בין 200 ל- 2000 דולר. מחיר כרטיס למחזמר המילטון בברודווי

המחזמר המילטון הוא כבר הפקה בינלאומית שרצה לא רק בברודוויי אלא בעולם כולו. בשנת 2021 צפוי המילטון לנחות באוסטרליה וזאת אחרי שהגיע כבר ללונדון וכמובן כבש את ארצות הברית. המילטון מספר את סיפורו של אחד מאבות האומה האמריקאית, אלכסנדר המילטון. 

בברודווי מופיע המילטון בתיאטרון Richard Rogers. למרות שקראנו המלצות באתר ישראלי כזה או אחר שחייבים לרכוש כרטיסים למופע חצי שנה לפני המועד, לא צריך להתרגש שכן המציאות מעט שונה, אפילו מאוד שונה. אפשר להשיג כרטיסים להמילטון גם למופעים של השבוע ואפילו כרטיסים לשורות הטובות ביותר ממש מול הבמה. כמובן שפערי המחירים גדולים מאוד בין ישיבה באחד היציעים מאחור לישיבה מול הבמה.

אולם המופע שבו עולה המחזמר המילטון בניו יורק
אולם המופע שבו עולה המחזמר המילטון בניו יורק

בחיפוש ביציע תוכלו למצוא כרטיסים במחיר של החל מ- 130 דולר ותלוי במועד המסוים שבו בחרתם. קצת יותר קדימה אבל עדיין ביציע יש כרטיסים ב- 230 דולר. ב- 280 דולר תוכלו למצוא כרטיס מקדימה אבל מצד שמאל לתזמורת. לפני התזמורת ניתן להשיג כרטיסים להמילטון ב- 400 עד 500 דולר ובשורות הטובות ביותר מול הבמה מצאנו כרטיסים בשוק המשני במחיר שנע בין 1000 ל- 1500 דולר. סכום גבוה מאוד להצגה, אבל יש כנראה מי שמוכן לשלם כדי לשבת במקום הכי נוח בהמילטון. 

הפקת המחזמר שהינו שני רק למלך האריות מבחינת הצלחה בקופות החלה את דרכו בשיקגו ב-2016. מסע ההופעות הראשון יצא לדרך בסן-פרנסיסקו, משם הגיע ללונדון ובאופן טבעי גם לאוף ברודווי וברודווי. המילטון (המחזמר) מעוטר ב-11 פרסי טוני כולל פרס טוני למחזמר הטוב ביותר, עוד פרס גראמי עבור אלבום המחזמר וגם פרס פוליצר לדרמה. יותר מזה אי אפשר לבקש.

הביוגרפיה שעליה מבוסס המחזמר נכתבה בשנת 2004. לין-מנואל מירנדה יוצר המחזמר קנה את הספר בשדה התעופה בזמן שיצא לחופשה ממחזמר אחר מצליח שלו. הוא קרא כמה פרקים, הבין שזה הולך להיות המחזמר הבא שלו וכל השאר היסטוריה, תרתי משמע.

מעניין לציין כי למרות שכל הגברים שמתוארים במחזה היו לבנים ממוצא אירופאי, על הבמה מי שמבצע את התפקידים הם תערובת של שחקנים, ביניהם שחורים והיספנים וזאת בכוונת המחבר שביקש להנגיש את הסיפור ואת ההיסטוריה לקהל של היום. 

כרטיסים להמילטון המחזמר אפשר לנסות ולחפש באתר broadway.com או בשוק המשני כמו באתר Ticket Network שם יש סיכוי טוב יותר למצוא כרטיסים במקומות פריים. הפקות המילטון רצות נכון לימים אלה בשיקגו, פילדלפיה, בטולסה אוקלהומה, אומהה בנברסקה ובסן פרנסיסקו, זאת בנוסף להפקות הבינלאומיות שהזכרנו.

בשיקגו כרטיסים נמכרים במחיר של החל מ- 84 דולר אך גם שם עבור מקומות טובים יותר תשלמו סכום בטווח שבין 200 ל-500 דולר ואפילו 1600 דולר ממש מול הבמה. בסן פרנסיסקו מחיר הכרטיס הנמוך ביותר שמצאנו 135 דולר כשהמחירים עולים עד 1000$ למיקומים הטובים ביותר.

מופעים קרובים של המילטון בתיאטרון ריצ’ארד רוג’רס, ניו יורק

לחיפוש תאריך שונה, הקליקו על אחד המועדים ואז הקליקו שוב על כפתור Show all Events. התיאטרון הרלוונטי אם אתם מחפשים את ההצגה בברודווי הוא Richard Rogers.

בכל בחירה של מועד יוצג מיקום הכרטיסים שבו אתם מעוניינים על מפת האולם האינטראקטיבית.

לצפייה בפירוט של הצגות ומחזות זמר נוספים הצפויים לעלות הערב בברודווי, הקליקו כאן


להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם