חופשות פסח בפתח – טיפים להכנות מוקדמות לטיסה

ישראלים רבים נוסעים לחו"ל לטיולים וחופשות, לביקורי משפחות ולמטרות נוספות וכמעט כל נסיעה כזאת כרוכה במעבר בשדה תעופה. שדה התעופה המוביל בהמראות ונחיתות ליעדים בינלאומיים, הוא כמובן, בן גוריון, ואחריו רמון וחיפה. ישראלים רבים האוהבים לטייל בחו"ל עושים זאת בכל עונות השנה. יחד עם זאת, הביקוש גובר בעונות החגים, ובמיוחד, בחגים ארוכים דוגמת פסח וסוכות בהם מרבית הפעילות של משרדי הממשלה מושבתים. גם עסקים רבים מורידים הילוך וסוגרים חלקית את משרדיהם. מעבר לכך, אלו עונות נעימות מבחינת מזג האוויר ביעדים רבים בחו"ל וכל הסיבות הללו, ואחרות נוספות, גורמות לשטף הביקוש לנסיעות למטרות טיול בחו"ל. 

הכנות

יש צורך בהכנות רבות לקראת הטיסות ובין היתר מדובר על הזמנת כרטיסים, קבלת אישורים וואוצ'רים, הזמנת ביטוח מתאים, אריזה, רכישת מטבע זר והכנות נוספות נדרשות. בנוסף לכל אלה, יש צורך להגיע לשדה התעופה במועד. לרוב, מבקשים מהנוסעים להגיע כשלוש שעות לפני הטיסה והדבר נועד לבדיקות בטחון ולהשלמת סידורי העלייה למטוס. הבונוס עבור רבים הוא ביקור בחנויות הדיוטי פרי. בעידן האינטרנט בו ניתן לקבל כרטיסי עלייה למטוס כבר בבית, אז ניתן לקצר את לוחות הזמנים מעט, אבל עדיין צריך להגיע בזמן כדי לא לאחר. ניתן להגיע במספר דרכים. ברכב פרטי, ברכבת ובאמצעות  שירות הסעות . אחת הדרכים הנוחות ביותר, אם לא הנוחה מכולן היא באמצעות רכב הסעה נוח שאוסף סמוך לפתח הבית ומוריד סמוך לשער הכניסה לטרמינל.

חברת הסעה

חברת הסעה מקצועית מספקת שירות הסעות לאתרים ואזורים שונים בארץ, ובין היתר, לשדות תעופה בן גוריון, רמון וחיפה. ההסעות מיועדות לתיירים, לישראליים ובעצם לכל מי שמעוניין. ניתן להזמין רכבים שונים. אוטובוסים לקבוצות גדולות, למידיבוסים, למיניבוסים בעלי כמות קטנה יותר של מושבים או וואנים ורכבים אחרים. כל הרכבים הללו מסוגלים לקלוט כמות שונה של נוסעים על ציודם. להסעה מאורגנת יש יתרונות בזכות הארגון, הנסיעה המשותפת והבטוחה, הנוחות, הבטיחות וכמובן, ניצול הזמן הכללי. נהגי ההסעות מקצועיים ואדיבים ומצוידים, בין היתר, במערכות ניווט המנחות אותם לגבי הדרך המהירה ביותר כמו גם משך הנסיעה. 

רכבים מאובזרים

בכל רכב כזה יש מערכות התורמות לרווחת הנוסע, ובין היתר: מערכות מיזוג אוויר, תאורה אישית ו/או כללית, מערכות מולטי מדיה. מושבים  נוחים חלונות עם וילונות ועוד. הרכבים הינם ברמות בטיחות גבוהות ומצוידים במערכות מתקדמות כולל לבלימת חירום, למניעת התהפכות, מצלמות וחיישני רוורס, בולמי זעזועים ועוד. כל נוסע יכול להתרווח במושבו , לצפות בנוף החולף, לנצל את הטלפון הנייד שלו, לנוח, לנמנם וכיוצא בזה. נסיעות לחו"ל נחשבות למתישות ומומלץ שהנוסעים יגיעו אל סידורי הטיסה נינוחים ככל האפשר. במיוחד, חשוב הדבר כאשר מדובר על טיסות לילה מתישות. כך, הסעות לשדה התעופה מספקות פתרון מעולה ויעשו היטב את העבודה. 

הסעת קבוצות

הסעות לשדה תעופה וממנו נעשות גם עבור קבוצות ישראליות ואחרות הומוגניות. השיטה היא שלקבוצה היוצאת מוצמד רכב מתאים לפי הצורך והבחירה. יש לו נקודות איסוף מוסכמות בהן עולים הנוסעים, וכך, כולם מגיעים ללא איחור לטרמינל. סידור זה הינו נוח מאוד מאחר ולמנהל הקבוצה יש שליטה על מספר הנוסעים והוא יכול לוודא שכולם נמצאים ואף אחד אינו חסר. במידה ואנשים מגיעים עצמאית, הוא מקבל דיווח על כך. מומלץ לשכור שירותי חברת הסעות בעלת מוניטין אשר יש ברשותה תשתית מתאימה לפעילותה. הרכבים שלה מודרניים ובעלי חידושים טכנולוגיים רבים. הם מטופלים היטב בהשגחת קצין רכב, וההנהלה תספק שירות איכותי במחירים נוחים. 

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם