5 אנשי נדל"ן ישראלים שיעזרו לכם למצוא נכס להשקעה בחו"ל

צילום: אתר ישראל זאבי
0
הם גרים או נמצאים בחו"ל רוב הזמן, מכירים היטב את שוק הנדל"ן המקומי ובעיקר עוזרים ללקוחותיהם לדלג על הפער המנטלי בין איש נדל"ן גרמני, אמריקאי או כל לאום אחר ללקוח הישראלי. הנה כמה שמות שיכולים לעזור גם לכם למצוא השקעה או נכס למגורים בעולם הגדול

**

אטלנטה / שמוליק שכטר

שמוליק שכטר הגיע לאזור אטלנטה לפני כעשור ומאז עשה כברת דרך בתחום הנדל"ן. כיום הוא שותף במשרד נדל"ן גדול המשרת את תושבי האזור ומציע את שירותיו ואת המומחיות שלו (כמו גם את החיבה לשעות עבודה ארוכות) למי שמעוניין למצוא  נכס להשקעה או למגורים באזור אטלנטה רבתי.

מלבד העיר עצמה הנחשבת לאחת הערים המתפתחות ביותר בארצות הברית ונהנית מהגירה חיובית ממדינות הצפון, ההביטאט הטבעי של שמוליק הן דווקא הערים שמצפון לאטלנטה – שמות שאולי יישמעו לכם עלומים כמו אלפרטה, ג'ונס קריק, רוזוול, קאמינג וערים נוספות שמרכיבות את המטרופולין העצום בשטחו.

יש לא מעט ישראלים מקומיים שעשו כאן עסקאות בעיקר אחרי המשבר של 2008 וחלקם מחזיקים בנכסים רבים. אלה מהווים קהל טוב לאנשי נדל"ן אבל גם ישראלים המבקשים להשקיע מרחוק ומחפשים את האיש הנכון. שכטר הוא בעל ידע רב וגם איש נחמד מספיק בשביל לגרום גם לכם להתאהב ולהשקיע דווקא באיזה אטלנטה, בדרום מזרח ארצות הברית.

עיסקה לדוגמה: בית על מגרש של שליש אייקר (קצת יותר מדונם) ובשטח של 2,000 פוט רבוע (בערך 185 מטר רבוע), שתי קומות, סלון + 3 חדרי שינה, נמכר בתיווך שכטר במחיר של 272 אלף דולר

ליצירת קשר: 073-7054316


מיאמי / אייל מלמד

עוד יותר דרומה מאטלנטה, במיאמי פלורידה – יעד שלא צריך להציג לישראלים שכן הוא היה פופולרי ונותר פופולרי במשך מספר עשורים פועל אייל מלמד. אייל עושה חיל עם משרד פרטי שמציע למקומיים כמו גם לישראלים את האופציה לרכוש בתים מסוגים שונים (למשל יחידות מולטי פמילי) וליהנות מתשואה טובה יותר בדרך כלל מזאת המוצעת למשקיעים שמרכזים את תיק הנדל"ן שלהם בארץ.

מלמד אוהב טכנולוגיה וגם בתים יפים ומדי פעם הוא מעלה לעמוד הפייסבוק שלו צילומי רחפן שערך בעצמו של אחד מהנכסים שאותם הוא מציע או מבט ממגדל יוקרה על העיר שאותה הפך לבית שלו.

למהירי ההחלטה שביניכם כדאי גם לעקוב אחריו בפייסבוק שכן לפעמים הוא מציג בשידור לייב נכסים מהשטח. אם אתם בטוחים שמיאמי היא היעד שלכם, כדאי בהחלט ליצור איתו קשר ולגלות מה מידת האטרקטיביות הנוכחית של השוק שם ואם ישנם נכסים שכדאי לשקול רכישה שלהם. 

אייל מלמד
אייל מלמד. אוהב חידושים

ברלין / ישראל זאבי

ישראל זאבי הוא זאב ותיק בתחום הנדל"ן בגרמניה. לזאבי משרדים בתל אביב וגם בגרמניה והוא מעיד על עצמו שהוא טס יותר מאשר טייס של חברת תעופה בממוצע. זאבי מבוגר יותר וותיק יותר מהשמות שהזכרנו למעלה והוא מתמחה באיתור בניינים שלמים, ניהול משא ומתן עם בעלי הנכסים, ארגון חבילות מימון הנדרשות לביצוע השקעות וייצוג המשקיעים מול גרמניה.

לחברה יש צוות בתל אביב וגם צוות בברלין ועוד משרד אחד קטן שנמצא באוברהאוזן, בגרמניה. למרות שזאבי מדגיש שיש איזורים מעניינים רבים בגרמניה לצורך השקעה, עדיין עיקר העניין של ישראלים היא הבירה ברלין.

המשרד של זאבי מציע בברלין דירות להשקעה, דירות חדשות בבנייה וגם דירות מרוהטות להשכרה.

עיסקאות מוצעות לדוגמה: דירה בשכונת פנקו, קומה שניה עם שישה חדרים בשטח 185 מטר רבוע במחיר של 940 אלף אירו ודירת חמישה חדרים על שטח של 140 מטר רבוע מחיר של 620 אלף אירו.

ליצירת קשר: 073-7054299


קונטיקט / ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג הוא ישראלי שגר בלונג איילנד, ניו יורק. לפרנסתו הוא משמש כדירקטור בתחום מערכות המידע של שתי חברות גדולות. ללוסטיג עסקי נדל"ן מצליחים, בעיקר בתחום ההשקעה במולטי פמילי. אזורי ההשקעה שלו נמצאים בקונטיקט (כשעתיים וחצי נסיעה מהעיר ניו-יורק) שם נמצאת גם אוניברסיטת ייל כמו גם הרבה מאוד חברות ביטוח.

בין שאר עיסוקיו הוא גם מנהל של קבוצת פייסבוק בשם נדל"ן ולעניין – קבוצה פעילה מאוד שבה למעלה מ- 2500 חברים המתייעצים ביניהם בעיקר לגבי השקעות בתוך ארצות הברית. טקסטים מעמיקים של לוסטיג אודות נושאי נדל"ן בארה"ב מתפרסמים מעת לעת גם אצלנו במגזין.

בתור אמריקאי מדגיש ליאור שהוא נהנה מתנאי מימון אמריקאים בין היתר בזכות הקרדיט הגבוה שלו.

עסקה מוצעת לדוגמא: בניין מולטי פמילי עם שש יחידות דיור וגג בן 7 שנים, 5300 פוט רבוע בקירוב מציע הכנסה שנתית של 60 אלף דולר.

ליצירת קשר: 073-7054301


ברלין / טוביה ארם

עדיין בברלין, טוביה ארם הוא דמות מוכרת לישראלים רבים שחיים בברלין והוא מנהל משרד מקומי שפועל רק בברלין. להערכת טוביה עליות המחירים של ברלין בשיעור של 10% בשנה צפויות לעוד 6-7 שנים לפחות וכל עוד זה כך, השוק המקומי ימשיך להיחשב אטרקטיבי.

לדעתו התשואה הטובה ביותר בעיר צפויה מדירות שנמצאות באזורי שוליים, למשל בקרבה לאוניברסיטה או מפעל גדול. על פי ארם, השכונות המועדפות על ידי ישראלים לצורך רכישת נכסים הן קרויצברג, שנברג ופרידריכסהיין. אבל הוא ממליץ לחפש דירות דווקא באזור אדלרסהוף, פארק המדע, בהטכניון מזרח העיר וסימנסשטאט היכן שתיפתח האוניברסיטה של סימנס.

מלבד ברלין ממליץ ארם גם על ערים במזרח כמו דרזדן ולייפציג וכן ערים עם אוניברסיטאות גדולות כמו פרייבורג, גטינגן ואחרות.

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם