לראות את מנצ’סטר יונייטד משחקת באולד טראפורד? הנה רשימת המשחקים הקרובים

By André Zahn - André Zahn (User:Nic/de:Benutzer:

ברוכים הבאים לתיאטרון החלומות הלא הוא איצטדיון הכדורגל אולד טראפורד. האיצטדיון הביתי של מועדון הכדורגל מנצ’סטר יונייטד מארח משחקי כדורגל מאז 1910. התקופה היחידה שבה לא שיחקו הייתה במלחמת העולם השנייה בתקופת הבליץ. הגרמנים הרסו את המבנה והקבוצה האנגלית המשיכה לשחק אבל באיצטדיון היריבה העירונית.

בשנת 1949 חזר אולד טראפורד לארח משחקים ועד שנת 2007 והשלמת בנייתו של איצטדיון וומבלי, היה האיצטדיון הגדול ביותר באנגליה. עדיין, כבודו של האיצטדיון הותיק מונח במקומו. משחקי חצי גמר הגביע האנגלי (כל עוד הקבוצות המקומיות לא משתתפות בו) זוכה להתארח בו מדי פעם. 

הרבה היסטוריה ועבר מפואר אבל מה שמעניין אתכם הוא כנראה העתיד הקרוב. 75 אלף מקומות יש באיצטדיון ואם תרצו לעודד את הקבוצה המקומית מאחד מהם, בהמשך צירפנו את רשימת המשחקים הקרובים.

לא תענוג זול

על ההנאה שכרוכה בצפייה במשחקים באיצטדיון האגדי אין הרבה אוהדי כדורגל שיפקפקו, הבעיה היא המחיר. כשכל כך הרבה רוצים לראות את הקבוצה המקומית על כר הדשא, נוצר ביקוש שמתבטא גם במחירי הכרטיסים. כך למשל מול ליברפול או ארסנל, מקומות טובים יכולים בקלות לטפס מעל 1,200 דולר ומול קבוצות כמו אסטון וילה, מעל 800 דולר. פתרון למחירים הגבוהים אין, אבל בהחלט אפשר למצוא גם כרטיסים במקומות פחות אטרקטיביים ולשלם 100-300 דולר בלבד ועדיין לחוות את האולד טראפורד מקרוב.

משחקים קרובים


להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם