זה מה שחושבים תיירים על מלון היוקרה הישראלי בראשית במצפה רמון

יצאנו לבדוק מה חושבים תיירים על מלון בראשית במצפה רמון. נקדים ונאמר שהמלון מקבל ציונים מאוד גבוהים על פי למעלה מאלף חוות דעת שהשאירו מטיילים באתר בוקינג. שני סעיפים מנצחים הם נוחות וניקיון (כמעט ציון מקסימלי) אבל גם המתקנים, הצוות ובעיקר המיקום מקבלים ציוני שיא. המחיר שגובה המלון לא נמוך מה שמוריד מעט את הציון בסעיף תמורה למחיר.

בין הביקורות מצאנו את זאת של רפי שגר בארצות הברית וכנראה קפץ לארץ לביקור משפחתי. הוא כתב שהמיקום המושלם של המלון ממש באמצע הנגב והתצפית למצפה רמון מצאו חן בעיניו כמו גם ארוחת הבוקר, הוא גם אהב את הנוף שנשקף מהמסעדות והלובי והעובדה שהחדרים נחמדים ושלכל אחד מהם יש מרפסת. בתשובה לשאלה מה לא אהב במלון הוא כתב, “שום דבר.”

מטייל נוסף בשם טרוור כתב שהמיקום של המלון שמאפשר לחיות בר להגיע ממש עד לדלת הוא לא פחות ממדהים ושהחדרים היו מצוינים. יחד עם זאת ציין שהשירות בארוחת הבוקר היה מעט איטי לטעמו ושהיה עומס בשעות הערב. גם הבריכה לילדים לא הייתה נקייה לגמרי, לטעמו.

מלון בראשית
מלון בראשית. מיקום מנצח, יעליםל מסתובבות בחוץ

בדקו זמינות חדרים

מטייל מספרד השאיר חוות דעת לפיה הכול במלון הזה מצוין. המיקום נהדר, החדרים מרווחים ומעוצבים היטב. “החדר שלנו,” הוא כתב, “צפה ממש אל המצפה.”  גם האוכל היה טוב מאוד לטעמו, ארוחת בוקר ייחודית והשירות מאוד קשוב. נחמד לקרוא ביקורות כאלה בעיקר אם אתם עובדי המלון או הבעלים שלו. גם הוא כתב ששום דבר לא דורש שיפור.

סמואל מבריטניה כתב שזהו מלון פנטסטי ושהוא ימליץ לכל אחד שנוסע לישראל להתאכסן בו. הוא תהה, יחד עם זאת, מדוע המלון דורש תשלום מראש בכל דבר.

מטייל או מטיילת מבלגיה כתבו שהכול היה מושלם, “החדרים נקיים ונוחים, המראות יפים, ארוחת הבוקר מופלאה… הכל פשוט נהדר.” הם כן בחרו להעיר שתהליך הצ׳ק אין יכול היה להיות מעט יעיל יותר כמו גם נושא החנייה ופריקת המזוודות שלדעתם היו מבולגנים.

מטייל מגרמניה שיבח את העיצוב ואת המלון היפה אבל בחר להעיר שהצוות לדעתו לא מנוסה ולא מתואם. הוא גם בחר להעיר שהמסאז’ בספא היה מצוין אבל שהמקלחות היו קטנות מידי וסבלו מתחזוקה נמוכה. בעיה של סטנדרטים גבוהים מדי? מעניין תמיד לראות איך תיירים מהעולם הגדול רואים את הניהול הישראלי המקומי.

מלון בראשית
מלון בראשית. האורחים אוהבים

מטיילת ישראלית בשם בטי שהתארחה במקום כתבה שזה אחד המלונות היפים ביותר בעולם בכלל. “מומלץ לבקש חדר עם בריכה פרטית,” המליצה והוסיפה: “שווה כל שקל.” האוכל היה טעים מאוד, לדעתה, החדרים יפהפיים, כך גם העיצוב, הנופים וגם המפגש עם חיות הבר המקומיות. “היעלים,” כתבה המבקרת מישראל, “נמצאים בכל מקום באזור המלון.”

מבקר מאוסטרליה כתב בקצרה שהנופים והמיקום של המלון מנצחים אבל בחירת האוכל ממוצעת והחדר מתומחר גבוה מידי.

המיקום מצוין, החדר פנטסטי עם נוף נהדר, אוכל ברמה גבוהה… אחזור לשם בטוח. הצוות במסעדה עדיין צעיר ונראה שמחצית מהם עדיין מתלמדים. 

סמואל מבריטניה כתב שזהו מלון פנטסטי ושהוא ימליץ לכל אחד שנוסע לישראל להתאכסן בו. הוא תהה, יחד עם זאת, מדוע המלון דורש תשלום מראש בכל דבר.

מבקרת בשם הלן ציינה לשבח את הניחוחות של המלון, את האוכל את השירות במסעדה כמו גם את הנופים. אפילו המגבות והחלוקים מצאו חן בעיניה. הפריע לה שאין מכונה להכנת קרח במלון,

מלון בראשית
מלון בראשית. באמצע המדבר

מטיילת מברזיל כתבה גם היא שהמלון יפייפה. “כשתגיעו לשם לא תוכלו להישאר אדישים אל מול הנופים והיעלים שמסתובבות מסביב למלון. ” מצד שני העירה על האוכל, “ממלון ברמה כזאת, אני מצפה להרבה יותר.”

מטייל מבלגיה סיכם את החוויה שלו במלון: “המיקום מצויין, החדר פנטסטי עם נוף נהדר, אוכל ברמה גבוהה (מארוחת הבוקר ועד ארוחת הערב), הצוות שירותי, אחזור לשם בטוח.” אבל העיר: “הצוות במסעדה עדיין צעיר ונראה שמחצית מהם עדיין מתלמדים. כולם משתדלים מאוד אבל למלון חמישה כוכבים שלוקח מחירים כאלה כדאי להיות יותר מקצועי כשמדובר בבחירת אנשי הצוות.”

לסיום אירינה מרוסיה כתבה שזה מלון יוצא מהכלל במיקום מעולה, ארוחת ערב טעימה מאוד וגם שירות טוב. היא מסכמת: “שום דבר לא דורש שיפור.”

בדקו זמינות חדרים

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם