השכרת רכבים בחו”ל – המדריך המלא

אם כבר עכשיו אתם מתכננים את הטיול הבא שלכם לחול ואתם לא בטוחים לגבי השכרת רכב, אתם לא לבד. ישראלים רבים שמתכננים טיולים לחול מתקשים להחליט דווקא בסוגיה זו. בדיוק מסיבה זו, חברת Rantap יצרה עבורכם את המדריך המקוצר להשכרת רכב במהלך טיול לחול.

האם כדאי להשכיר רכבים בחו”ל?

השכרת רכבים בחול היא נושא מורכב במיוחד שמעסיק מטיילים רבים. מחד, עלויות השכרת הרכב אל מול שימוש בתחבורה הציבורית הן גבוהות יחסית. ומאידך, לנסיעה ברכב פרטי יש את יתרון הזמינות והנגישות. אבל חשוב לזכור כי לכל טיול יש את האופי שלו ולכן אתם צריכים לבצע שיקולים של עלות מול תועלת.

השכרת רכבים לטווח ארוך

בדרך כלל, השכרת רכבים לטווח הארוך היא השכרה שיכולה להיות רלוונטית במדינות גדולות. למשל אם אתם שוקלים השכרת רכב בארצות הברית, ברור לכם כי אתם עתידים לעבור שעות ארוכות של נסיעה והשימוש בכלי רכב פרטי יכול בהחלט להקל עליכם. בטיולים מחוף לחוף בארה”ב, הנסיעה במכונית פרטית היא החוויה לכשעצמה. אתם לא יכולים להכיר את כל המדינות בטיסות, או על ידי נסיעות מתישות באוטובוסים. הרכב הפרטי הוא האלמנט החשוב ביותר בהפיכת הטיול שלכם לחוויה בלתי נשכחת, כך שאתם לא יכולים לוותר עליו.

השכרת רכבים לטווח קצר

לעומת טיולים בארצות הברית הגדולה, כאשר אתם חושבים על השכרת רכב בבוקרשט או בערים אחרות, מדובר בחישוב שונה של עלות מול תועלת. בין אם מדובר בשירותי השכרת רכב במינכן, בבוקרשט וכן הלאה, במרבית מדינות אירופה פועלות מערכות תחבורה ציבורית מאוד מתקדמות, אשר מספקות למרכזי הערים הגדולות שירותים לאורך כל שעות היום והלילה. כמו כן, הכניסה לערים אלו עם רכב פרטי היא כניסה הרבה יותר מאתגרת. לכן, במרבית המקרים, לא שווה לכם להשכיר רכבים לטווח קצר ולנסיעות בתוך הערים הגדולות של אירופה. החריג היחיד שיכול להיות רלוונטי, הוא אם אתם נוסעים בהרכב נוסעים מיוחד, אשר כולל נוסעים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים ואז כלי הרכב הוא חיוני להתניידות במהלך הטיול. בשלב זה, עליכם למצוא חברת השכרה בתנאים נוחים.

Rantap היא סוכנות השכרת רכב ישראלית שמאפשרת לכם לקבל תמונה רחבה על כל מערך השכרת כלי הרכב הפועל ברחבי העולם. אנו יוצרים לכם השוואות מחירים בשוק השכרת הרכב, על מנת לייעל את כל תהליך ההזמנה וליצור תמונה ברורה של המחירים בכל יעד אליו אתם נוסעים. לפרטים התקשרו- 073-3744129.

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם