זמן מקומי
מגזין מקוון לתיירות בארץ ובחו״ל

כמה מרוויחים בלונדון? כמו בברוקלין, ניו יורק

המשכורת הממוצעת בלונדון היא 35 אלף פאונד. כמובן שהמספר הזה משתנה מאוד על פי המקצוע, ההכשרה ונתוני פתיחה נוספים. מהנדס תוכנה למשל מרוויח 10,000 פאונד יותר מדי חודש. מנהל חשבונות מרוויח 5000 פאונד פחות. אגב מהנדס תוכנה וגם מפתחי תוכנה ומנהלי חשבונות הם בין המקצועות הפופולריים ביותר בעיר.

השכר החציוני  בלונדון עומד על 34,000 פאונד, כלומר, חצי מרוויחים פחות וחצי מרוויחים יותר. השכר החציוני בבריטניה כולה עומד על כשני שליש מהמספר הזה, מה שמזכיר שלונדון היא לא בריטניה ולהיפך. זה נכון לערים גדולות ומובילות לא מעטות המהוות מיני כלכלה בפני עצמן. ועדיין הפער בין לונדון לממלכה כולה אינו רחב כמו זהה הקיים בין מוסקבה לרוסיה, למשל.

בגדול אפשר לומר שהשכר החציוני בלונדון דומה לשכר החציוני בברוקלין שנחשבת לענייה יחסית לשכונות מובילות בניו יורק. בקווינס השכר החציוני הוא 54 אלף דולר ובמנהטן 66 אלף דולר. הרבה יותר מאשר לונדון.

בחישוב של שכר לפי שעה הנה כמה מקצועות פופולריים שיתנו לכם איזושהי הבנה של סדר הגודל של המשכורות בלונדון. מלצר מרוויח בעיר הגדולה בבריטניה קצת פחות משבעה פאונד לשעה. נהג האוטובוס 11 פאונד לשעה, פקיד קבלה שבעה פאונד וחצי, קצין אבטחה תשעה פאונד לשעה ומעליהם ה-Nanny שיוצאת עם עשרה פאונד לשעה.

בין העבודות הפופולריות ביותר בלונדון מצאנו גם את העבודות הבאות: מנהל פרוייקט עם שכר חציוני של 47 אלף פאונד לשנה, אנליסט עסקי 40 אלף פאונד לשנה, מפתח למובייל (המקצוע הזה הפך דרוש מאוד בלונדון) מכניס לא פחות מ-52 אלף דולר בשנה. עוד מקצוע מכניס מאוד הוא ארכיטקט טכני עם 66 אלף פאונד בשנה, מנהל מוצר 55,000 פאונד בשנה, מנהל שיווק עם 45,000 פאונד, מומחה ל-Data מרוויח 45,000 פאונד, מנהל כוח אדם 50 אלף פאונד, מומחה למיסוי 60 אלף פאונד ומנהל פיננסי כמעט 70 אלף פאונד לשנה.

אין ספק שבלונדון ניתן להגיע למשכורות גבוהות אבל זה בתנאי שיש לכם את ההכשרה הנכונה ובעיקר את המקצוע הניהולי הנכון.

חיפוש באתר מוכר שמציע משרות בכל העולם וכולל גם הצעות עבודה בעיר לונדון מגלה כי 700 משרות המוצעות נכון לעכשיו מבטיחות משכורת של 70 אלף פאונד לשנה ומעלה, 1250 משרות מבטיחות משכורת של 60 אלף פאונד, 1600 משרות עם 55 אלף פאונד, 2150 משרות עם 45 אלף פאונד ורוב המשרות 2640 בסך הכול מבטיחות משכורת של 30 אלף פאונד לשנה בלבד.

נכון לזמן כתיבת שורות אלה המשרה המבוקשת ביותר היא יועץ להגנת משכנתא משכנתאות.

חדש! מאגר שאלות על לונדון בעברית. הוסיפו שאלה או ענו תשובה לשאלה קיימת. 

הצג תגובות (1)