page contents

ביקורת מקומית: חברת פספורטוגו

פספורטוגו

חברת פספורטוגו נמצאת בגבעתיים והיא מפעילה סניפים הפתוחים לקהל גם בראשון לציון, ירושלים, אשקלון, חיפה ופתח תקווה.

החברה מפעילה שירות מוקד טלפוני שפעיל שישה ימים בשבוע, בין 9 בבוקר לשמונה בערב. שעות הפעילות חופפות ולא במקרה לאלה שמוצעות על ידי חברות מתחרות כמו פורטוגליס.

בדומה לפורטוגליס, גם פספורטוגו מציעה באתר שאלון שבו אפשר לגלות האם אתם זכאים לדרכון פורטוגלי, אלא שבעצם זוהי דרך להעביר את הפרטים לחברה על מנת שנציג מטעמה יוכל ליצור איתכם קשר ולוודא שאכן אתם עומדים בכל הקריטריונים. עדיין מדובר בתהליך ראשוני כמובן שכן הזמן שאורך מרגע הגשת הבקשה ועד אישור הדרכון הוא כשנתיים.

בשונה מחברת פורטוגליס המתחרה העיקרית שמתמקדת רק בערוץ הפורטוגלי, פספורטוגו מאפשרים הוצאת דרכון ובירור זכאות בכל הערוצים הפופולריים לדרכון זר עבור ישראלים. שני ערוצים חדשים יחסית הם הפורטוגלי והספרדי המיועדים ליהודים בעלי רקע משפחתי של מגורשי ספרד והשניים הנוספים לישראלים עם שורשים בפולין ורומניה. אם תרצו יש כאן צדק פואטי שכן גם אשכנזים וגם ספרדים בישראל יכולים לקבל אזרחות אירופאית.

באתר של פספורטוגו כל המידע הדרוש למתעניינים בדרכון הפורטוגלי בעיקר ובאופן מקיף למדי. יש גם מדריך להורדה שנותן פירוט של שלבי התהליך ואפשר גם להגיע לאינדקס שמות משפחה הרלוונטים לצורך זכאות לדרכון הפורטוגלי.

עוד תוכלו למצוא באתר רשימת מסמכים דרושים להגשה, מידע על אזרחות פורטוגלית לילדים כמו גם מידע לגבי הוכחת הקשר המשפחתי הנחוצה במקרה של הדרכון הפורטוגלי. גם בתחום התוכן, נושא הדרכון הפורטוגלי הוא הפעיל ביותר בחברת פספורטוגו וזה כנראה קשור גם לפוטנציאל העסקי הרב יותר. 

חברה גדולה ופעילה

על פי פספורטוגו יש להם 150 עובדים ביניהם עורכי דין ונוטריונים, מומחי גניאולוגיה, אנשי שירות ועוד וכל זה בשבעה סניפים בארץ ובעולם, כמו גם קשרים עם הקהילות היהודיות ונציגויות בספרד, פורטוגל, רומניה וגם בפולין.

בחברה מבקשים להתגאות במה שהם מכנים אחוזי הצלחה גבוהים ומזכירים שבין היתרונות של דרכון אירופאי אפשר למנות לימודים מסובסדים, עבודה חוקית, מגורים באירופה, הזדמנויות השקעה, ויזה לארצות הברית ולאוסטרליה, נדידה חופשית בעולם והעובדה שהדרכון עובר בצאצאות גם לדורות הבאים.

באתר תוכלו למצוא מספר קטעי וידאו, יש גם ערוץ פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ויוטיוב בהם תוכלו לקבל מידע נוסף על חברה זו, קודם שתחליטו אם היא המתאימה ביותר עבורכם לצורך הגשת בקשה לדרכון פורטוגלי.

בחירת החברה הנכונה חשובה שכן ישנן לא מעט בקשות שלא מולאו כראוי ועשויות להסתיים באכזבה ודחייה על ידי הממשלה בפורטוגל. מבחינה זאת כדאי להיעזר באנשים המקצועיים ביותר ופספורטוגו עושה רושם של חברה רצינית המקדישה את מירב המאמצים לצורך השגת המטרה של לקוחותיה.

לפספורטוגו מחלקת יחסי ציבור שדוחפת כתבות לעיתונים ולמדיה, ביניהן כתבות שהתפרסמו באתר ynet, ברדיו ללא הפסקה, באתר מעריב אונליין, קפה דה מרקר וגם הפנייה לכתבה אצלנו באתר על חברות שמסייעות להשיג דרכון פורטוגלי (המדריך המלא שלנו).

פספורטוגו פרסומת
פספורטוגו פרסומת

בסך הכל מגלה החברה נוכחותה יפה מאוד במדיה.

מבחינת חיפושי גוגל, למעלה מאלף אנשים מחפשים את פספורטוגו מדי חודש ומתעניינים בעיקר בחוות דעת על החברה, בביקורות ובכתובות של הסניפים העיקריים, בגבעתיים, ראשון לציון, חיפה, אשקלון וירושלים.

לפנייה לחברה