חוות דעת של מטיילים על Roam and View סיורים ברומא עם יפעת קלאורה

יפעת קלאורה

"השתתפנו בסיור בוותיקן בהדרכתה של יפעת. מעבר למקום, למוזיאונים, להיסטוריה ולתפארת התפעלנו מהידע שהועבר בחן והומור, בסבלנות ובעומק. תודה על סיור מאלף."

זוהר ח. (ינואר 2019)

"נהנינו משני סיורים מודרכים ברומא על ידי אנשי מקצוע מובילים ויפעת היתה אחד מהם. כל הכבוד! הידע המובהק של היצירות ההיסטוריות והאמנותיות של הוותיקן הועבר לקבוצת דוברי העברית הקטנה שלנו באופן תמציתי ומעניין. נשמח להמליץ על יפעת לאחרים המעוניינים ליהנות מאוצרותיה של רומא."

הרולד ג. (תורגם מאנגלית)

"אלופה אמיתית!!!! אין אנשים מדהימים כאלו! לא רצינו שהסיור יסתיים. מלאה בחיוכים, בידע, בשפע של רצון לעזור, ללתת מידע שגם לא קשור לסיור, אין שאלה שהיא לא עונה בחיוך ובמידע מפורט ומלא תענוג אמיתי. שווה כול אגורה."

כנרת נ.

יפעת הדריכה אותנו היום בותיקן, סיור מרתק! יפעת מקסימה, נעימה, מצליחה להתאים את עצמה לכל הקבוצה. מעשירה את הסיור בהרבה ידע היסטורי, ארכיטקטוני ואומנותי. התלהבותה ואהבתה לתחום ניכר וסוחף את המשתתפים. יפעת עם הרבה נכונות לעזור ולייעץ. תודה יפעת על סיור מקסים, נתראה בפעם הבאה ברומא ."

זוהר פ.

"יפעת היא אישה נחמדה וחמה. היא מאוד מקצועית ומראה הרבה ידע. אבל אלה הפעמים שבהם תה תמצא את עצמך צוחק איתה ביחד שעושים החוויה כולה מיוחדת. מומלץ מאוד!"

יפעת קלאורה
יפעת קלאורה

תומר ג.

"יפעת הדריכה אותנו בסיור קולינרי ברומא. חוץ מהעובדה שהיא מקסימה, נעימה ויודעת המון, היא פשוט מלאה ברצון טוב ונכונות לעזור. קיבלנו טיפים מעולים להמשך החופשה ברומא והיכרנו בזכותה מקומות שלא היינו זוכים להכיר אחרת. מומלצת גם למי שכבר היה ומכיר את רומא. תודה יפעת!"

יעל כ. (דצמבר 2018)

"קבענו הדרכה אחת עם יפעת והיה כל כך מצוין שביקשנו לתאם הדרכה נוספת ולמזלנו התפנה לנו מקום. יפעת עשירה בידע נרחב, נעימה וסבלנית לכל השאלות. בנוסף קיבלנו המלצות מעולות להמשך הטיול."

יעל מ. 

"יפעת מקסימה ורגישה עם חוכמה ניסיון והבנה שצברה במגורים ברומא.. מכירה כל פינה בעיר והיה לנו ממש מרתק וכיף לסייר איתה. למול הסיורים היו גם הסברים מרתקים על התקופות ההיסטוריות והנהוג היום. מה שהבנתי בסיור שחשוב לטעום מהכול… הרחבת האופקים, הטיולים כמו גם החלק הקולינרי חשוב לשהות ברומא, אוהבת אות, רומא וניפגש …"

דניאלה ב. 

"קיבלנו המלצה חמה לטיול טעימות עם יפעת שהצליחה לעורר אצלנו את בלוטות הטעם בהנאה צרופה. סיבוב בפינות ובסמטאות עלומות והיכרות עם מטעמים והסיפור שנלווה אליהם. תענוג לטייל איתך ואת עושה זאת בחן, בנועם ובמקצועיות."

אורה ס. 

"יצאנו השבוע לסיור קולינרי עם יפעת. היה סיור מרתק, גילינו מקומות וטעמים מיוחדים שלא היינו זוכים להכיר בלי יפעת. כמה כיף להפסיק לכמה שעות לאכול "על הדרך", ליהנות באמת מכל ביס ולהכיר את רומא דרך המאכלים המקומיים. למדנו המון ונהנינו מכל רגע. יפעת נעימה מאוד ומלאת ידע על העיר ועל תחום הקולינריה. תודה לך יפעת על סיור מדהים!"

טל א. 

הירשמו לסיור עם יפעת קלאורה ברומא

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם