מקומות אחרונים לטיולי העונה של איילה גיאוגרפית

חברת איילה גיאוגרפית מודיעה כי עדיין נותרו מקומות למספר טיולים מאורגנים שצפויים לצאת בקיץ ובסתיו הקרובים.

הטיולים של איילה גיאוגרפית שעדיין לא התמלאו ופתוחים לנרשמים חדשים הם טיול ג'יפים בנהיגה עצמית לנמיביה בלודג'ים עם אופציה להמשך במפלי ויקטוריה, 15/18 יום. הטיול יוצא ביולי עם ערן חקלאי ובאוקטובר עם דדי בן דוד. על פי איילה גיאוגרפית זהו "מסע אל אחד האתרים הגיאוגרפים המיוחדים ביותר על פני כדור הארץ. ארץ של ניגודים בלתי אפשריים, של מדבר ושמורות טבע הרים נישאים וסוואנות רחבות ידיים. מהדיונות הגבוהות בעולם דרך קניוני המדבר ואל חופי האוקיאנוס אפופי המסתורין…"

טיול נוסף שעדיין פתוח ובמספר מועדים הוא הטיול עם בוקי נאה לסיצילה בעקבות המאפיה. המסלול כולל את חופי הים של צ'יפאלו, מונדלאו וג'רדיני נאקסוס, הר האטנה ו… הוילה של דון טומסינו שמככבת בשלושת סרטי הסנדק כמו גם הגשר בפלרמו. המשתתפים יוכלו לחוות במהלך טיול זה שיחזור של חתונת מייקל ואפולוניה קורליאונה וביקור בכפר שבו צילמו את הסרט סינמה פרדיסו.

התאריכים האפשריים הם 28/5/19- (899 €) 2 מקומות אחרונים. וכן 25/6/19 ועוד שני תאריכים באוגוסט ובספטמבר.

טיול מעניין אחר של איילה גיאוגרפית מיועד לקווקז הרוסי בין הרפובליקות של צ'רקסיה, קברדינו בלקריה ואוסטיה. על פי החברה "זהו מסע בצידו הצפוני של הרכס השונה לחלוטין מהצד הגיאורגי. המסע משלב נופים מרהיבים של פסגות הרים מושלגים בהם עלייה לקרחוניו של הגבוה בהרי אירופה – האלברוז. מולנו מכל עבר יתנוססו קרחוני עד. ניסע בדרכים עתיקות אל מול הרכס האדיר, בין כרי אחו אלפיני ירוק רענן ופורח, נהרות סוערים, אגמים, מעינות רחצה גיאותרמיים, ערים עתיקות, כפרי מצודות, אנשים מרתקים, שווקים צבעוניים ותוססים. נהנה מהאירוח של אנשי ההרים ותושבי העמקים."

לקבלת פרטים והצטרפות לטיולי איילה גיאוגרפית

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם