זה מה שחושבים מטיילים על סיורי חברת הטיולים של נדב בברלין

0

בכל עונות השנה, גם בחורף, מוציאה חברת הטיולים של נדב סיורי הליכה בברלין ועם מדריכים דוברי עברית. הנה כמה מתוך חוות הדעת שמצאנו אודות סיורים שנערכו ממש לאחרונה. לא נגענו…

היינו היום בטיול עם דפנה (פפי) היה מרתק!!! היה עוצמתי, היה מלמד ובעיקר נתן חשק לעוד. לא שיעמם לרגע, הכל היה במינונים המתאימים, לא מציף מדי, לא מלאה, מדריכה מלאה בידע מצד אחד וגם לא מתביישת להגיד כשהיא לא יודעת (לא קרה הרבה) עצירות מותאמות וקצב נוח, פפי סבלנית ועונה על כל שאלה, מסבירה פנים נדיבה ומזמינה לחלק את הידע שלה על כל דבר מעבר לאתרים שבביקור, כריזמטית ומחזיקה קבוצה מעולה. בקיצור מומלץ מאוד!!!

טל בן עמי

הייתי ב-25.10 בסיור המיטב של ברלין. ניגשה אלינו מדריכה מלאת אנרגיות, מבינה, קולעת, עניינית, ביקורתית ולא פחות חשוב סרקסטית – טל שיפרין. לא חשבתי שאפשר לקבל הסברים מעניינים אפילו בנושאי תיקוף כרטיס BWC (הצילה אותנו מדוח ברכבת!!). כל הסבר היה מלא בראיה אחרת בשאיפה להראות את התמונה המלאה על המתרחש באותה התקופה עם המון אורך נשימה לשאלות שנשאלו לפעמים יותר מפעם אחת.

התוכן שהועבר כלל הרבה מידע שאני לא חושב שמישהו אחר יכל להעביר אותו בצורה טובה יותר! עשתה עצירות במקומות שאתה לא נרטב בהם/מת מהם בקור שלא נדבר על מקומות שכוללים את השילוש הקדוש (שירותים [בחינם],WIFI ואוכל {מקווה שלא טעיתי במרכיבי השילוש}). בלי שום קשר לטל שהייתה באמת אלופה. הסיור היה מצוין להבנת המקום בעיניו של התייר החדש.

בר אלכמל

שאפו. בשבוע האחרון נטלנו חלק בסיורים: המיטב של ברלין (עם דפנה) ופוטסדאם (עם ערן), הסיורים היו מרתקים, מתוכננים היטב, ההסברים מעשירים מחד ולא עמוסים מאידך. דפנה וערן היו מקסימים ונדבו מידיעותיהם לכל דורש. סיור המיטב שזור במידע היסטורי, פוליטי וחברתי מרתק, דפנה שופעת ידע. למשפחות, מציעה להציע טיול מיטב מקוצר, כי לחלק מהפמליה המשפחתית היה מעט קשה בשעתיים האחרונות… ממליצה…

תמר גבע

הטיולים של נדב


ביום שני 12.11.18 לקחנו את סיור המיטב של ברלין עם המדריך ליאור. הסיור ארך כ-5 שעות והקיף את רוב האתרים שיש לעיר להציע. ליאור, מה שנקרא בזממנו "אינציקלופדיה מהלכת" ענה לכל השאלות, הפליא אותנו בעובדות חדשות ואפילו פתח דיונים והקשיב לדעות שלנו. אין ספק שנחזור לברלין וניקח גם את הסיור האלטרנטיבי..

להרשמה לסיורי חברת הטיולים של נדב

שירלי קרשובר

פשוט תענוג. עשיתי אתמול את המיטב עם ליאור והיום את האלטרנטיבי עם טל ופשוט עונג צרוף. רמת הידע המקצועיות הקשב הנכונות לעזור ולתת אקסטרה אינפורמציה זה עשה לי את הטיול לברלין להרבה יותר משמעותי. תודה רבה.

לילך זיימן כרמלי

השתתפנו בסיור אתמול המיטב של ברלין עם טל שפירין. היה מאלף. קולאג אמיתי של היסטוריה אומנות אנושיות… הקשר ביניהם … חוויה עוצמתית של כל החושים ורצון לעוד. טל מכילה את כל החבילה המדהימה הזאת וpassion אמיתי שהצליחה להעביר גם לנו. תשומת לב לפרטים הקטנים הקשבה וסיוע בהמשך הטיול בברלין. אמרנו כבר. חבילה משובחת…


אורלי שפרן רויטמן

עשינו אתמול (אשתי ואני) את הסיור בחלק המזרחי של ברלין עם המדריך אור, היינו מרותקים להסברים ונדהמנו מכמות הידע של אור, נהנינו מאוד ואנחנו בהחלט ממליצים.

אדם גרינברג
למטיילים בברלין. בחרתי בסיור למחנה זקסנהאוזן הסמוך לעיר. סיור מומלץ לישראלים ולשאר אזרחי העולם שטרם חוו סיור במחנות ההשמדה של המשטר הנאצי. הסיור קשה להכלה כי מדובר בתעשית דיכוי ורצח, אך כיהודי הרגשתי חובה. ההדרכה נעשית בצורה מקצועית ומעניינת עם הרבה מקום לשאלות. 
בהדרכתו של נדב גבלינגר. מעולה!
שמעון כפיר
מצוין! הצטרפנו לסיור על יהדות ברלין והרייך ה-3 וזכינו במדריך מעולה. ליאור המדריך היה מקצועי מאוד, בעל ידע נרחב ויכולת ורבלית להעביר אותו בצורה מעניינת ועניינית. ליאור ענה לכל שאלותינו בסבלנות אין קץ וידע לבנות את הסיור עם סקרנות להמשך וטעם לעוד! תודה רבה…
קרן זמיר
הייתי בשבוע שעבר עם בתי בת ה 14 בסיור המיטב. אתחיל בעובדה שהיה לנו מדריך מדהים… עמית. ג׳ינג׳י אמיתי – מלא אנרגיות, ראש טוב וידע עצום – לא סתם הגיע לגרמניה ללמוד תואר שני… הסיור הקיף את כל המקומות החשובים בעיר והשאיר טעם של עוד. בשבילי זאת לא הפעם הראשונה בברלין ובכל זאת הסיור הוסיף המון! על בתי, אני כבר לא מדברת… מהופנטת. התבאסה שזה היה רק 5 שעות… בשורה תחתונה- ממליצה מאודדדד!
רולי ברקוביץ'

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם