5 מלונות בוינה שישראלים אוהבים במיוחד

1.  לאונרדו הוטל

מלון שנחשב לא פחות ממעולה עם חדרים גדולים ונוחים וצוות אדיב שעונה על השאלות ומתייחס יפה. גם הקרבה לתחנת רכבת מרכזית מוסיפה עוד נקודות ולא פחות חשוב לישראלים, המזגן בחדר. יש גם מדרחוב צמוד למלון ובתוך 10 דקות תוכלו להגיע לסטפן פלאץ, במרכז. עוד נושא חשוב לישראלים היא ארוחת הבוקר. הארוחה בלאונרדו וינה טובה ומגוונת והישראלים נותנים ציונים בהתאם.

אפשר להניח שאחת הסיבות שהמלון זוכה להרבה ביקורים של ישראלים היא שהוא בבעלות ישראלית. יחד עם זאת, מצאנו גם חוות דעת שטוענות כי ארוחת הבוקר לא מספיק מגוונת עבור מי ששומר כשרות. גם על הקפה קראנו ביקורת שהוא לא בדיוק כמו הטעם של הישראלים. אפילו מצאנו חוות דעת על כך שבזמן החופשה “המלון היה מלא באורחים ממדינות אויב” אבל כאמור רוב האורחים התרכזו בתכונות החיוביות וכאלה לא חסרות למלון לאונרדו, וינה. 

כמה עולה לילה במלון ליאונרדו, וינה?

2. הוטל דה פראנס

המלון שמגיע במקום השני בוינה הוא הוטל דה פראנס. גם כאן ארוחת הבוקר העשירה עוזרת למלון להתברג גבוה יותר ברשימה וגם האדיבות של הצוות. יש שירותי חניה תמורת תשלום, אם אתם מגיעים עם הרכב.

כמו במקרה של לאונרדו גם המיקום של הוטל דה פראנס נחשב טוב מאוד וקרוב לחנויות, לבתי קפה ולתחנות הרכבת.

לגבי החנייה יש מי שטען כי היא יקרה מידי. גם המזגן ספג תלונות שהוא חלש מדי, למרות שלקיץ האוסטרי זה אמור להספיק. על הריהוט היה מי שהעיר כי הוא קצת מיושן אבל בסך הכל מלון שקט, ארוחת בוקר טובה, נגישות לעיר וחדרים גדולים באופן יחסי. 

כמה עולה לילה במלון הוטל דה פראנס, וינה?

3. הוטל רויאל

הישראלים שוב מתפעלים מהמיקום המושלם, ליד סטפן פלאץ. חדרים גדולים עם אמבטיה ולא רק מקלחון. המזגן עובד כמו שצריך וגם הוויפי משביע את רצון הישראלים. לגבי ארוחת הבוקר יש מי שלא כל כך אהב אותה וחשב שהיא דלה מידי ואפילו היה מי שציין כי חלק מאנשי הצוות אנטיפטיים, לדעתו. תזכורת שכדי להגיע למקום הראשון בדירוג של ישראלים, אתם צריכים להיות ממש ממש נחמדים. עדיין, ארוחת בוקר טובה ומיקום מרכזי עושים את העבודה.

אחד המבקרים כתב “חזרנו למקום אחרי שהיינו בו לפני חצי שנה… המיקום מצוין, ארוחת הבוקר ממש טובה… לצאת מהמלון ולהיות במרכז המדרחוב… ערכת קפה עם קומקום הייתה חסרה לי…”

כמה עולה לילה במלון רויאל, וינה?

4. הוטל דס טיגרה

במקום הרביעי מבחינת פופולריות אצל ישראלים המטיילים בוינה הוא דס טיגרה. זהו מלון בוטיק עם ציונים מאוד גבוהים מצד האורחים. מילים חיוביות על הצוות ועל המיקום כמו גם על הנוחות לא חסרות ועל פי הישראלים גם רמת הניקיון שווה תשבוחות. סך הכל תמורה טובה למחיר.

מצאנו חוות דעת שמספרת על מבחר גבינות, נקניקיות, חביתות, בלינצס, סוגי קורנפלקסים, יוגורט, פירות ולחמים שחיכו בארוחת הבוקר. מיקום נוח וקרוב למדרחוב היוקרתי קרנטנר ולקתדרלה סנט סטפן כמו גם לתחנות התחתית. יש גם שני סופרים במרחק הליכה של כמה דקות. עיצוב החדרים אלגנטי רגוע והמזרונים והכריות נוחים. סביבה שקטה אך חדר האוכל עשוי להיות לעתים מעט צפוף. 

כמה עולה לילה במלון דס טיגרה, וינה?

5. NH קולקשיין צנטרום וינה

המלון האחרון ברשימת חמשת הגדולים עבור ישראלים בוינה ממוקם במרכז רחוב מריה הילפר, בצמוד לרכבת. חדרים מרווחים וצוות שיוצא מגדרו כדי לעזור לאורחים מלון. אם תבחרו לאכול בחוץ ולא בתוך המלון, תגלו שיש הרבה חנויות ובתי קפה ובסך הכול תחושה שאתם במרכז העניינים. 

כמה עולה לילה במלון קולקשן צנטרום, וינה?

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם