7 חברות ומשרדים שיעזרו לכם בנושא הגירה אפשרית לקנדה

קנדה היא יעד ותיק ומועדף עבור אזרחי מדינות שונות שרוצים לפתוח דף חדש בחיים. הפופולריות של קנדה הפכה את התהליך למורכב יותר עם השנים ולקביעת תנאי סף רבים (וגם יצירה של תוכניות הגירה רבות). הנה כמה עורכי דין ומשרדים שמבטיחים להקל עליכם לצלוח את המשימה

**

1. משרד עורך דין דותן כהן

משרד עו”ד דותן כהן ברמת גן הוא כתובת מוכרת מאוד וידועה למי שמתעניין בהגירה לקנדה. במשרד מציינים שמועמדים מיומנים שרוצים להפוך לתושבי קבע בקנדה ויש להם ניסיון באחד מאותם מקצועות מבוקשים בקנדה יכולים להגיש טופס ויזה  וכל זאת לאחר שהוערכו באמצעות שיטת הניקוד ייחודית לקנדה. בעלי הציונים הגבוהים ביותר יוכלו גם להגיש בקשה לתושבות קבע.

יש בקנדה ויזות סטארט-אפ ויזה לעצמאים, ויזה בחסות משפחה, תוכנית עבור עובדים מיומנים בקוויבק, תוכנית היזמות בקוויבק וגם תוכנית משקיעים ועצמאים, יש גם ויזות שאינן לצורך הגירה כמו למשל אישור עבודה או לימודים, ויזת מבקרים וכיוצא באלה.

במשרד דותן כהן מזכירים שישנם מאות מקצועות נדרשים. לגבי הניקוד, אומרים שם שזה מצטבר על פי רמת האנגלית, רמת ההשכלה, הניסיון התעסוקתי, הגיל, העבודה שמחכה לכם בקנדה וההתאמה הכללית שלכם לחיים במדינה זו. 

במשרד מציעים ייעוץ ראשוני חינם, שכן ישנם פרטים רבים מאוד הקשורים בהגירה למדינה זו וניתן להתוודע אליהם טוב יותר באמצעות הסתייעות באנשי המשרד. במשרד מספקים גם שירותי הגירה לארצות הברית, אוסטרליה ועבור תושבים זרים גם לישראל. באתר החברה תמצאו גם טופס התאמה להגירה ובו מגוון שאלות שיאפשרו סינון ראשוני של מועמדותכם. 

לאתר האינטרנט

2. עו”ד אתי אלמגור

המשרד הבא ברשימה שלנו שייך לאתי אלמגור והיא מתעסקת לא רק בהגירה לקנדה אלא גם במדינות אירופאיות כמו ספרד, פורטוגל, גרמניה, אוסטריה, ואיטליה. למי שמתעניין בקנדה מזכירים במשרד אלמגור כי הבסיס של התוכניות הקנדיות קשור להוכחה כי למבקש יש מקצוע נדרש, ניסיון תעסוקתי וידע באנגלית או בצרפתית.

יחד עם זאת יש גם תוכניות לפיהן מספיק להוכיח שנה ניסיון בעבודה עם ילדים, למשל בתוכנית ‘מטפלת’. 

באתר הבית של אלמגור לא מצאנו מידע מפורט במיוחד על המסלולים שהם מציעים או מאמרים מפורטים בנושא ההגירה לקנדה אבל תוכלו ליצור איתם קשר ולברר עד כמה הם יכולים לסייע גם במקרה שלכם.

לאתר יש גם גרסה בספרדית ובאנגלית.

לאתר האינטרנט

3. עו”ד דיוויד כהן

עורך דין דיוויד כהן הוא מומחה לענייני הגירה לקנדה במשרד עורכי הדין קמבל כהן. לדיוויד כהן ניסיון של יותר מ-25 שנה בייעוץ ללקוחות שרוצים להפוך לתושבי קבע בקנדה.

במשרד מציינים שחלו שינויים במדיניות ההגירה של קנדה לאורך השנים ומוסיפים כי הם יודעים להציע פתרונות שמותאמים kתהליך הגירה העכשווי בקנדה. לא רק ישראלים מקבלים שירות במשרד של דיוויד כהן שפונה לתושבים מכל העולם המעוניינים לעבור לקנדה.

באתר המשרד באנגלית פירוט משמעותי ואם אתם שולטים בשפה הזאת ללא ספק מדובר במקור לא אכזב למידע חיוני ועכשווי. קשה לחשוב על שאלה שנותרת ללא מענה במסגרת האתר באנגלית הכולל גם פורומים, פורטל קליינטים וסיוע משפטי במגוון תחומים. ללא ספק אתר שכדאי להשקיע בו את הזמן כדי לבחון לעומק את האפשרות של הגירה לקנדה.

במשרד מציעים חוות דעת חינם לקראת הגירה לקנדה ומאפשרים ליצור קשר עם באנגלית בלבד. אל תטעו לגבי השפה העברית המופיעה בקישור שצירפנו לכם, שכן זאת משמשת רק לצורך עמוד הנחיתה ואין מי שיענה על מבוקשכם בעברית, מעבר לטקסט הראשוני. 

לאתר האינטרנט

רילוקיישן לקנדה
טורונטו

4. GIC Canada

עוד אופציה לקדם את נושא ההגירה לקנדה היא להשתמש בשירותי משרד global immigration corp. המשרד הזה נמצא בתל אביב בבית קנדה, כמה לא מפתיע, ברחוב נירים 3. יש להם גם משרד בחיפה אצל עורך דין ונוטריון רומן כצמן.

השירותים שמציע המשרד כוללים ייעוץ בנושא הגירה ורילוקיישן לקנדה, הערכת הסיכויים שלכם להגירה למדינה זו, קבלת אזרחות, הכנת מסמכים להגירה וקבלת תושבות קבע. במשרד יעזרו לכם גם בהגשת בקשות למשרד ההגירה, הגשת אישור כניסה לקנדה, הוצאת ויזת תייר, עבודה וסטודנט וגם ייעוץ בנושא לימודים, רישום למכללות בקנדה ועוד.

במשרד מספרים שהם מאפשרים ללקוחותיהם להגיע לקנדה בצורה בטוחה ומהירה ככל האפשר וכי הם פועלים בשיתוף פעולה עם גורמים מוסמכים בקנדה כולל לעורכי-דין קנדים הנמצאים באונטריו, בריטיש קולומביה ו- קוויבק.

עוד מבטיחים בחברה להתאים את מסלולי הגירה באופן אישי לכל לקוח לפי הניסיון המקצועי וההשכלה ולקיים ליווי צמוד לאורך כל הדרך, גם בשלבי הקליטה הראשונים בקנדה כמו למשל פגישה בשדה התעופה, סיוע בפתיחת חשבון בנק, הכוונה למוסדות ממשלתיים ועירוניים וכיוצא באלה. אם חשובה לכם תודעת שירות גבוהה, ללא ספק זו אופציה מעניינת.

לאתר האינטרנט

5. סי אן אמיגריישן

עוד משרד שמציע הגירה לקנדה ואפשר לקרוא אותו גם ברוסית הוא סי אן אימיגריישן. לא בכדי המשרד פועל גם ברוסית שכן ישראלים רבים שעלו מרוסיה ממשיכים לקנדה. זהו נושא ידוע שדובר עליו גם בכתבות חדשותיות שונות.

על פי המשרד, חלק גדול מהישראלים שעברו לקנדה הם לקוחותיהם לשעבר. באתר שלהם נכתב: 

אנו עושים הרבה יותר מאשר עיבוד מסמכים. אנו מתפתחים ומעדכנים. מנטליות קנדית שונה ממנטליות ישראלית, ומה שנראה לנו ברור מאליו, מובן לקנדים באופן שונה לחלוטין. לכן כל מסמך חייב להיות מעוצב בהתאם לדרישות חוקי ההגירה הקנדיים.

במשרד מציינים את איכות החיים בקנדה, את האיתנות הכלכלית וגם מזכירים כי מידי שנה מוגשות 6 מיליון בקשות לקבלת מעמד של תושב קבע בקנדה מתוכן נענות עד 300,000 בחיוב, מה שמחייב מדיניות מיון קשוחה יחסית של המהגרים הפוטנציאלים על ידי הממשל. לאורך השנים הפכה מערכת הסינון מורכבת יותר וכל פרט יכול להכשיל או לקדם את הבקשה שלכם. גם כמות המסמכים שצריכים להגיש מדי שנה גדלה וכדי להימנע מטעויות, אומרים שם, עדיף להגיש את החומר עם האנשים המקצועיים ביותר.

באתר גם תמונות ועדויות של לקוחות מרוצים עם יתרון ברור לאוכלוסייה הרוסית.

לאתר האינטרנט

6. UCI

חברה נוספת שמפרטת על תוכניות ההגירה השונות לקנדה ובהן מצאנו אפילו תוכנית לנהגי משאיות, תוכנית הגירה למחוז מניטובה, תוכנית על בסיס עסקי לאנשי סטארט אפ ושאר תוכניות שמזכירות לנו שמסלולי ההגירה לקנדה רבים ומגוונים.

גם כאן יצרו עבורכם שאלון להערכת הסיכויים שלכם. באתר האינטרנט תוכלו גם לקרוא המלצות על המשרד וכן לקרוא על נושאים שונים שקשורים לחיים בקנדה, כמו נדל”ן, קהילות יהודיות, צבא, חינוך, עבודה בקנדה ונושאים נוספים

לאתר האינטרנט

7. עו”ד דביר הררי

אופציה נוספת להגירה לקנדה היא באמצעות עורך דין דביר הררי. עורך הדין הררי פועל מטורונטו, קנדה ומחזיק רישיון עריכת דין מקומי קנדי וגם ישראלי. הוא חבר פעיל בלשכת עורכי הדין בישראל ובקנדה. המשרד מציע פתרון של הכול תחת קורת גג אחת עבור מי שמעוניין בשירותי הגירה ומספק תשובות לכל הצרכים המשפטיים שנדרשים עבור מעבר לקנדה ולא רק בהשגת ויזה.

במשרד מבטיחים ליווי צמוד יד ביד שכולל את כל ההיבטים הקשורים בהגירה לפני המעבר, בזמן המעבר ואחריו. חוץ משירותי הגירה המשרד מספק גם שירותים בתחום המקרקעין בקנדה כמו איתור וייצוג רכישת נדל”ן בקנדה, השקעות נדל”ן מניב, דיווח ותשלום מס ועוד.

הם מתחייבים למענה תוך 24 שעות בשפה העברית.

לאתר האינטרנט

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם