על הגג הכי שווה בברלין, בתקווה שתמצאו אותו

KLUNKERKRANICH

מה שכנראה יותר מסובך מלבטא את שם המקום הפופולרי, זה למצוא את הדרך אל הכניסה. כדי להגיע תצטרכו לטפס דרך קניון בנויקלן אל הקומה השישית ואז לצאת אל אזור החנייה ולהתחיל לחפש את הכניסה. בדרך תוכלו לדבר על משמעות השם, עגור כרבולתי שהוא העגור הכי גדול באפריקה. אחלה נושא שיחה לפתוח בו את הערב. 

פעם העגור הכרבולתי הזה היה סוד שמור של המקומיים, אבל כמו הרבה סודות שמורים גם הבר הזה הצטרף לרשימת האטרקציות וביקורי החובה של תיירים שמגיעים כדי לדגום (שלא לומר נוהרים באוטובוסים).

האוכל בקלונקרקראניך לא ייזכר כחוויה יוצאת דופן, גם לא המשקאות היקרים ואם מוסיפים לזה את מחיר הכניסה, 5 אירו גם בשעות שבהם אין מוזיקה חיה, למשל, קצת קשה להבין על מה כל הרעש. אבל ישיבה מול השקיעה בין ים רגוע של תיירים ומקומיים, או שכשוך הרגליים בבריכת פלסטיק קטנטנה או משחק בארגז החול (מתי בפעם האחרונה עשיתם את זה?) בכל זאת יפרשו עבורכם אט אט את הקסם של המקום. זה שעדיין נשאר.

יש עוד כמה ברים-על-הגג שזוכים לפופולריות בברלין כמו המונקי בר, דק5, על מלון הוטל דה רומא, אמנו ואחרים,  אבל עדיין ה-KLUNKERKRANICH  מופיע כמעט בכל רשימה של ברים-על-הגג במקום הראשון עם כל החסרונות הקטנים שבו וזאת לכשעצמה סיבה מספיק טובה לחפש את הדרך אליו ולגלות איך נראית שלווה מקומית אחרי שהיא מתערבבת עם וייב של תיירים.

פתוח מדי יום בין 12:00 ל-02:00

כתובת: Karl-Marx-Straße 66, 12053 Berlin

הוראות הגעה

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם