למה כוכבת האינסטגרם השוודית הזאת (מיליון עוקבים) לא מוכנה לעבור לגור ברומא

קוראים לה קרין אולסון והיא עברה משוודיה לפריז כדי “להגשים את החלומות שלי”. אתרי תיירות ברשת מפנים אל חשבון האינסטגרם שלה בתור הוכחה מצולמת ליופיה של העיר פריז, עם תזכורת שגם שוודיה היא מקור לא רע ליופי.

אבל אם נכנסים קצת פנימה לתוך הטקסטים של הגברת השוודית (כן, כן, טקסטים), אפשר למצוא את הסיבה האמיתית שבגללה היא בפריז ולא ברומא וזאת מעבר לעובדה שהיא יכולה בזכות מיליון העוקבים שיש לה באינסטגרם להתפרנס בקלות מהמלצה על בתי עסק ומותגים מקומיים.

למשל, כך היא כותבת בזמן טיול ברומא (ומקבלת 10,000 לייקים על המקום):

שואלים אותי למה לא עברתי כבר לרומא, אם אני אוהבת את המקום הזה כל כך. אני לגמרי מבינה. כדי להיות כנה אספר שבשנה האחרונה חשבתי להמשיך את המסע שלי ולעבור לאיטליה וזאת מהרבה סיבות, למרות שאני עדיין מאוהבת בפריז.

החיים בסופו של דבר בכל מקום הופכים להיות חיי יומיום, חיי שגרה. כשאני רואה את מגדל אייפל מרחוק או חוצה גשרים מעל הסן זה עדיין תחושה של וואו אבל אני חושבת שאני מעדיפה לשמור או רומא בתור מפלט רומנטי, חלומי וקסום בלי שאצטרך לעמוד מול כל המכשולים שמגיעים עם מעבר לעיר אחרת. אני מתכוונת לרגע הזה שבו אתם מגלים את כל מה שנמצא מתחת לפני השטח וזה לא רק אוכל וכיופים.

אבל מי יודע מה טומן בחובו העתיד, אולי בכל זאת אגיע לאיטליה יום אחד. אני אוהבת את הבלתי ידוע. מעולם לא תיארתי לעצמי שיום אחד אחיה בפריז. זאת אחת ההחלטות הטובות ביותר שעשיתי ואני מאוד שמחה על המקום שבו אני נמצאת עכשיו. כמובן שלעולם אני לא אתנגד לבקר אצל המאהב שלי, או המאהבת נכון יותר. רומא.

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם