התוכן השיווקי שלכם יכול להתקדם מהר יותר באתר זמן מקומי

זמן מקומי המדורג על-פי Alexa.com (חברת בת של אמזון) במקום ה-300 אלף בעולם (מתוך עשרות מיליוני אתרים מדורגים בעולם) מציע לכם לנצל את כוחו של האתר ואת התנועה הרבה העומדת על כ-1000 מבקרים ביום על מנת לקדם תוכן רלוונטי אודות החברה שלכם בתוצאות החיפוש בגוגל.

אם יש לכם אתר אינטרנט תוכלו לבדוק את הפופולריות שלו באלקסה בעצמכם. קרוב לוודאי שאם זה אתר פרטי כמו למשל חברת טיולים, משרד עריכת דין או יבואן נעלי בריאות תגלו שהדירוג שלכם גבוה מ-2,000,000 (ככל שהמספר גבוה יותר, כך האתר פחות פופולרי).

כשהחומר השיווקי שלכם מוכלל באתר עם סמכות רבה יותר כמו זמן מקומי המתמחה בנושאי תיירות, פנאי, נופש, ישראלים בחו”ל, עסקים ונדל”ן אתם יכולים להיות בטוחים כי לאורך זמן כל מידע אודות החברה שלכם יעלה גבוה יותר בחיפושים אורגניים וזאת מלבד החשיפה הטבעית בקרב קוראי האתר שלנו.

זמן מקומי מאפשר לכם לפרסם כתבות סטנדרטיות, המלצות של לקוחות, לוחות זמנים, אירועים קרובים, טופסי איסוף לידים, תמונות, קבצי אודיו, סרטוני וידאו, סקרים, שאלונים וכל סוג תוכן אחר. אנחנו פה בשבילכם עם ידע ומומחיות על מנת להפוך את התוכן השיווקי שלכם לכזה שיהיה נגיש עבור מנועי החיפוש.

פרסום התוכן הינו ללא הגבלת אורך. התשלום הוא חד פעמי והתוכן יופיע לצמיתות באתר.

נשמח לצרף גם אתכם למעגל הלקוחות הרחב שלנו שכולל חברות סיורים וטיולים, משרדי עריכת דין בתחומי הנדל”ן והרילוקיישן, מורים לשפות, יועצים, פרילאנסרים ועוד ולעזור גם לתוכן המקומי שלכם לעוף גבוה.

צור קשר

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם