אריאנה גרנדה, מדבלין ועד טקסס, כל ההופעות הקרובות

היא רק בת 26 אבל זה לא מפריע לה להיכלל ברשימת 100 האנשים המשפיעים ביותר בעולם. היא זכתה עד היום במספר מרשים של פרסים ביניהם פרסי המוזיקה האמריקאית, פרס גראמי, ועוד רשימה ארוכה של תארים. אריאנה גרנדה בוטרה זמרת ושחקנית אמריקאית שהתחילה להופיע רק לפני עשור הספיקה כבר לעבור בברודוויי, לקבל תפקיד מוביל בסדרות טלוויזיה בערוץ ניקולודיאון ולהוציא את אלבום הבכורה לפני כשש שנים.

אריאנה שנולדה וגדלה בעיירה בוקה רטון בפלורידה למשפחה נוצרית קתולית ממוצא איטלקי (לא סתם איטלקי אלא סיציליאני אברוצי) קיבלה את השם שלה בהשראת הנסיכה אוריאנה מסדרת האנימציה פליקס החתול. כבר בגיל שמונה הייתה חלק מצוות בידור של אוניית תענוגות שם שרה עם תזמורת פילהרמונית והתזמורת של דרום פלורידה.

השירים שלה זוכים להצלחה מסחרית וגם לשבחי הביקורת. מנעד הקול שלהם שווה לזה של מריה קארי כלומר מגיע ל- 4 אוקטבות. את אייקון הפופ (והאופנה) הזה תוכלו לראות חי על הבמה.

בחודשים הקרובים צפויה  אריאנה גרנדה להופיע באירופה ובארצות הברית. במהלך חודש ספטמבר תופיע אריאנה בדבלין אירלנד באולם שנקרא 3 ארנה ומשם תמשיך להמבורג להופעה בודדת ב-9 באוקטובר. ב-15 באוקטובר וגם בשישה עשר תופיע בלונדון ובנובמבר חזרה הביתה לניו יורק עם שתי הופעות, בתשעה וב-12 בחודש. ב-15 בנובמבר הופעה ב וירגיניה ויומיים אחר כך בקנטאקי. בהמשך תגיע הזמרת הצעירה לאיזור אטלנטה ומשם לצפון קרוליינה ולמגרש הביתי שלה בפלורידה עם ארבע הופעות ב- 24 25 27 בנובמבר וגם אחת בראשון בדצמבר. ההופעות בטמפה, אורלנדו, מיאמי וגם jacksonville. עוד ארבע הופעות מתוכננות בהמשך בדרום קרוליינה, טנסי וטקסס.


להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם