7 חברות שמציעות טיול מאורגן ליער השחור (ומי מהן הכי מתאימה לכם…)

בין כפרים ציוריים, אגדות ושעוני קוקייה, היער השחור הוא אטרקציה למטיילים עצמאיים אבל מושך במיוחד משפחות עם ילדים. הנה מספר חברות ישראליות שיקחו אתכם כל הדרך לשם וההצעות שלהן לטיול רגוע ומהנה בחבל בארץ המופלא הזה

**

1. איילה גיאוגרפית

חברת איילה גיאוגרפית מציעה טיול מאורגן ליער השחור ונגיעות של צרפת – טיול באורך שמונה ימים. טיול נוסף שכולל את גרמניה שוויץ וצרפת באותו אורך וגם טיול מעט ארוך יותר של עשרה ימים לאורך הריין ממרומי האלפים, אלזס והיער השחור. עוד טיול של איילה גיאוגרפית הוא היער השחור וחבל אלזס – טיול שמתרכז בתרבות ואומנות. הטיול למשפחות למשל כולל ביקור בלגולנד, פארק אירופה, הרכבת האלפינית, מקום שנקרא גוטאך, שייט במפלי הריין, ביקור בהר הקופים, הרכבל הארוך בגרמניה, בפארק המים פרדייז ומוזיאון הטכנולוגיה שפייר. גם מוזיאון מרצדס בפנים. הטיול מיועד למשפחות עם ילדים ומומלץ בעונות האביב, הקיץ והסתיו. הטיול ליער השחור ולחבל אלזס שמתרכז בתרבות ואומנות יאפשר לכם לעומת זאת לגלות מנזרים, מצודות, כפרים עם סימטאות וליהנות מטעימות יין ריזלינג או גווירץ בלי לדאוג כל הזמן אם הילדים נהנים…

שורה תחתונה: למי שמחפש יעדי ביקור ייחודיים שאין לחברות אחרות

לפרטים על טיולי איילה גיאוגרפית

2. אשת טורס

חברת אשת טורס מציעה טיולים ליער השחור ועמק הריין. ההצעות של אשת טורס בטווח המחירים שבין 1000 ל-1500 דולר למשתתף הינה עבור טיול באורך שבעה או שמונה ימים כשקיימים שלושה סוגי טיולים עיקריים: שוויץ והיער השחור, היער השחור ועמק הריין ואותו טיול ליער השחור ועמק הריין אבל למטיילים שומרי מסורת. המחיר של הטיול באשת טורס כולל טיסות שכר מתל אביב לבאזל הלוך ושוב, אוטובוס תיירים, מדריך ישראלי, לינה וארוחת בוקר. גם הכניסה לאתרים השונים ואפילו טיפים לנותני השירותים כמו הנהג כלולים במחיר. הטיפ שאינו כלול במחיר הוא זה שמיועד למדריך הישראלי שלכם. הטיול ליער השחור ועמק הריין יוצא בין פעמיים לארבע פעמים בחודש ובדרך כלל הסטטוס הוא של טיול מובטח.

שורה תחתונה: למי שמעדיף טיולים שמתמלאים מהר ועם תאריכי יציאה מובטחים

לדף הטיול באתר החברה

וכמה יעלה לכם לילה ביער השחור, אם תזמינו לבד?

3. אופיר טורס

באופיר טורס מציעים לכם במחיר של החל מ-1500 דולר למשתתף מגוון טיולים ליער השחור. כך למשל טיול מאורגן ליער הקוקיות – היער השחור וחבל אלזס שמיועד למשפחות בלבד. העיר פרייבורג מהווה מרכז יציאה בטיול של אופיר טורס שנוחת בציריך. באופיר טורס מזכירים שנופש ביער השחור הוא לא נופש עירוני ולכן חוויית הבילויים מוגבלת בסך הכל. אמנם בפרייבורג ובבאדן באדן אפשר למצוא מסעדות ובתי קפה ואפילו קזינו יש בבאדן-באדן אבל מומלץ להתרכז בחוויה הכפרית וליהנות מהזמן בטבע. אם בכל זאת אתם מחפשים גם את השופינג בטיול שלכם, תוכלו אולי להסתפק בפסלוני עץ, כלי זכוכית, שעוני קוקייה וגם יין מקומי שיופיעו שוב ושוב לאורך המסלול.

שורה תחתונה: מחלקת שירות לקוחות חזקה ומגוון טיולים

לדף הטיול באתר החברה

4. נווה אקדמיה

נווה אקדמיה מציעה גם היא טיול ליער השחור וצרפתט, יול שאורכו שבעה ימים. הטיול של החברה יוצאים ממלון ארבעה כוכבים הממוקם באזור באדן באדן לסיורים במיטב נופי גרמניה וצרפת. בין היתר מובטח למטיילים שייט על הריין, ביקור בעמק הקסום של נהר המוזל, סיורים בצרפת בחבל אלזס כולל ביקורים בשטרסבורג, נסיעה בדרך היין של אלזס, סיורים באזור היער השחור כולל מפלי טריברג ואגם טיטי, סיור בעיר שטוטגרט, במוזיאון מרצדס ועוד. זהו טיול כוכב שממנו יוצאים לכל הכיוונים. למטיילים מובטח חצי פנסיון ללא סיורי בחירה ומחיר של הכול כלול. גודל הקבוצות בן 18 ל 36 מטיילים לכל היותר. בנווה אקדמיה מדגישים שבחודשים יוני עד אוקטובר הטיול מתאים גם לציבור הדתי ולשומרי המסורת.

שורה תחתונה: מספר מובטח של לא יותר מ-36 מטיילים למי שהנושא חשוב לו

לדף הטיול באתר החברה

5. קשרי תעופה

קשרי תעופה מציעים טיולים ליער השחור במגוון אפשרויות ומחירים עם הנחות למזמינים באתר. בין היתר מצאנו טיול במחיר של 1300 דולר בלבד שכולל טיסות של ארקיע וביקור בשטרסבורג, מפלי טריברג, שטוטגרט, היידלברג, באדן באדן, הדרך הרומנטית מרוטנבורג לוירצבורג, אגם טיטיזה, אגם קונסטנץ, פרייבורג, קולמר, מפלי הריין, שטיין אם ריין וחזרה לתל אביב משטרסבורג, שבעה לילות בסך הכל. בטיול הזה שנקרא היער השחור הדרך הרומנטית שוויץ וצרפת תוכלו לצאת  בקיץ. לקווי תעופה טיול נוסף באותו אורך שמתרכז ביער השחור עם גיחות לשוויץ ולצרפת ודגש על פעילויות לילדים. בטיול משולבים גם פארק החבלים, פארק אירופה, גן חיות, מוזיאון מרצדס ועוד אטרקציות שעובדות טוב על ילדים. לקווי תעופה גם טיול ליער השחור אלזס ושוויץ שמיועד לשומרי מסורת. גם כאן מצאנו את הטיול עם טיסה של ארקיע, טיסה ישירה באורך של ארבע שעות ו-40 דקות לכיוון הלוך וארבע שעות ו-10 דקות בחזרה.

שורה תחתונה: אם אתם זוג + 2 ילדים או זוג + 3 ילדים יש להם הצעות מותאמות בשבילכם

לדף הטיול באתר החברה

6. נתור

חברת נתור מציעה מגוון טיולים ליער השחור. אחד הטיולים שבדקנו נקרא שוויץ כולל אלזס והיער השחור מה שאומר שהמרכז אינו דווקא ביער השחור אלא בשוויצריה. גם כאן תוכלו ליהנות מפארק אירופה, יום ביקור בעיר פרייברג הפופולרית, ממפלי הריין ומדרך היין בקולמר בצרפת. הטיול של נתור באורך שבעה לילות ובמחיר החל מ 1400 דולר למשתתף. המחיר של נתור כולל טיסות בינלאומיות, בתי מלון מדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה וארוחת בוקר בסגנון מזנון חופשי, כלומר בופה. בנתור מעמידים אוטובוס ממוזג לרשות המטיילים וגם כאן המחיר אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה (בגובה של ארבעה אירו לכל נוסע לכל יום). כמו בכל יתר החברות יתכנו שינויים בסדר הביקורים. עוד מזכירים שם כי בפארק החבלים השימוש במסלולים מותר לילדים מגובה של מטר ועשרה סנטימטרים בלבד וכי משפחות עם שלושה או ארבעה נפשות שרוצות חדר אחד יקבלו חדר זוגי שאליו תוכנס מיטה או מיטות נוספות. בתקופות ירידים, כנסים ותערוכות, תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות.

שורה תחתונה: חברה ותיקה ומנוסה ומחיר אטרקטיבי בסך הכול

לדף הטיול באתר החברה

7. רימון טיולים

חברת רימון טיולים מציעה טיול ליער הקוקיות, היער השחור, שמיועד גם הוא בעיקר למשפחות.  הטיול של רימון אורך שבעה ימים וכולל בין האטרקציות הצפויות גם מגלשה אלפינית ביער השחור, את פארק המים אירופה, פרייבורג, מפלי טריברג, טובינגן, שטוטגרט, מפלי הריין, שטיין אם ריין ואתרים נוספים. גם כאן מזכירים שבתקופת תערוכות, ירידים ואירועים מיוחדים תיתכן לינה מחוץ לעיר או בעיר סמוכה תוך שמירה על תוכנית הטיול הכלולה במחיר. בחברה מזמינים את המטיילים למפגש היכרות עם מלווה הקבוצה כשבוע לפני היציאה לטיול. שלושה בתי מלון כלולים במסלול הטיול של רימון טורס (לפחות בטיולים שאנחנו בדקנו) אחד בקרלסרוהה שם יבלו משתתפים ארבעה לילות ושניים בשטוטגרט שם ישהו המטיילים לילה בכל  מלון. לטיולים שיוצאים בחג הפסח מובטחת ארוחת ליל הסדר.

שורה תחתונה: למי שרוצה לפגוש את מלווה הקבוצה מקרוב לפני היציאה

לדף הטיול באתר החברה

טיסות מתל אביב למינכן, כל השנה

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם