מקומות אחרונים לטיולי עונת הדובדבן של איילה גיאוגרפית ליפן

0

חברת איילה גיאוגרפית מודיעה כי עדיין נותרו מקומות למספר טיולים מאורגנים ליפן, כולם בשיא עונת פריחת הדובדבן. בעוד בדרום יפן אפשר לראות את הפריחה כבר בינואר ובקצה הצפוני רק במאי, הרי שבאיזורים המרכזיים בהם טוקיו, קיוטו ואוסקה הפריחה מגיעה על פי רוב בחודש אפריל.

הטיולים של איילה גיאוגרפית שעדיין לא התמלאו ופתוחים לנרשמים חדשים הם טיול מאורגן ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים בליווי אורי גלובוס. טיול זה יוצא וחוזר בטיסות אייר פראנס ומי שיצטרף אליו יספיק לחזור יום אחד לפני הבחירות בישראל ולהצביע.

טיול נוסף שעדיין פתוח נקרא טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיקה של יפן 17 יום. מוטי אפשטיין הוא המדריך של הטיול הזה שיוצא בתאריך 26 למרץ עם טיסות של חברת קטאי פסיפיק.

עוד טיול שעדיין תוכלו להצטרף אליו נקרא יפן – טיול בדגש טבע, כפרים והאי שיקוקו. הטיול בהדרכת סתיו קמינסקי צפוי לצאת באחד במאי ולשלב בין האתרים המפורסמים של טוקיו, קיוטו והירושימה להליכות בטבע, ביקור במקדש השינטו המרכזי ומסלול עולי הרגל בקומנו, בין היתר צפוי שייט במעבורת בים הפנימי אל האי שיקוקו וביקור בעמק נחבא. הטיול מתרחק ממסלולי התיירים הרגילים, ומגיע, על פי איילה גיאוגרפית, לפנינות נוף ייחודיות וכפרים מסורתיים שהקדמה לא נגעה בהם.

לקבלת פרטים והצטרפות ניתן להיכנס לקישורי הטיולים המסוימים שמעניינים אתכם ולהירשם שם.

טיול מאורגן ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים

מתי: מרץ 23 @ – אפריל 6 @

יפן למטיילים

אייר פרנס . חוזרים לפני הבחירות נותר מקום אחד בלבד זהו טיול מאורגן ליפן שהוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: […]

הירשמו לניוזלטר של זמן מקומי
הירשמו לניוזלטר של זמן מקומי
קבלו כתבות מובילות ישירות למייל
ניתן להפסיק את המנוי בכל זמן

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם