6 סוגי כרטיסים לאטרקציות בברצלונה שאתם מוכרחים להכיר

כרטיס לסגרדה פמיליה

אנחנו פותחים את הרשימה היא אתר ידוע ומוכר בשם הסגרדה פמיליה (המשפחה הקדושה). בשנת 2026 תושלם הכנסייה העצומה הזאת במלאת 100 שנים למותו של גאודי שהחל את הפרויקט הזה. כרטיס הכניסה שמציעה חברת Tiqets מאפשר לכם להיכנס למוזיאון, לאתר עצמו וגם נותן מדריך אודיו. מה שלא כלול במחיר הכרטיס הזה היא כניסה למגדלים של הסגרדה פמיליה. קבוצות גדולות של תשעה משתתפים ומעלה לא מורשות להיכנס. מכיוון שהמקום הוא כנסייה יש לבוא בלבוש הולם. שעות הכניסה מ 9:00 בבוקר עד 8:00 בערב.

לפרטים ורכישה

כרטיס לפארק גואל

פארק גואל בברצלונה היא האטרקציה הבאה ברשימה שגם אליה תוכלו לקנות כרטיסים מבעוד מועד ואפילו במחיר טוב של 11 יורו בלבדה במקום פתוח משמונה בבוקר עד 9:30 בערב ותוכלו לגלות את הפארק שיועד במקור לעשירי העיר ונפתח בשנת מותו של גאודי, 1926. פארק צבעוני, מרשים ויוצא דופן שגם מציע נוף מיוחד לעיר ברצלונה. הפארק הזה הוא עדות נוספת לדמיון המופלא של גאודי ומקום שיהיה ההשראה גם עבורכם. כרטיס הכניסה הזה לא כולל את מוזיאון קאזה גאודי.

לפרטים ורכישה

כרטיס לקאזה באליו

גאודי הוא כנראה השם שמוכר גם היום הכי הרבה כרטיסים לתיירים בברצלונה. מבנה נוסף מרשים שלו הוא קאסה באיו, אתר מורשת עולמית של אונסקו שאהוב גם על המקומיים וגם על התיירים. עבודה מפתיעה ויפה של גאודי, עשירה בפרטים הקטנים . הכרטיס לאטרקציה זאת כולל גם מדריך וידאו ב-11 שפות.

לפרטים ורכישה

כרטיס לאיצטדיון קאמפ נואו

האטרקציה הראשונה ברשימה שלנו  שאינה קשורה לגאודי היא איצטדיון קאמפ נואו. ביקור של שעה וחצי באמצעות כרטיס שעולה 26 אירו (סיור בהדרכה עצמית) באיצטדיון שהוא הבית של מסי, סוארס וכוכבי הכדורגל נוספים. תוכלו לראות בפנים את ארון הגביעים והזכיות, להיכנס למוזיאון אינטראקטיבי שיספר לכם על ההיסטוריה של המקום וכן להתרשם מביקור בחדרי ההלבשה, חדרי העיתונות ועוד. גם מדריך חינמי לעיר ברצלונה כלול עם הכרטיס.

לפרטים ורכישה

ואם אתם פחות בעניין של ביקור נימוסין באיצטדיון ויותר בקטע של להריע עם כולם ביציע, הנה שלושת המשחקים הקרובים באיצטדיון הכי גדול בספרד.


כרטיס לטיול חצי יום למונטסראט

מונטסראט הוא אזור הררי הממוקם 50 קילומטר מדרום-מערב לברצלונה ונחשב לאחד מרכסי ההרים החשובים של קטלוניה. בשנת 1987 הוכרז כפארק לאומי כדי להבטיח את שימורו. הפסגה הגבוהה ביותר בו מגיעה לגובה 1236 מטר.

חברת ויאטור שמתמחה בסיורים ופעילויות משווקת טיול חצי יום שעולה 55 אירו למשתתף. הטיול יוצא מברצלונה ובו תוכלו לגלות עוד על ההיסטוריה והמשמעות של המקום. בתוכנית, ביקור במנזר, בכנסייה, תצוגה אורקולית וטעימה של ליקרים. אוטובוס תיירים ילווה אתכם עם כל הדרך.

לפרטים ורכישה

כרטיס לטיול יום לג’ירונה

הטיול לג’ירונה יעלה לכם קצת יותר, באזור ה- 80 אירו למשתתף אבל זהו טיול ליום מלא שיוצא מברצלונה אבל מתחיל בפועל בעיר ג’ירונה עם סיור מודרך במרכז ההיסטורי, בקתדרלה, ברובע היהודי, במרחצאות, בחומה העתיקה ועוד. בהמשך היום יהיה למשתתפים גם זמן חופשי כדי לבקר בעיר ולגלות אותה בעצמם. בחלק השני של הטיול, ביקור בפיגרס, מקום הולדתו של דאלי והיכן שמחכה למשתתפי הטיול מוזיאון שמוקדש לאומן המפורסם. כרטיסי הכניסה שקשורים בטיול הזה כלולים במחיר.

לפרטים ורכישה

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם