ביקורת מקומית: חברת פורטוגליס

הדרכון הפורטוגלי הינו הדרכון הזר מבוקש ביותר בישראל נכון לימים אלה כשהוא משאיר מאחור, לפחות מבחינת פופולריות, את האופציה להוצאת דרכון פולני או רומני  וזאת בזכות קהל יעד גדול שלכאורה מתאפשרת הזכאות שלו לדרכון זה.

על פי ההערכה, למעלה משני מיליון ישראלים עונים על תנאי הסף של הזכאות לדרכון שמיועד ליהודים בלבד עם עבר משפחתי של מגורשי ספרד.

במבחן הביקורת המקומית שלנו גילינו כי 3,500 ישראלים מחפשים מידי חודש את המילים דרכון פורטוגלי בגוגל, רובם בגילאי 25 עד 34, כשהנושאים המעניינים אותם הם המחיר של הוצאת דרכון פורטוגלי, אפשרויות להוצאה של דרכון פורטוגלי ללא עורך דין וגם יתרונות וחסרונות של הדרכון הזה.

אחת החברות הפופולריות ביותר בתחום היא חברה פורטוגליס שבעצמה מייצרת ‏4,500 חיפושים מידי חודש בגוגל. במקרה הזה, הגולשים מחפשים במיוחד ביקורות על החברה וגם מידע קונקרטי כמו הכתובת והסניפים.

בשנה האחרונה פורטוגליס הכפילה את הנוכחות שלה בחיפושים אורגניים בתוצאות גוגל, מה שמראה על עבודה טובה מאחורי הקלעים.

אם אנחנו מנחשים נכון, בפורטוגליס זיהו את החוליה החלשה אצל חברות המציעות סיוע בהנפקת דרכונים זרים וזוהי מחלקת שירות הלקוחות. אפשר לראות מניתוח של נתוני האתר שהעמוד של מחלקת שירות הלקוחות הוא אחד המבוקשים ביותר.

אנשים קונים שמות ולא מוצרים וגם כאן נדמה שפורטוגליס לוקחים את העניינים ברצינות ויוצרים Brand שעונה על צרכי הקהל. דוגמה לכך היא העובדה שבאתר מצאנו בקלות את כל תמונות ופרטי צוות החברה, החל מההנהלה והמייסדים (עורך דין יוסי יצחק ובני הדודים יוני קפלן ואסף מולכו) ועד לאחרון העובדים.

קפלן ומולכו הם סיפור מעניין. אחרי שהוציאו לעצמם דרכון פורטוגלי בהצלחה הם הבינו שמדובר בשוק עם פוטנציאל עצום, מספיק אטרקטיבי מבחינה עיסקית כדי להיכנס אליו במלוא העוצמה.

היום יש להם עשרות עובדים ביניהם מנהלי מדיה חברתית, שיווק דיגיטלי, מנהל טכנולוגיות, מנהל כספים ופירסום, אחראים על המחלקה המשפטית בליסבון וגם בישראל וגם מנהלים מיוחדים כמו למשל מנהל מחלקת אישורי הקהילה היהודית (נושא רלוונטי מאוד בתחום הדרכון הפורטוגלי) ומנהל מחלקת בקשות ממשלה.

לחברת פורטוגליס גם נציגות בפורטוגל ואגף מכירות שכולל את מנהלי הסניפים השונים, בתל אביב, בבאר שבע, בירושלים, בנתניה, בחיפה וגם באשדוד.

כאן באתר זמן מקומי ריאיינו בעבר את יוני קפלן המייסד ותוכלו לקרוא עוד על המיזם שלו בקישור הזה.

דרכון פורטוגלי

לפורטוגליס יש כאמור את כוח האדם המיומן כדי להזרים הרבה ידיעות גם לרשת החברתית ולמדיה. לונלי פלג למשל מוזכר שם כמי שמחפש לעצמו דרכון פורטוגלי כדי לפתוח לו דלת ליעדים כמו איראן, מלזיה או סודן. גם זאב רווח שם וכתבה על עורך הדין יוסי יצחק בפורטפוליו של גלובס.

פורטוגליס דחפה כתבות גם לאתר ynet, לדה מרקר, אספה לעצמה 10,000 עוקבים בדף הפייסבוק הייעודי ואיזכרה סלבריטאים כמו לירון רביבו או שירלי בוגנים בהקשר הדרכון, הכל במטרה אחת, לסמן את הביקוש האדיר שיש לדרכון האירופאי.

באתר פורטוגליס תוכלו לעבור מבחן זכאות ראשוני לפני השארת פרטים. יש גם לשונית של דרושים שמוכיחה כי מדובר בחברה פעילה מאוד שאינה שוקטת על השמרים ומנסה כל הזמן לכבוש עוד נתחים מהשוק.

דרושים לפורטוגליס

בפורטוגליס מתגאים ביתרון מצבת העובדים הרחבה, מעל 50 מנהלים ואנשי מקצוע ועוד עשרה עובדים בפורטוגל.

יתרון נוסף על פני חברות אחרות, קטנות יותר, היא העובדה שהם מתמקדים ומתמחים רק בתחום האזרחות הפורטוגלית, בלי לפזול לדרכונים או לתחומים אחרים וכאמור אותו שירות לקוחות שלפחות על פי יחסי הציבור של החברה מהווה את המחלקה הגדולה ביותר בתחום האזרחויות הזרות בישראל.

יתרונות נוספים הם פריסת סניפים רחבה, שלוחה עצמאית בפורטוגל והתחייבות להחזר כספי אם הזכאות שלכם לא מאושרת על ידי הקהילה היהודית בפורטוגל.

פנייה לחברת פורטוגליס

מענה צפוי בתוך פחות מ- 24 שעות. 

 

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם