מגוון מחשבי לאפטופ מאמזון גרמניה בתקציב של 300-400 אירו

0

אז איך אתם רוצים את הלאפטופ הבא שלכם? בגרמניה נפוץ יותר למדוד את המסך בסנטימטרים וכך בחנות המקוונת של אמזון גרמניה תוכלו למצוא לאפטופים במידות של פחות מ-25 סנטימטר (10 אינץ'), בין 28-30 (11-12 אינץ'), בין 33 ל-36 סנטימטר (13-14 אינץ'), בין 38 ל-41 סנטימטר (15-16 אינץ') או מעל 43 סנטימטר שמקביל למסכי 17 אינץ' ומעלה. 

גם השימוש באינץ' קיים אבל במקום אינץ' אומרים בגרמנית צול (Zoll), מושג שאולי מוכר לכם מעולם האינסטלציה בישראל. אז בגרמניה, המחשבים נמכרים בסנטימטרים או בצול.

בצעו סינון חכם

כדי למצוא את המחשב שמתאים לכם בדיוק תוכלו לסנן מחשבים שה-CPU שלהם נמוך לכם מדי. כיום רוב המחשבים מגיעים עם מהירות CPU של 2.1 עד 2.5 ג'יגה הרץ. המעבד הפופולרי ביותר באמזון גרמניה הוא IntelCore i5.

רוב גדמי הלאפטופים שמוצעים באמזון גרמניה מציעים RAM של 4 ג'יגה בייט וכדאי שגם המחשב החדש שלכם לא יהיה נחות מבחינה זאת. סוג הזיכרון הנמכר ביותר כאן הוא HDD אבל גם זיכרון ה-SSD מוכר לא מעט.

מבחינת גודל הזיכרון מדובר לפחות ב-500 ג'יגה בייט כבחירה המועדפת על רוב הקונים. Windows 7 היא מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר שבאה עם מחשבים שנמכרים באמזון גרמניה אבל גם Windodws 10 נפוצה מאוד.

דגמים שלא היכרתם

לא כל הדגמים הנמכרים כאן בגרמניה מוכרים גם לישראלים. ישנן חברות שמצליחות יותר כאן וכלל לא מוכרות לאפטופים בישראל. בכל אופן בין המחשבים הפופולריים ביותר הנמכרים באמזון גרמניה אפשר למצוא את לנובו, HP, Asus ו-Acer הידועות.

שימו לב חלק מהדגמים ניתנים למשלוח לישראל בעוד אחרים לא. עבור כל מוצר מוצגות באתר אמזון גרמניה אפשרויות המשלוח על פי מיקומכם.

למחלקת מחשבים באמזון גרמניה

הנמכרים ביותר עכשיו באמזון גרמניה

[amazon bestseller="laptops"]

הירשמו לניוזלטר של זמן מקומי
הירשמו לניוזלטר של זמן מקומי
קבלו כתבות מובילות ישירות למייל
ניתן להפסיק את המנוי בכל זמן

להשאיר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם

מקומות אחרונים ליפן בעונת הדובדבן

מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן
הצטרפו לטיול מאורגן עם איילה גיאוגרפית וגלו את הקסם הנהדר של ארץ השמש העולה 
ספרו לי עוד
טיסות אייר פראנס או קתאי פסיפיק
close-link
Click Me

מקומות אחרונים ליפן בעונת הדובדבן

מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן
הצטרפו לטיול מאורגן עם איילה גיאוגרפית וגלו את הקסם הנהדר של ארץ השמש העולה
ספרו לי עוד
טיסות עם אייר פראנס או קתאי פסיפיק
close-link