על תחזוקת ועיצוב המשרד

ניקוי שטיחים לעסקים

בחברות ומשרדים רבים נראה ניסיון להפוך את המקום לביתי יותר, שהאווירה בו תהיה חמימה והעובדים ירגישו בנוח. אמצעי שיוצר חמימות במשרד הוא שטיח. לא מדובר דווקא על שטיח מקיר לקיר בצבע כחול שהיה מקובל במשך שנים ויכול לעורר דווקא תחושת רשמיות וקרירות אלא שטיחים אחרים. אלה יכולים להיות שטיחים בסגנון אותנטי עם דוגמאות או דווקא שטיחים צבעוניים בעלי מראה חדיש. כך או כך, מומלץ שהשטיח ישמור על מראה נקי, דבר המהווה אתגר לא קטן במשרד בו דורכות רגליים רבות של עובדים ולקוחות.

הפתרון: ניקוי שטיח באופן מקצועי

על מנת לשמור על המראה הרענן של השטיח, מומלץ להיעזר מדי תקופה בשירות ניקוי שטיחים לעסקים. לא מדובר רק על ניקוי שטיח בסיסי כמו שאיבת אבק, פעולה שעובדי הניקיון הקבועים בחברה יבצעו בקלות, אלא ניקוי יסודי יותר של השטיח. בניקוי כזה סיבי השטיח עוברים ניקוי לעומק. הניקוי הוא תהליך שכולל את קרצוף השטיח בעזרת חומרי ניקוי מתאימים. לאחר מכן נעשית שאיבה של הקצף המעלה את הלכלוך למעלה. השאיבה נעשית בעזרת שואב עם הזרקה שמנקה את סיבי השטיח לעומק. הזרקת החומר מאפשרת המסה של לכלוך קשה שלא נשאב או התנקה במהלך הקרצוף.

למי לפנות לניקוי שטיחים?

אם אתם מחפשים שירות של ניקוי שטיחים לעסקים או אפילו ניקוי שטיח ביתי המסרב להיפרד מהלכלוך כדאי לפנות לחברה מקצועית בתחום. ניתן לראות היום בגוגל הצעות רבות לניקוי שטיחים אך חשוב לבחור בחברה מוכרת, מקצועית ואמינה. החברה צריכה להיות מורשית וכזו שקבלה את כל האישורים הנדרשים. כדאי לבדוק מהם החומרים בהם משתמשת החברה או המכשירים בהם היא משתמשת. אם יש לכם אפשרות לקבל המלצות, כדאי לשאול ולהתייעץ.

ארונות משרדיים

תחום עיצוב הפנים עובר שינויים והתפתחויות רבות בשנים האחרונות. ניתן לראות זאת בעיקר בעיצוב פנים של בתים פרטיים ודירות, אך עיצוב משרדים הולך ומתפתח גם הוא, גם אם בקצב איטי יותר. במשך שנים היה תחום עיצוב הפנים של משרדים נושא שולי יחסית. בעלי חברות ומשרדים לא השקיעו זמן ומחשבה בעיצוב המקום מתוך הנחה שהדבר לא באמת משפיע על תפקוד החברה. בשנים האחרונות גילו עד כמה תחושה נוחה של העובד, שללא ספק מושפעת גם מעיצוב המקום, משפיעה גם על תפוקת החברה והרווחיות שלה. היום בעלי חברת ומשרדים משקיעים יותר וכבר פונים למומחים שיבצעו תכנון ועיצוב ארונות פתיחה משרדיים כך שיהיו נוחים לעבודה וגם בעלי מראה אסתטי.

ארונות מתכת – אאוט

אם יצא לכם לעבוד במשרד לפני עשר או עשרים שנה, בוודאי נתקלתם בהם לא מעט- ארונות ושידות מתכת חסרי כל חן ויופי. ארונות משרדיים קיבלו היום צורה וסגנון אחרים לגמרי. גם בארונות למשרד נעשה היום שימוש רב בעץ ולא מתכת ליצירת אווירה חמימה ונוחה יותר. עם כל העליה בחשיבותם של האסתטיקה והעיצוב, הדבר לא בא כמובן על חשבון הפונקציונליות. היום חברות מזמינות ארונות משרדיים בהתאמה אישית, ארונות המגיעים במידות ספציפיות המתאימות לגודל המשרד ובעלי מבנה פנימי המשרת את עובדי המשרד בצורה מיטבית. ארונות גדולים בעלי שפע של מקום, בין אם על גבי מדפים ובין אם בתוך מגירות מורידים מעומס הרהיטים שישנם במשרד. במקום שידות מתכת קטנות ורבות או ארונות מתכת קטנים, ישנם ארונות גדולים ושאר החלל פתוח לרווחה.

תכנון כל הריהוט במשרד

נגריות אשר עוסקות בתכנון ועיצוב ארונות יכולות לתכנן ולעצב את כל הריהוט במשרד. כך תהיה התאמה ויהיה קשר בין עיצוב האלמנטים השונים במשרד והעיצוב יהיה הרמוני יותר. כמובן שחשוב לפנות לנגריות המתמחות בעיצוב ריהוט משרדי ובעלות ניסיון רב בתחום.

דלתות פנים

עובדי המשרד לא ממש שמים לב אליהן והן נראות דבר מובן מאליו, אך אם יהיו חסרות, הדבר יורגש באופן מיידי. אנו מדברים על דלתות פנים שישנן במשרדים או בחברות, דלתות פנים המפרידות בין משרד למשרד במסדרונות החברה או יוצרות חלל נפרד כאשר מבנה החברה הוא OPEN SPACE , למשל בין החלל בו נמצאים העובדים לבין חדר המנהל. כאשר בוחרים דלת פנים למשרד, חשוב לבדוק מספר דברים שישפיעו משמעותית על איכות העבודה ונוחיות העובדים:

בידוד אקוסטי

נושא האקוסטיקה הפך להיות משמעותי מאוד במשרדים. אמצעים ליצירת אקוסטיקה טובה בחלל הם בין היתר קירות בעלי בידוד אקוסטי ותקרה אקוסטית. גם דלתות מהוות יתרון משמעותי. כדאי לוודא שהדלת אותה אתם עומדים לבחור תספק בידוד אקוסטי הן מאזורים שמחוץ למשרד והן בתוך המשרד.

עיצוב הדלת

ישנם היום עיצובים רבים לדלתות פנים, גם דלתות פנים לבית וגם למשרד. כדאי לבחור עיצוב שמתאים לסגנון המשרד שלכם, כזה שגם יתכתב בצורה טובה עם המסר אותו אתם רוצים להעביר ומיתוגה של החברה. ניתן לבחור בין דלתות צבעוניות לדלתות העשויות זכוכית חלבית בהירה ובעלת מראה נקי. כדאי לבחור את צבע הדלת גם לפי גודל החדר. צבעים בהירים יוצרים תחושת מרחב ביחס לצבעים כהים. גודל החדר ישפיע גם על הבחירה בין דלת כנף לדלת הזזה. אם זהו חלל קטן, דלת הזזה תהיה נוחה יותר

תקציב

דלתות פנים מחיר יכול לנוע על פני סקאלה רחבה של מחירים. עשו סקר ובדקו מחירים של דלתות פנים וסננו לכם את האפשרויות שנראות סבירות. בתוך אלה בדקו היטב את הדלתות, איכותן, תכונותיהן וגם החברה המייצרת אותן. חשוב לבחור דלתות של חברה מוכרת, מקצועית ואמינה, כזו שגם תספק לכם אחריות ארוכה ככל האפשר במידה וישנה בעיה.

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם