זמן מקומי
מגזין מקוון לתיירות בארץ ובחו״ל

6 מועדונים בבודפשט שבלעדיהם זאת לא תהיה אותה העיר

הם מרוכזים בעיקר באיזור הרובע השביעי ובסך הכול נחשבים בטוחים יחסית (תמיד עדיף להימנע מרחובות חשוכים מדי או משולי הרובע). הם מציעים חוויית חיי לילה בבודפשט וכמו תמיד יש טובים יותר וטובים פחות. הנה הרשימה של זמן מקומי בודפשט וגם כמה מילים על כל אחד מהם

Ötkert

בין הביקורות שמצאנו על המועדון הזה, טרוניה כנגד הסדרנים והשומרים שלא ממהרים להוציא גברים שלא מתנהגים יפה או מציקים לבחורות. סובלנות רבה מדי כלפי מקומיים שמרשים לעצמם יותר מדי יכולה להיות בעיה, בעיקר אם אתן בנות. היה גם מי שהתלונן על דמי כניסה בסך 5000 פורינט בזמן שלטענתו היה תור נוסף עם דמי כניסה של 200 פורינט בלבד. מעבר לטענות, מוזיקה טובה ואוכל במחיר סביר. לא בשבילכם אם אתם מחפשים את המועדון הכי נקי בבודפשט או אם אתם מוכרחים להימנע מקהל צעיר במיוחד, בגילאי הטיפשעשרה, בחלק מימות השבוע. כן בשבילכם אם אתם אוהבים להצטופף בין הרבה אנשים שמחים למדי. 

לאתר המועדון

אינסטנט קלאב

המועדון הבא ברשימה הוא מועדון אינסטנט קלאב. אלה בעצם שני בניינים שהוסבו לקומפלקס אחד גדול עם הרבה תפאורה תיאטרלית ולא פחות משישה ברים ושלוש רחבות ריקודים. גם כאן לא תימנעו מקהל צעיר במיוחד של בני 15 למרות שהכניסה מוגבלת לכאורה מגיל 18. מועדון פופולרי בסך הכול, בכל חדר מוזיקה מסוג אחר.

לא מקבלים כרטיסי אשראי אז תביאו כסף מזומן (וזה נכון גם להרבה מועדונים אחרים ברובע הזה). יש מי שממליץ גם להביא נייר טואלט מהבית אם אתם צריכים לשירותים… המשקאות במחיר סביר. בחוץ מחכות מוניות באופן קבוע וגם ויכוחים בין שיכורים לנהגי המוניות הם חלק מהתפאורה של המועדון הזה. לא בשבילכם אם אתם מעדיפים מועדון אינטימי יותר, כן בשבילכם אם אתם צריכים להחליף מצב רוח תוך כדי המסיבה במעבר בין חדרים וסגנונות מוזיקה. 

לאתר המועדון

Doboz

בשיטוט בין מועדוני בודפשט תגלו נטייה למועדונים בסגנון הפאב ההרוס, סגנון שנקרא כאן romkocsma. גם המועדון הזה מגיע באותו סגנון. חוץ ממועדון יש כאן גם גלריה עם אמנות מקומית ובר.

פעם המועדון הזה היה מפוצץ אבל מאז הפופולריות שלו דעכה משהו. אולי לא חדשות טובות לבעלים של המועדון אבל כן למי שמחפש לרקוד ולבלות באווירה מעט יותר מרווחת.

לשומרי הסף יצא מוניטין מוצדק או לא של כאלה המסננים אנשים לפי צבע העור. לא במועדון ברמה של מועדונים בלונדון ברלין וניו-יורק אבל לסטנדרט של בודפשט הוא מתאים בסך הכול. לאחרונה פתחו עוד חדר אחד עם מוזיקת היפ הופ ויש גם חדר מיינקראפט.

לאתר המועדון

מועדון הלילה מרילין

מועדון מרלין בבודפשט התחיל את דרכו ב-1993. באתר של המועדון כותבים: ״אם חשוב לכם בחורות יפות, כדאי לכם לבקר אותנו ולראות בעצמכם…״: אנחנו לא בטוחים שאנחנו אוהבים את הסגנון ההונגרי הזה, אבל מי אנחנו שנעמוד בדרככם אם זה מה שחשוב לכם. במרלין מחכה לכם אווירה של ״ריקודים על השולחנות״ וגם מופעי strip show. פתוח מידי ערב מתשע בערב עד ארבע בבוקר וכל זה קורה על שטח של 300 מטר רבוע.

מצאנו ביקורת של ישראלי שהודה לשתי בנות מהצוות של המועדון על האווירה הקסומה ועל ״הרקדניות היפות, החכמות והחברותיות…״ רוב הגברים שמגיבים למועדון מרלין עסוקים בלהחמיא לבנות ופחות מתרכזים בתפאורה של המועדון עצמו או במוזיקה.

לא בשבילכם אם אתם באמת רוצים לרקוד, כן בשבילכם אם אתם רוצים שירקדו לכם על השולחן.

לאתר המועדון

Fogasház

המועדון הזה הוא בעצם מבוך של גרמי מדרגות, חדרים מוחשכים, עליות גג וגם רחבות ריקודים. אחד הקומפלקסים הגדולים בעיר. אם אתם אוהבים ללכת לאיבוד בתוך החוויה, זה יכול להיות מועדון שמתאים לכם. יש גם חדרים נסתרים שאפשר לגלות ו… כן, גם הוא בסגנון האמור ונוצר מחיבור בין כמה פאבים.

לשם שינוי גם בליינים בגילאי 40 יכולים למצוא את עצמם במועדון הזה, למרות שמן הסתם רוב הקהל צעיר או צעיר בהרבה. הם לא מקבלים רשיונות נהיגה בתור מסמך זיהוי אז צריך להראות את הפספורט. 

לא בשבילכם אם אתם מחפשים מועדון שבו הרוב מקומיים, כן בשבילכם אם בא לכם לפגוש אנשים חדשים.

מבחינת המוזיקה תוכלו למצוא אלקטרוני, לטיני, היפ הופ…  הסכנה העיקרית במועדון הזה היא ללכת לאיבוד בתוך מסיבה שלא נגמרת. 

לאתר המועדון

Peaches And Cream Club

שירות או יחס ללקוחות הוא לא תמיד הדבר החשוב ביותר למארחים במועדון הזה, כך לפחות לפי ביקורות של מבקרים. יש מי שמתלונן על צוות שעובד לאט מדי כדי ליצור תורים. גם כאן היתרון לתיירים ולזרים על פני קהל מקומי. יש גם חדר VIP מיוחד. מחירים סבירים למשקאות.

לאתר המועדון

מועדון aether

מועדון עם תפאורה מרשימה וגם תאורה יוצאת דופן, אממא, המשקאות יקרים מידי. איכות הסאונד טובה ולא זוכה לטענות כלשהן. בקומה העליונה מוזיקה פופולרית יותר ולמטה מתרכזים אוהבי מוזיקת הטכנו. שתי חוויות שונות.

כניסה עולה 2,000 פורינט, ג׳ין עם טוניק 2800 פורינט (ותשימו לב שהמלצרית מחזירה לכם את העודף שמגיע לכם). מקום שמשווק את עצמו כמחתרתי, גם אם בפועל אין שם הרבה מחתרת. 

לא בשבילכם אם אתם שונאים לשלם הרבה על משקאות, כן בשבילכם אם אתם חייבים להיכנס לאווירת הטכנו בבודפשט.

לאתר המועדון

השאר תגובה