשה בטיול מאורגן

חוויה של טיול למרוקו היא חוויה שדורשת קודם כל קצת תרגום תרבותי. אנחנו מגיעים ממדינה מודרנית אל תרבות שונה בתכלית. בין דוכני השוק השונים, אתם משתפשפים באומנות ההתמקחות. במסעדות השונות, אתם לומדים להכיר את האוכל המרוקאי האמיתי. באתרי התרבות וההיסטוריה, אתם מגלים עולם שלם שלא הכרתם. אבל, בכדי להכיר לעומק את מרוקו, אתם רוצים לשמוע גם את הסיפורים ולא רק לראות את המקומות. ישנן אגדות עם מיוחדות, מנהגים מקומיים ואפילו סיפורים קטנים, שיכולים לגלות לכם עובדות נוספות שעל מרוקו. כל זאת ועוד, תגלו רק בעזרת מדריך מקצועי ומיומן.

טיול שורשים למדבר סהרה

ישראלים רבים מעוניינים להגיע לאזור מדבר הסהרה במרוקו, לאו דווקא כדי להכיר את האזור. התרבות היהודית של מרוקו היא נושא מעניין במיוחד אשר מושך צאצאים רבים לאזור. ישנם טיולי שורשים רבים שיוצאים בכל שנה, ובהם אנשים אשר מחפשים ללמוד על עברם המשפחתי המפואר. בין בתי הכנסת ובתי הקברות הרבים שנמצאים במרוקו, אתם יכולים למצוא פיסות של היסטוריה ושל תרבות אשר הצטמצמה מאוד ולא נותר ממנה כמעט דבר.

חברת מרוקו תור היא חברה מקצועית בהובלתו של חמו יחיאל. החברה מציעה טיולים לאזור מרוקו כבר שנים רבות ומאפשרת לכל קבוצה לבנות את המסלול שמתאים לה על פי הרכב הקבוצה, מטרת הטיול והאתרים החמים והמעניינים ביותר. אנו נלווה אתכם עם ידע רב, ניסיון והיכרות בכדי לספק את חוויית הטיול המושלמת. לפרטים נוספים התקשרו ל- 054-5606080.

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם