לונלי פלג ממליץ לכם לבוא לשירגאו בפיליפינים, גם אם אתם לא גולשים

המסע של פלג כהן בפיליפינים נמשך. הנה ה-Vlog שפירסם בעקבות הביקור בשירגאו וגם כמה ציטוטים מתוכו:

“שירגאו היא אחת מנקודות הגלישה הכי טובות בעולם. בשנים האחרונות הפך האיזור להיות אחת מנקודות התיירות החמות של דרום מזרח אסיה… אל תדאגו גם אם אתם לא גולשים, אני מבטיח לכם שיש מלא מה לעשות כאן… הגענו לשירגאו לפני יומיים, לא הפסיק לרדת מבול בקטע פסיכי… קם בבוקר מלא גשם אבל יש גם שמש ונראה שגם ביומיים הקרובים יהיה לנו מזל ותהיה שמש.

“עכשיו (פברואר מרץ) זאת העונה של המונסונים וזאת גם העונה של הגלים הטובים למי שגולש מקצועי. ביולי אוגוסט וספטמבר יש יותר שמש. בספטמבר, יש פה תחרות גלישה ממש גדולה של קוויקסילבר… שכרנו אופנוע, יש מלא דברים מדהימים לעשות באי הקטן הזה. זאת הדרך הכי קלה להתנייד. עלה לנו 350 פזו שזה משהו כמו שישה או שבעה דולר, פחות או יותר. מן הסתם אני תמיד רוכב עם קסדה ואני רואה פה מלא אנשים שרוכבים בלי. זה סופר מסוכן… יש פה מלא אנשים שלוקחים טוסטוס ולא יודעים לנהוג ופתאום יורד מבול…

“בואו נלך לארוחת בוקר… זה  אחלה מקום להתחיל איתו בבוקר. יש להם קפה מצוין smoothie bowl כאלה, פירות וגרנולה… 5 דקות הליכה על הגשר מובילות לקלאוד ניין שזה בעצם נקודת הגלישה הכי מפורסמת בפיליפינים… אפשר לראות את הגאות והשפל פה, ממש intense.”

“הגענו לפרדייז ספורט… חבר’ה יותר מתחילים גולשים פה.  כדי להיכנס צריך ללכת קצת בג׳ונגל. ראינו מלא ילדים הולכים עם גלשנים… בנים ובנות באים לפה לגלוש. בטוח יהיה מגניב לראות אותם. המחיר כדי לשכור הוא 350 ליום או 500 עם שיעור.

“לפני שנתיים ניסיתי לגלוש פעם ראשונה, אחר כך שוב ברפובליקה הדומיניקנית עכשיו פעם שלישית פה בפיליפינים, בוא נראה איך זה הולך…

המראה מהים הוא של מיליון עצי קוקוס, הרים ירוקים ברקע שמיים כחולים… איזה מדהים.

“אני חייב לציין ששירגאו ממש מזכירה לי את טולום במקסיקו… אנשים במסעדות כל ערב, בארים, מסיבות… ממש מגניב כאן. אני סופר שמח שהגענו לפה.”

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם