זמן מקומי
מגזין מקוון לתיירות בארץ ובחו״ל

בוקינג תנסה לפתות בעלי דירות נופש לנטוש את Airbnb לטובתה. תציע 0% עמלה על הזמנות ראשונות

Carmel Market פApartments by Master קרדיט תמונה

אתר בוקינג נכנס לתחרות ישירה עם אתר דירות הנופש Airbnb ומאפשר לבעלי דירות נופש לרשום את הנכסים שלהם בבוקינג. הדובדבן המיידי שמציעים בחברה למצטרפים, 5 הזמנות ראשונות ללא כל עמלה.

בחברת בוקינג יודעים מהם החסרונות של אתר Airbnb ומכוונים את החיצים בהתאם. אחת ההבטחות לבעלי דירות נופש שירשמו את הדירות שלהם להשכרה דרך אתר בוקינג היא עמלה קבועה וברורה ובעיקר מחיר סופי ללקוח. אם קבעתם שהדירה שלכם תושכר בשלוש מאות שקלים ללילה, זה יהיה המחיר הסופי ו-בוקינג לא תשנה את המחיר בעת ההזמנה ולא תוסיף "עמלות הפתעה". העמלה הקבועה של בוקינג נקבעת לפי אזורי ביקוש ובדרך כלל מדובר על 15 אחוזים מהמחיר שקבעתם בדומה לעמלה שהחברה גובה מבעלי מלונות. 

עוד כלי נשק שבוקינג מתכוונת להשתמש בו לטובת הלקוחות החדשים שיצטרפו הוא לוח הזמנות מיוחד שמאפשר לנהל את הנכס במקביל בין בוקינג ו-Airbnb. באופן זה מבקשת החברה לאפשר מעבר קל ונוח בין החברות בתקווה להיות המארחת העיקרית בהמשך של "מארחים" העובדים עם Airbnb. 

באתר הרישום שהוקם לצורך המשימה מופיע מחשבון שמאפשר להכניס את המחיר ללילה ולראות מיד את העמלה הצפויה וכן את הרווח הפוטנציאלי לחודש, על פי האזור שבו הדירה מושכרת.

עוד אפשרות שמוצעת לעורקים מ-Airbnb או לאלה המחפשים להשוות בין הפלטפורמות ולראות היכן משתלם להם יותר להשכיר היא קביעת כללי ההתנהגות עבור האורחים. בנוסף, כפתור הפעלה וכיבוי יאפשר שליטה על נראות הנכס בחיפושים וכך ניתן יהיה להעלים את הדירה מהתוצאות במידה ובעליה החליט שלא להשכירה לתקופת מה.

מערכת תמיכה 24/7 עוקבת גם אחרי התנהלות בעייתית של לקוחות שעליה ניתן לדווח. בעלי הדירות יוכלו גם לקבוע דרישות וקריטריונים שלקוחות פוטנציאלים צריכים לעמוד בהם.

השאר תגובה