זמן מקומי
מגזין מקוון לתיירות בארץ ובחו״ל

איך לבחור מובילים להובלת דירה

Some rights reserved by naiaraback1
גם בתחום ההובלות יש מובילים פופולריים ומבוקשים יותר מאחרים וכך מוצאים אותם

כדי למצוא מוביל שאתם מרוצים ממנו ואפילו שמחים להמליץ עליו לאחרים יש כמה דרכים למצוא אותו וליהנות מהשירותים שלו. הם נמצאים גם במדיה החברתית כמובן, אבל ברגע שתמצאו אותם שמרו על הטלפון שלהם ותיהנו מהם גם בהובלה הבאה.

המלצות משפחתיות על מובילים

ההמלצות הטובות ביותר על מובילי דירה באות מהמשפחה משום שהם מספרים לכם כל מה שאתם צריכים, בלי אינטרסים ובלי להסתיר מכם פרטים. הם אלה שהתנסו עם מובילים יורת מפעם אחת ולכן יש להם פרספקטיבה די רחבה כדי לתת לכם מושג אם המובילים טובים לכם. הם מכירים אתכם ומה אתם צריכים ולכן יכולים לספר לכם מה הם עברו עם מובילים מסוימים וגם להזהיר אתכם ממי שלא כדאי לעבוד אתו.

המלצות על מובילים בפייסבוק

הכי פשוט הוא לפנות לחברים שלכם בפייסבוק ולקבל את ההמלצות הכי טובות שאתם יכולים לקבל ממגוון גדול של אנשים. כאן יש בעיה מסוימת שצריך לדעת איך להתמודד אתה כדי לקבל המלצה שבאמת תעזור לכם ולא תכשיל אתכם. לא כל מי שהייתה לו הובלת דירה מוצלחת מתאים להמליץ לכם, משום שיכול להיות שלכם יש בעיית מרחק בין היישובים שביניהם אתם עוברים ולכן המחיר פחות רלוונטי. 

בדקו אם המחיר היה זול יותר בגלל מרחק, או שפשוט הייתה לו תכולה רבה יותר, או מעטה יותר, ולכן המובילים היו סבלניים יותר מאשר בהובלה שלכם. חברת הובלות בוריס ומיכאל ממליצה לכם לבדוק ממש את הפרטים של ההמלצה כדי לוודא שאתם באמת יכולים להשוות מחירים וליהנות ממנה.

המלצה על שירות אדיב

יש מובילים שהאדיבות אינה עוזבת אותם גם כאשר מדובר בעומס גדול שעליהם להוביל ולכן הם מומלצים תמיד. שירות לקוחות, מענה לבעיות וקשב ואכפתיות לבקשות מיוחדות של לקוחות הם הדברים הכי חשובים שאתם יכולים לקחת בחשבון. אל תוותרו על שאלות כמו: האם היו סבלניים אתכם והאם נתנו לכם הרגשה שאכפת להם מכם? 

מובילי דירה יודעים שזהו יום מיוחד ורגיש ולא קל לרוב האנשים שעוזבים מקום ועוברים למקום אחר, ולכן לא יקשו על האנשים. אם תהיה לכם הרגשה שעושים לכם טובה ושלא נוח להם לעבוד אתכם זאת בעיה שיש לפתור כבר כשמקבלים את ההמלצה על מובילים. 

המלצה לפי ציוד ובעיות מיוחדות

אם יש לכם דרישות מיוחדות להובלות מיוחדות במיוחד כמו מנוף שיוריד ציוד כבד או רהיטים גדולים כמו פסנתר, ספה ענקית, מקרר כפול ועוד, בדקו זאת. בדקו את ההמלצה אם המובילים שקיבלתם את שמם אכן מחזיקים ציוד כזה או שהם מעדיפים להוביל דירות ללא בעיות מיוחדות. כשאתם מקבלים הצעת מחיר בדקו תמיד את ההצעה כמה תכולה היא כוללת מבלי להשאיר בחוץ כלום, והאם יש ביטוח לתכולה שלכם על כל מקרה שיכול לקרות.

השאר תגובה