נדל”ן ברלין: דירות להשקעה בשכונת טירגארטן ברחוב Flotowstrasse

בפרויקט ברחוב Flotowstrasse  בברלין מוצעות סך של 48 דירות שגודלן נע בין 64 ל-95 מ”ר. אלה דירות שניים עד ארבעה חדרים. הדירות  מוארות בזכות חלונות גדולים. בחלק מהדירות גינה צמודה עם חלונות בגובה התקרה (עם גישה לגינה). בשאר הדירות מרפסות שמש. בכל הדירות חדרי אמבטיה ומטבחים נפרדים. לכל דירה מקום חנייה פרטי.

במהלך שנת 2019 צפויה להיבנות כאן טראסת גג משותפת לדיירי הבניין שתמוקם בחלקו של הבניין שנמצא על רחוב Bachstr. 6.

קומפלקס המגורים נבנה בשנת 1984 על פינת הרחובות Flotowstr. ו-Bachstr. במחוז טירגארטן של ברלין. הקומפלקס מתבלט בזכור הארכיטקטורה האופיינית לתקופה שבין 1979 עד 1987 בברלין. הבניין עבר מודרניזציה מקיפה בשנים 2016-2017, ומציג כעת פסאדות יפות. הדירות מגיעות במגוון גדלים והבניין כולו בן 6 קומות כולל קומת הקרקע.

בניין הדירות כולל גם חצר פנימית עם עצים וצמחייה נוספת – בחלל זה הילדים יכולים לבלות בבטחה, וכמו כן ניתן לקשור כאן אופניים. לצד הבניין חניון עם מקומות רבים המבטיחים נוחות לבעלי הרכב המתגוררים בו.

בניין המגורים נמצא סמוך לנהר השפרה הציורי של ברלין מצד אחד, ובמרחק הליכה מהפארק המפורסם והגדול ביותר של ברלין, הטירגארטן, מצד שני. הפארק מציע שפע של אוויר צח וצל בימים החמים של הקיץ.

מבחינת התחבורה הציבורית, הבניין נמצא בקרבה נוחה לתחנת הרכבת התחתית Hansaplatz בו עובר קו U9 אשר מגיע משכונת שטגליץ בדרום העיר עד לגבול שכונת פאנקו בצפון ברלין. בנוסף לכך, תחנת הרכבת העילית S Tiergarten נמצאת בקרבה מיידית ממנו ניתן להגיע במהירות לכל חלקי העיר ואף מחוצה לה.

שכונת טירגארטן היא חלק ממחוז מיטטה של ברלין – מלשון “מרכז”. השכונה קרויה על שם הפארק הגדול והמפואר ביותר של ברלין אשר נמצא בשטחה, המכונה גם “הסנטראל פארק של ברלין”. האזור כולל גם נקודות עניין רבות שכל תייר מכיר, כמו שער ברנדנבורג המפורסם או עמוד הניצחון (Siegessäule) אשר נמצא במרכז כיכר הכוכב הגדול. כמו כן, נמצא באזור זה גם רובע השגרירויות, משרדי הקנצלר של גרמניה והרייכסטאג הגרמני.

Hansaviertel הוא רובע בתוך השכונה אשר שוכן בין הפארק לבין נהר השפרה. הוא נהרס כמעט בשלמותו במהלך מלחמת העולם השנייה ולאחר מכן נבנה מחדש. מגוון גדול של אדריכלים לקחו חלק בעיצוב בניינים ברובע זה לאחר שנת 1957, מה שהפך אותו לרובע בעל אופי מיוחד ומראה שונה.

**

המידע המפורסם כאן מופיע במסגרת שיתוף פעולה עם משרד נדל”ן מוביל בברלין. לקבלת מידע נוסף, נא מלאו פרטיכם

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם