מגזין מקוון לתיירות בארץ ובחו"ל

12 חברות שמציעות סיור בעברית ברומא (ואיזו מהן הכי מתאימה לכם…)

רומא היא לא רק העיר הנצחית אלא גם יעד תיירות נצחי עבור ישראלים. לאורך השנים החלו לפעול כאן חברות ומדריכים שמציעים סיורים מגוונים בעברית. קבלו את הרשימה הכי טובה שהצלחנו להרכיב בשבילכם

החברות והמדריכים הנסקרים ברשימה זאת: הדרכים ברומא, יפעת קלאורה Roam and Viewרומאחרת – חגי סער,רומא אחרת Unique Rome, דותן בותיקן, רומא בסט, מיכל מילרד, שמואל פוקר, Rolling Rome, טיאמו – דן שלזינגר

1. הדרכים ברומא

נתי וחני חמאווי מפעילים את חברת הדרכים ברומא. הם מעידים על עצמם שרומא היא אהבה גדולה שלהם שאותה הם מאמצים חזק וחולקים אותה עם המטיילים שלהם. מלבד הסיורים בעברית חברת הדרכים ברומא מציעה גם סדנאות בישול ושירותי הסעה.

עוד אפשר לצאת עם הדרכים ברומא לסיור באופניים רגילים או חשמליים וכן להזמין סיורים פרטיים.

באתר שלהם הם כותבים: "אחרי הרבה שנים של הסתובבויות בעולם מטעמי עבודה, החלטנו לתקוע יתד ברומא… עם שני ילדים, התחלנו חיים של חיפוש, למידה בלתי פוסקת, של תרבות, שפה, היסטוריה ואומנות של המקום… רומא היא ללא ספק אהבה גדולה שלנו, ואנחנו מאמצים אותה חזק וחולקים אותה עמכם בסיורים בעברית עם מדריך ישראלי, עם תכנים שונים ומגוונים, סדנאות בישול ושירותי ההסעה שאנו מספקים עם מדריכים מצויינים ונהגים שאפשר בהחלט לסמוך עליהם."

לפרטים והרשמה

סדנת בישול ברומא
הדרכים ברומא

או מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות לסיור ממספר חברות במקביל

2. דותן בותיקן

ינון דותן הוא מדריך מנוסה מאוד שמתמחה בסיורים בותיקן ולאחרונה פרש לדרך עצמאית לאחר שעבד באחת החברות הקיימות והקים מותג עצמאי. דותן מחלק את זמנו בין רומא לאומבריה ובשתיהן הוא מעביר סיורים בעברית. מלבד הדרכה מקצועית בעברית בותיקן (שכוללת את הקפלה הסיסטינית והבזיליקה של פטרוס הקדוש) תוכלו לצאת עם ינון גם לסיור קולינרי ברומא וכאמור, אם אתם בכיוון של חבל אומבריה היפהפה של איטליה אז גם שם תוכל להכיר את העיר אסיזי בהדרכתו.

לפרטים והרשמה

או מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות לסיור ממספר חברות במקביל

ינון דותן

כרטיסים לאטרקציות ברומא

3. יפעת קלאורה – Roam and View

יפעת היא מדריכת טיולים שהגיעה לאיטליה עם מלגת לימודי איטלקית לחצי שנה, רצתה לחוות עוד מארץ המגף ובחמש השנים האחרונות מתגוררת ברומא. היא מדריכה מוסמכת מטעם המועצה לשימור אתרים, בעלת תואר בתולדות האמנות, ובאיטליה אף הגשימה חלום והוכשרה כסומליה (יועצת בתחום היין).

המותג שלה נקרא: Roam and View וכמו שהשם מציע, היא מזמינה אתכם להתהלך איתה ברחבי רומא ולגלות עיר שלא תרצו לעזוב, בתפריט שלה מצאנו את"מחוץ לקופסה" סיור למקומות נסתרים בעיר, סיורים לותיקן, סיורים לכיכרות ולמזרקות המפורסמות, סיורים לקולוסאום ולפורום המתמקדים בעבר העתיק של האימפריה וכן הדרכות בהן היא משלבת את אהבתה לעולם היין כמו למשל בסיורים הקולינריים ובסיורי אמנות ויין,

יפעת קלאורה
יפעת קלאורה

אם תרצו לצאת מהעיר, יפעת גם מדריכה טיולים ברחבי אומבריה.

לפרטים והרשמה

או מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות לסיור ממספר חברות במקביל

4. רומא אחרת – Unique Rome

חברה המתמחה בסיורים למדינת הוותיקן, הסיורים מועברים עם התייחסות להיסטוריה ולמורשת היהודית על ידי מדריך מומחה לוותיקן ונחשבים מתאימים לכל הגילאים. הסיור של Unique Rome מתרכז במיטב מתוך המבחר העצום של אוצרות הוותיקן, כולל הקפלה הסיסטינית ומסתיים בבזיליקת סן פייטרו ותצפית על החלפת המשמרות בכיכר הענקית הצמודה שעיצב האמן ברניני. הסיור מתוכנן כך שמתאפשר למעוניינים בביקור מקדים בגני הותיקן, להצטרף ולחבור אל הסיור.

קיים גם סיור רכוב, מודרך בעברית, לאתרי רומא המיוחדים, שאינם במסלול התיירות השגרתי. הסיור מגיע למקומות מעניינים ויפים כולל תצפיות מרגשות על עיר הנצח.

בנוסף החברה מספקת שירותי הסעות, שאטל משדה התעופה, שירותי העברות פרטיות במכוניות יוקרה, העברות לנמל הקרוזים ואפשרות לכל סוגי הטיולים הפרטיים, עם נהגים צמודים. אפשר לבקש גם סיורי סגווי, קלאבקאר וסיורים קולינריים.

לפרטים והרשמה

או מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות לסיור ממספר חברות במקביל

5. טיאמו

דן שלזינגר הגיע לרומא ללמוד ארכיטקטורה מיד אחרי השחרור מהצבא ומאז התאהב כנראה בארכיטקטורה המקומית ונשאר בעיר. הוא גר ברומא כבר 21 שנה וב 13 השנים האחרונות הוא משמש כמדריך לקבוצות אבל גם מדריך באופן פרטי. שלזינגר הוא מוסמך הדרכה באופן רשמי על ידי הרשויות האיטלקיות ותוכלו לקחת איתו סיור בעברית, אנגלית או איטלקית.

הסיורים הקבוצתיים הם בעיקר לקוליסאום, לותיקן ולאיזור היהודי והסיורים הפרטיים, לכל מקום שתרצו.

בין הטיולים שתוכלו לקחת עם דן: מוזיאוני הוותיקן כולל כניסה לקפלה הסיסטינית ולבזיליקה של פטרוס הקדוש, סיור קולינרי, סיור עם הקיסרים כולל כניסה לקולוסיאום ולפורום הרומי ותצפית על שער טיטוס, סיור טעימות קולינרי, סיור בעקבות החיים היהודיים בעיר (ברומא מתגוררת הקהילה היהודית העתיקה ביותר באירופה) ועוד.

לפרטים והרשמה

או מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות לסיור ממספר חברות במקביל

דן שלזינגר טיאמו רומא

דן שלזינגר טיאמו רומא

6. רומאחרת – חגי סער

חברת רומאחרת מציעה סיורים בעברית גם בבירה האיטלקית וגם ברחבי הארץ המגף. מה יש להם להציע? סיור בגני טיבולי, סיור יום בפירנצה, סיור יום בפומפיי ואפילו סיום מיוחד בפיאט 500 וינטג'…

הסיורים ברומא כוללים את מדינת הוותיקן, סיור כיכרות ומזרקות, סיור קולינרי, סיור לילי, סיור בקלנועית, בסגווי וגם בקולוסיאום ובפורום. מחירי הסיורים החל מ-40 אירו.

מי שאחראי על המיזם הוא חגי סער, חובב אומנות והיסטוריה שגם חי באיטליה כבר 20 שנה. המטרה של החברה על-פי סער היא להעניק למטייל חוויה ייחודית עם מידע מקיף בעברית מצוות מקצועי.

הסיורים הקולינריים יחסית לא יקרים ובניהם מצאנו גם סיור קולינרי בקלנועית – הסיור הזה נעשה בשוק קמפו די פיורי (שבו מבטיחה החברה גם לתת לכם לטעום פיצה רומאית דקה) וגם בשוק ברובע טסטאצ'יו שהפך לשכונה שוקקת ולמרכז קולינרי.

לפרטים והרשמה

או מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות לסיור ממספר חברות במקביל

רומאחרת

7. רומא בסט

המיזם של אורי חרש. אורי הוא לשעבר מדריך בחברה להגנת הטבע ונסע לרומא ב-2002 כדי ללמוד תולדות האומנות. הוא התאהב בעיר ממבט ראשון והחליט להישאר בה ולהדריך.

כיום, רומא בסט היא מהוותיקות בתחום ומציעה סיורים בוותיקן (כולל כרטיסי כניסה ודילוג על התור), סיורי מזרקות וכיכרות, סיורים להכרת האטרקציות המרכזיות וכן את סיור הקולוסיאום שבו ניתנת למטייל האפשרות לבחור אם להיכנס לאתרים או להוסיף גם את הגטו לסיור.

עוד מציעה רומא בסט סיורים קולינריים, סדנאות בישול וגם סיורים מיוחדים לאנשים שכבר ביקרו ברומא ורוצים להכיר את הפנינות החבויות של העיר כמו וילה פרנזינה, גלריה בורגזה והגנים.

בחברה מציינים שהסיורים מתנהלים באוירה אישית ולצד הפסקות לקפה, פיצות או גלידות דבר שהופך את הסיור "לחוויה מלאה."

  • לפרטים והרשמה

סיור ברומא
אורי חרש סיורים ברומא

או מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות לסיור ממספר חברות במקביל

8. מיכל מילרד

לפרטים והרשמה

מיכל היא שף קונדיטורית שעשתה סיבוב מקיף בעולם ואחרי לימודים ברומא ובפריז החליטה להתבסס בבירת איטליה ואף התחילה להוביל סיורים קולינריים בעיר. הסיורים הפכו פופולריים מאוד כפי שגם מעידים אלפי האוהדים של דף הפייסבוק העסקי שלה.

על הגישה הייחודית שלה היא כותבת:

מיכל מילרד מיכל

האני מאמין שלי זה שאוכל מחבר אנשים. ולכן גם הקבוצות שלי מאוד קטנות ומונות מקסימום שישה אנשים. הסיור סביב אוכל, אבל רומא היא מוזיאון אחד פתוח ולכן השילוב של אוכל ואומנות הוא מאסט בסיור קולינרי. אחד הדברים האהובים עלי בסיורים זה כן החיבור בין אנשי הקבוצה, הם נפגשים גם לאחר הסיור או חוזרים ביחד לשדה התעופה. חלק אפילו שומר על קשר גם בארץ.

9. Rolling Rome

לפרטים והרשמה

אם אתם לא בעניין של ללכת ברגל, חברת Rolling Rome מציעה לכם מגוון סיורי סגוויי. החברה מתמחה בסוג זה של סיורים ומוציאה פעמיים ביום קבוצות של עד תשעה משתתפים לסיורי רכיבה של שלוש שעות וחצי ובמחיר של 80 אירו למשתתף. 

במהלך הסיור עוצרים לצד אתרים מפורסמים כמו הקולוסיאום, סירקוס מקסימוס וגבעת הקפיטול אבל בחברה מבטיחים גם אתרים פחות מוכרים כמו גן התפוזים וחור המנעול של מסדר אבירי מלטה.

היתרון בטיול ממונע הוא שאפשר להספיק יותר אתרים. עוד מדגישים בחברה שאם מעולם לא רכבתם על סגוויי אין מה לחשוש שכן רוב עבור רוב המטיילים זו נסיעה ראשונה. לפני כל סיור נערך אימון קצר שבו כולם מיישרים קו.

עוד דבר נחמד שמציעים בחברת Rolling Rome, בתוספת תשלום של 20 אירו תוכלו לשכור מצלמת גו פרו (כל מה שצריך לעשות זה להביא כרטיס זיכרון או לרכוש במקום) ולהנציח את הטיול באופן מקצועי. ההגבלה היחידה לסיורי הסגווי היא המשקל שלכם שחייב להיות בין 45 ל-120 קילוגרם.

או מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות לסיור ממספר חברות במקביל

Rolling Rome

10. שמואל פוקר – SiRoma

להרשמה לסיורים

שמואל פוקר הוא דמות ייחודית בנוף המדריכים הישראליים ברומא והוא כנראה המדריך הפיוטי ביותר שיכול ללוות אתכם בין סמטאות רומא, רחובותיה וכיכרותיה היפים.  שמואל היה שנים רבות איש תקשורת בישראל ואז פנה לעסוק באהבה שלו.

הוא מוסמך להדריך טיולים בחו"ל מטעם בית הספר הארצי לתיירות ויש לו גם תואר שני באומנות כמו שאפשר להרגיש בבחירות שהוא עושה ובטיולים שהוא מציע.

המטרה שלו היא לגרום לכם לחזור לרומא שוב ושוב וזאת בעזרת שלושת הסיורים שלו. הסיור הראשון נקרא סודות רומא העתיקה. זהו סיור תצפיות על העיר העתיקה, גבעת הקפיטול והגטו היהודי. סיור נוסף בותיקן הוא בעקבות רומא הנוצרית ובו תגלו את הקפלה הסיסטינית וכיכר בזיליקת פטרוס הקדוש – מרכז העולם הקתולי והאפיפיורי. ובנוסף, מציע שמואל סיור כיכרות ומזרקות  שהוא סיור בין שני עבריה של רומא הפגאנית והנוצרית עם מבט לחוכמת ההנדסה והאדריכלות של ברניני ובורומיני.

מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות לסיור ממספר חברות במקביל

כרטיסים לאטרקציות ברומא

11. רומיו

רומיו מציעה שירותי ההסעות לישראלים ברומא במקביל לסיורים  בעברית. בתחום ההסעה מבטיחים ברומיו לקחת אתכם משדה התעופה פיומיצ׳ינו עד למלון  בשאטל שכולל רק עד ארבעה זוגות, כולל מזוודות. אפשר גם להזמין שירותי הסעה פרטיים VIP.

תפריט הסיורים של החברה כולל סיור אל אוצרות הותיקן, סיור ״נסתר״ בטרסטוורה, הגטו היהודי ורומא העתיקה וסיור קלאסי בפיאצות ובמזרקות של רומא.

לאחרונה החלה רומיו להוציא גם סיור בעברית בפירנצה. זהו סיור היכרות שכולל גם טעימות וכמובן התייחסות לאמנות המקומית. 

12. אייל הסעות וטיולים

חוץ מהסעות מדלת לדלת ושירותי הסעה ותיירות משדות התעופה ובדגש על רומא, מציעים בחברה זאת גם סיורים כמו למשל סיור היכרות ברומא שעולה 50 אירו לשלוש שעות וכולל את מזרקת המשאלות, המדרגות הספרדיות, פיאצה נבונה והפנתאון. סיור בעקבות קיסרים במחיר דומה, סיום מוזיאון הוותיקן, סיור סגווי ב-80 אירו לשלוש שעות וחצי, סיור על רומא היהודית וכן סיור בעקבות אומנים.

החברה מציעה גם טיול מרומא לדרך האגמים ב-290 אירו לקבוצה של עד 8 נוסעים ושאטל משדה התעופה רומא ב-14 אירו.

עוד טיולים של החברה הם טיול לטיבולי, טיול לפירנצה וטיול לאמלפי באורך 9 שעות שכולל נסיעה הלוך חזור מרומא.

לאתר החברה


מלאו את הטופס וקבלו מספר הצעות מחברות סיורים שונות. בחרו רק את ההצעה המתאימה לכם ביותר…

+ פנייה לקבלת הצעות לסיור בעברית ברומא - ללא התחייבות

שלב 1 מתוך 2

  • בחרו איזה סיור אתם מחפשים בעיר.
  • DD סלאש MM סלאש YYYY
זמן עולמי
השאר תגובה