זמן מקומי
מגזין מקוון לתיירות בארץ ובחו״ל

6 שווקים ברומא שאתם מוכרחים להכיר

מאת צוות רומא אחרת

שוק הפשפשים של פורטה פורטזה

שוק הפשפשים המפורסם ביותר אשר פתוח בימי ראשון בלבד. השוק מציע סחורות שונות ותוכלו למצוא אינסוף פריטים: ביגוד, תיקים, נעליים, מכשירי חשמל וכלי בית, בגדים, דיסקים, נעליים, כלי בית, תיקים ועוד…

כתובת: Porta Portese – Via di Porta Portese – 00153 Roma
שעות – ימי ראשון מהבוקר עד השעה אחת בצהריים

שוק קאמפו דה פיורי- Piazza Campo Dè Fiori

שוק מרכזי בעיר הפתוח בימים שני-שבת עד השעה 14:00 בצהריים. בשוק זה אפשר למצוא גם כלי בית ואביזרים שונים, אך השוק הינו בעיקר שוק אוכל: פירות, ירקות, גבינות, פסטה ועוד מוצרים מיוחדים. שוק צבעוני וססגוני, שמהווה תחנה מומלצת לסיור בוקר במרכז העיר. גם הכיכר עצמה מקסימה ושווה ביקור.

כתובת קאמפו די פיורי

איטאלי- Eataly Roma

פתוח בכל יום בין 10:00-24:00

קניון האוכל הגדול של רומא. איטאלי הוא מתחם שנבנה בשנים האחרונות בהשראתו של המקביל שלו בניו יורק. מדובר בקניון אוכל כולל מסעדות, בארים וחנויות גורמה- כולן מתרכזות בגסטרונומיה איטלקית ומציעות את כל השפע שארץ המגף יכולה להציע, מכל המחוזות והאיזורים שלה. חוויה שאסור להפסיד לחובבי הגסטרונומיה.

אתר אינטרנט

Piazzale 12 Ottobre 1492, Roma

eataly
eataly

השוק האורגני- Via Di San Teodoro 74

השוק הנפלא הזה פתוח רק בימי שבת בבוקר, באיזור מרכזי בעיר, ליד הרחבה הגדולה של צ'ירקו מאסימו- Circo Massimo. מדובר במקבץ מרשים של בסטיונרים המגיעים מכפרים שמסביב לרומא. תוכלו למצוא מגוון גסטרונומי של פירות, ירקות, גבינות, לחמים, נקניקים, ריבות, פסטה ויין. המחירים בדרך כלל צנועים ואפשר לעצור במקום גם לארוחת צהריים עם אוכל טרי ומבושל במקום עצמו.

Mercato di Campagna Amica del Circo Massimo – Roma Farmer's Market
Via di San Teodoro, 74, 00186 Roma

שוק הוינטאג' של רובע מונטי

פתוח בימי ראשון (הראשון והשלישי של כל חודש) וביום השבת האחרון של כל חודששוק מרענן המציע מגוון פריטי . הלבשה ושאר אביזרים, כובעים, תיקים, צמידים ועוד. פריטים מקוריים של מעצבים איטלקיים מכל הגילאים והסגנונות.

Mercato Monti – Market
Via Leonina, 46, Roma RM

שוק ויטוריו עמנואלה- Via Principe Amedeo

פתוח בימים שני-שבת בבוקר

שוק אוכל מקורה שמערבב בין תרבות הגסטרונומיה האיטלקית והאסיאתית. תוכלו למצוא גבינות פרמג'יאנו ופקורינו ונקניקים איטלקיים טיפוסיים, לצד תבלינים טיפוסיים לאוכל האסיאתי. כמו כן, השוק כולל אולם שלם לממכר דגים, וקצביות שונות.

כתובת

פורסם לראשונה בבלוג של רומא אחרת – סיורים בעברית בעיר

להרשמה לסיורים

**

השאר תגובה