‘לפנסיון לכלבים בזיכרון יעקב יש יתרון על תל אביב, למשל, המרחב גדול יותר…’

עסק מקומי והפעם עם שני, בעלת פנסיון לכלבים בשם גסט האווו בזיכרון יעקב…

היי, שני, תקשיבי, גסט האווו זה שם נובח… זאת אומרת לוקח. מי הקופירייטר המוכשר?

פירסמתי פוסט לכל החברים שיציעו שם מקורי לפנסיון הביתי שלי. מתוך עשרות ההצעות שקיבלתי בחרתי חמש ואז עשיתי סקר קטן כדי למצוא את השם הנבחר. המוכשרת שהציעה את השם היא יעל ישורון בר-אבן מכרכור.

אתם פנסיון לכלבים, מה זה אומר בגדול?

בישראל יש יותר מ 440,000 כלבים רשומים. כאשר הבעלים של אותם כלבים רוצים לצאת לחופשה או לחילופין זקוקים למקום בו הכלב ישהה במהלך היום (בעיקר בקרב קרייריסטים שעובדים שעות רבות במשך היום) הם פונים, לעתים, לקבלת שירותי פנסיון באזור מגוריהם. ישנם פנסיונים המאכלסים כלבים רבים, לרוב בתאים, וישנם פנסיונים ביתיים, כמו שלנו, אשר מארחים מספר מצומצם של כלבים. בפנסיון דואגים לרווחה ולבריאות של הכלב באמצעות פריקת אנרגיה של הכלב (טיולים, משחק, חברות עם כלבים נוספים וכדומה), מתן אוכל ומים ומקום נוח ונעים לישון בו. המטרה היא שהשהות של הכלב מחוץ לסביבה המוכרת לו תהיה כמה שיותר נעימה וחווייתית.

מאיפה בא הרעיון לפתוח מקום כזה?

שנים רבות אני ובעלי פעילים למען בעלי חיים. בין אם באמצעות סריקה של שבב לכלבים שאבדו, אומנה לכלבים שמחפשים בית וסיוע במציאת בתים לכלבים שננטשו. אני גם מתנדבת באיגוד ערים וטרינרי שומרון במטרה למצוא לכלבים שננטשו בתים חדשים. האהבה שלי, של בעלי ושל ילדינו לבעלי חיים בכלל ולכלבים בפרט, הובילה אותי לפתוח את הפנסיון הביתי והאינטימי שלנו.

למה בזיכרון יעקב?

אנחנו גרים בזכרון בבית עם חצר גדולה ומפנקת ולכן בחרנו להקים פה את הפנסיון.

הכלבים בזיכרון יעקב מאושרים יותר, נגיד בהשוואה לתל אביב?

אם הייתי צריכה לנחש, הייתי עונה כי אכן הכלבים בזכרון-יעקב אכן יותר מאושרים מהכלבים בת”א. לכלבים בזיכרון, יש, באופן פוטנציאלי, מגוון עצום של אפשרויות בילוי. טיול בהרים, גיחה לים, משחק עם חברים בפארקי הכלבים שהוקמו בשנים האחרונות בזיכרון ועוד ועוד.

כמה כלבים מתארחים אצלכם בפנסיון בממוצע?

בממוצע אנו מארחים שני כלבים, אולם בתקופות החגים יכול להיות מצב שבו נארח גם 3-4 כלבים אשר מסתדרים אחד עם השני.

מה היתרונות שלכם על עסקים דומים?

השילוב של בית וחצר גדולה ומפנקת, הרבה ניסיון, ידע ואהבה לכלבים של כל בני המשפחה והנתינה לכלבים שמגיעה היישר מהלב.

מכל הכלבים שעברו אצלכם בפנסיון, את מי מהם את הכי זוכרת ולמה?

הכלב הראשון שהגיע לפנסיון היה ביסלי , זה היה נורא עצוב, הבעלים שלו נפטרה וחיפשו לו פתרון לימי השבעה. הוא כלב מתוק במיוחד, פינצ’ר קטן. ישן איתנו במיטה ונקשרנו אליו מאוד. לשמחתנו האחות של הבעלים אימצה אותו.

יש העדפות לבעלי פנסיונים, נגיד, יותר צ’יוואואה פחות בולדוגים?

לא. אוהבים את כולם. הגזע פחות משנה ויותר משנה החינוך שהכלב קיבל במהלך השנים. כיוון שיש לנו חתול בבית אנו מוודאים כי הכלבים שמגיעים אלינו מסתדרים עם חתולים וכמובן עם כלבים אחרים.

איך קוראים לכלב שלך?

שני כלבים. פלוטו וסקובי.

אם לא היית בעלת פנסיון לכלבים, מה היית עושה?

לפני שפתחתי את הפנסיון ועדיין ,יש לי עסק של עוגות מעוצבות לימי הולדת ואירועים.

איך יוצרים קשר?

אפשר פשוט למלא את הטופס…

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם