לוח הטיולים העולמי של אתר זמן מקומי, הטיול שלכם סוף סוף בגוגל…

מה זה לוח טיולים עולמי?

לוח הטיולים העולמי של אתר זמן מקומי הוא מוצר ייחודי המאפשר לכל יזם תיירות או חברת טיולים מאורגנים להעלות את רשימת הטיולים והסיורים המתוכננים מטעמם, ללא עלות כלשהי, ולאפשר לגולשי האתר למצוא אותם בין שלל הטיולים הרשומים בלוח.

זהו הלוח היחידי בשפה העברית המציע טיולים וסיורים של חברות שונות ובעצם מאפשר לסנן את התוצאות לא רק לפי סוג הטיול, אופיו, היעד והמחיר אלא גם לפי שם החברה המארגנת ואפילו שם המדריך או המדריכה שאיתם הטיול מתוכנן לצאת.  לוח הטיולים העולמי מאפשר גם לחפש טיולים בתאריך מסוים, לערוך חיפוש כללי לפי מילת מפתח ובסופו של תהליך (שאורך רק מספר שניות, כמובן) לקבל את התוצאות בצורה של רשימה, לוח חודשי, או אפילו על גבי מפה גיאוגרפית.

אז מה החידוש, בעצם?

כאמור, בלוח הטיולים העולמי שלנו אופציית החיפוש משוכללת וגמישה מאוד. ניתן למשל לחפש את כל הטיולים היוצאים בחודש ספטמבר לויאטנם ושטווח המחירים שלהם נע בין 3000 ל- 7000 דולר. או לחילופין לחפש את כל הטיולים שמתאימים למשפחות, או אולי דווקא לחובבי ספורט והרפתקנים או לשומרי מסורת. אפשר לבחור טיולים בעלי אופי רגוע, טיולים שמתרכזים בחוויה העירונית, טיולי עומק, טיולים לימודיים, טרקים, סיורי אוכל וטעימות, טיולים שיוצאים עם המדריך ישראלי ישראלי וכן הלאה.

בשונה מלוחות טיולים של חברות המציעות טיולים מאורגנים או סיורים מקומיים רק מטעמן, בלוח הטיולים העולמי שלנו המבחר הוא רב יותר ובעיקר כזה המאפשר להשוות בין הצעה להצעה. אנחנו בכוונה מסתירים את שמות המארגנים בתוצאות החיפוש הראשוניות וחושפים אותן רק לאחר שבחרתם לקרוא מידע על טיול מסוים. הרעיון הוא לתת לאנשים לבחור לפי התוכן ולא לפי המראה, או המוניטין של החברה המארגנת. השיטה הזאת מאפשרת להיות פתוחים יותר להצעות מעניינות ובעיקר עוזרת לחברות קטנות – בינוניות לשפר מיקום מול הגדולות. 


לוח טיולים עולמי, זמן מקומי
לוח טיולים עולמי, זמן מקומי

כבר יש לי לוח טיולים באתר, למה עוד אחד?

שוק הטיולים המאורגנים בישראל תחרותי מאוד. ישנם עשרות חברות, ארגונים ומדריכים שמציעים מאות טיולים – חלקם לאותו היעד ממש. כמו בכל שוק תחרותי, כשהקטנים מתחרים ביניהם, היתרון הוא של החברות הגדולות. בתוצאות החיפוש בגוגל, בפועל, אותן שלוש או ארבע חברות גדולות זוכות לכבוש את המקומות הראשונים עבור מרבית היעדים. חברות תיירות רבות אחרות נדחקות על פי רוב לתחתית הדף ובדרך כלל הרבה מעבר לזה, אל דף התוצאות השני, השלישי, הרביעי, החמישי ואפילו השישי ומטה. למרות שהטיול של אותה חברת בוטיק איכותית עשוי להיות אטרקטיבי יותר מבחינת מסלול, מחיר או מדריך, רוב המטיילים הפוטנציאלים לא יזכו לגלות את העובדה הזאת ויסתפקו בפנייה אל החברה שהופיעה להם ראשונה או שנייה בתוצאות החיפוש.

לוח טיולים העולמי שלנו מאפשר גם לחברות קטנות ובינוניות לשפר מיקומים בגוגל ובעצם להכפיל את מופעי לוח הטיולים שלהן תוך הגדלת הסיכויים לתפוס מקום גבוה יותר על חשבון חברות שאינן מופיעות בו. שיפור של מקום אחד בתוצאות החיפוש בגוגל יכול להניב זרם חדש וטרי של לקוחות פוטנציאליים. 

יתרון השוני

אם הבחנתם בכך שאתרי חברות הטיולים הישראליות מזכירים מאוד זה את זה, זה לא במקרה. יועצי ה- seo ואנשי הטכנולוגיה שעומדים מאחורי אתר של חברה אחת מייעצים ובונים גם את האתר של החברה המתחרה (ואם לא, אז מושפעים מהחברים שלהם שבונים את האתר המתחרה). התוצאה היא הרבה מאוד אתרים דומים מדי. תוכלו בהקשר הזה להתרשם מחלונית הצ'ט הזהה שהפכה לתוספת קבועה בכל אלה.

זמן מקומי הינו אתר הפועל מג'ורג'יה, ארצות הברית ובהתאם למרחק ולשוני התרבותי, גם הטכנולוגיות והאסטרטגיות שלנו שונות מאלה שמוכרות בישראל. גישה חדשה, פירושה תוצאות שעשויות להפתיע. גוגל, לפחות עד כמה שאנחנו מבינים, אוהב את המקוריים יותר. 


הוספת טיול
הוספת טיול. פשוט וקל

כמה זה עולה?

לוח הטיולים העולמי של אתר זמן מקומי מוצע בחינם וללא כל עלות. התשלום היחידי הוא עבור מוצרים משלימים כגון הוספת טופס איסוף פרטים מלקוחות וקידומים מסוגים שונים. שירותים אלה אופציונליים וגם בלעדיהם תוכלו להגדיל את קהל הלקוחות שלכם.

איך מצטרפים?

כל חברת טיולים, מדריך עצמאי או יזם תיירות מוזמנים להעלות את רשימת הטיולים שלהם ללוח הטיולים העולמי של אתר זמן מקומי.

מה צריך לעשות? מתפריט האתר יש לבחור "לוח טיולים עולמי" ורק אחר כך להירשם או להתחבר לאתר על ידי הקלקה על "התחברות או הרשמה" שמופיע בפינה העליונה של המסך שלכם. בהמשך תתבקשו לאשר את הרישום דרך הודעת האימייל שאנחנו שולחים אליכם, ואז תוכלו להקליק על " + הוספת טיול" (או פשוט כאן, על הקישור). עוד רגע הטיול הראשון שלכם יעלה לאתר שלנו…

תתבקשו לתת את כותרת הטיול שלכם, מעט תוכן עליו (אפשר גם הרבה, אין הגבלת מילים), לציין את התאריך המיועד לטיול או את התאריכים החוזרים במידה וישנם כמה מועדים לטיול זה, להוסיף תמונה, לציין את פרטי המקום שבו נערך הטיול או את נקודת המפגש במקרה שמדובר בסיור מקומי, להוסיף את שם החברה שלכם ופרטי הקשר שלה, קישור לאתר שלכם ואת המחיר הנדרש עבור טיול. אחר כך תוכלו להקליק על כפתור הגשת הטיול לפירסום ו… זהו. אנחנו כבר נעשה את השאר.

הקישור + הוספת טיול יוכל לשמש אתכם מעתה גם לצורך עריכה, עדכון או מחיקה של טיולים וסיורים שהגשתם למערכת. מצד שמאל של הדף תוכלו לראות את הכפתור "צפייה בטיולים שהגשת". הקלקה עליו תעביר אתכם ללוח הטיולים שהגשתם ולאפשרויות העריכה השונות.

**

לא הסברנו טוב מספיק? צריכים עוד מידע כדי להחליט? פנו אלינו בכל שאלה בנוגע ללוח הטיולים העולמי ונסביר לכם בשמחה על היתרונות והמשמעות האפשרית לטובת העסק שלכן.

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם